Отримання закордонного паспорта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2010.

  1. Olenapetrivna

    Olenapetrivna New Member

    Порадьте що робити. Нещодавно отримала закордоний паспорт і виявилось що неправильно поставлений відбиток пальця (великий замість вказівного). Чи можна так іхати за кордон, чи можуть відмовити?
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А як це виявилося? Навіть не знаю, чи пропустять коли відбитки не співпадуть, чи закриють... Я б змусила переробляти, щоб потім не відповідати за підробку документів.
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Вже кілька разів перетинав кордон з біометричним паспортом і ще жодного разу ніхто не хтів, аби я відбитки пальців їм робив...
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Може, дивлячись який кордон? Нам в аеропорту Єревану перевіряли.
     
    Останнє редагування: 9 гру 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Olenapetrivna

    Olenapetrivna New Member

    Відбиток є, але великого а не вказівного пальця
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вам ніхто не може гарантувати, що це не створить де-небудь Вам проблем.
    Але, можете спробувати перевірити на власному досвіді :)
     
  7. dasha

    dasha Well-Known Member

    Заношу до чорного списку "ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС" на БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКГО 212. Подавали паспорт ще 28.08.17. Казали буде через 3 місяці. Ціна поза 1000 грн. Плюс 100 грн на дорогу, бо їхали з району. Після трьох місяців приїхали цікавились чи нема, казали чекати смс, бо нема ще. Сьогодні приходили, паспорт не зроблений, бо в них пропали дані, вони про це не подзвонили і не повідомили. Приїжджайте переробляйте. Сьогодні не можна а коли буде саме той працівник, в кого робили, коли він буде не знаємо. Це в понеділок може 9:00, може 10:00, може 15:00....Купа грошей на паспорт, на дорогу, зіпсуті нерви, відсутній паспорт. Не раджу категорично. Коли я особисто робила, якийсь мужчина скандалив, бо теж були проблеми з паспортом.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
а де твій аватар? :)