Отримання закордонного паспорта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2010.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то де саме ? залізнична чи овір ?
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1838388&postcount=379
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    Залізнична ще працюэ? А через інтернет попередню заявку ще є можливість оформити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    1) а чому має не працювати ? о_О
    2) а що хіба можна записатися через інтернет де як коли ? о_О
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    https://reception.passport-ua.org/GIRFO/Login.aspx
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Казала на Залізничній,хоча в на Я.мудрого аналогічно.А на рахунок документів краще поїхати і взнати,там висять списки,що необхідно.Бо я хочу теж виготовити проїздний документ синові 7 років,щоб не вписувати одному з батьків.Як на мене окремий паспорт краще,бо в мене малий наприклад може і з тренером по карате(на збори ) поїхати,тільки треба дозвіл батьків.
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    [quote=";Forpost 2683872" 24.03.2014, 13:30
    ]терміново потрібно виготовити паспорт.і скільки коштує [/quote]
    15 календарних днів: ДМС України , Львів вул. Б.Хмельницького, 212,;1167грн якщо має
    те квитки на поїзд ,лишіть собі два -три дні на форс-мажор,мене послали за формою №1 по місцю видачі внутрішнього паспорту
    ПиСи як згімнів ЛФ? колись мінімум три людини відкликалось на прохання про допомогу ,а тут... приїхав до Львова, отримав паспорт і сам собі відписався
     
    Останнє редагування: 26 сер 2014
  7. mileelen1

    mileelen1 Active Member

    підскажіть будь-ласка, за який максимально час до закінчення старого паспорта можна подати документи на виготовлення нового? дякую
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    при пред"явленні в консульські установи регламентується в основному МІНІМАЛЬНИЙ срок дійсності старого паспорта(шість місяців) ,а новий можна виготовити в будь- який момент .Якщо є потреба залишити старий -оплачується додатковий збір за послугу http://www.passport-ua.org/ua/documents.html
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я виготовляла новий коли старий в мене закінчився, а старий при отримані нового паспорта відала їм.
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    З 1 квітня 2015 року Державна міграційна служба України припинить виготовлення проїздних документів для виїзду дітей за кордон. Цими документами ще можна буде скористатися протягом трьох років, але ДМС переходить на виготовлення закордонних паспортів для дітей, які надалі стануть єдиним чинним документом, дійсним для перетину кордону дітьми.
    Для виготовлення закордонного паспорта для дитини будуть потрібні такі документи:
     
  11. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Якась фігня. Що в нас діти повинні мати ідентифікаційний код?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та і паспорта дітям не потрібно, хіба нє?
     
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    От якраз і я про те думала:scratch_one-s_head:
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    При такому курсі бакса, паспорт нафіг не потрібен...:sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Ми з жінкою свого малого по Польщі вивозили без всякого паспорта. Тільки була фотка вклеєна в жінчин паспорт.
    Паспорти раніше дітям виробляли, якщо вони їздили групами, скажімо якийсь хор, чи на змагання.
    Ну чому? Люди їздять на роботу, як без паспорта?
     
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Хулігане, а де ваш оптимізм? Вірю, все так не буде!
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я про себе
    Я ж не кажу що ніколи потрібен не буде, зараз не потрібен....
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Є таке. Але то дико! Дитина має мати СВІЙ документ.

    Вклеєна в мамин паспорт, а раптом їхати треба, але мама не їде. Бігти вклеювати батькові? Тупо...
    Ги))) Вони не повинні. Вони ВЖЕ його мають. ВСІ! Просто тре батькам прийти в податкову і взяти його)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/otrimannya-reestratsiynogo-n/yaki-dokumenti-portibno-pod/
     
  20. Mila Krakow

    Mila Krakow New Member

    Привіт, мо хто підскаже - здала на пашпорта документи ще 7 липня на Руданського 3 та й досі не можу його отримати - кажуть що ще нема. З Кракова не дуже наїздишся, телефон не відповідає. То може хто там був - за яку дату видають? Сердешно дякую за відповідь!
     
а де твій аватар? :)