Отримання закордонного паспорта

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 1 чер 2010.

  1. syavych

    syavych копач

     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
  4. sselev

    sselev Well-Known Member

    Хто знає скільки зараз коштує зробити закордонний паспорт? Мені називали цифру 650 грн за термін 1 міс., але в мене підозри що ця сума завищена.
     
  5. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Я робила паспорт за 30 робочих!!! днів, заплатила 420 грн. в касу і все!
     
  6. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    закордонний паспорт у Львові

    Нарешті вирішив отримати закордонний паспорт. Але яким чином можна отримати закордонний паспорт у Львові, не маючи львівської прописки.
    якщо мені вже є 25 років, то чи треба мені буде якась довідка від військоммату, при тому, що військовий квиток я ще не отримав?
    За допомогу буду вдячний
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    о_О
    Не Видать Вам паспорта!

    ---------- Додано в 00:22 ---------- Попередній допис був написаний в 00:20 ----------

    Ніхто не знає, коли почнуть робити паспорти з відбитом пальця?
     
  8. syavych

    syavych копач

    Чому? В мене ніхто не вимагав ніяких довідок/квитків з в/к. Якщо вже є 25, то ніяких питань.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    чудово, дякую
    я для крас хотів почути пораду людини яка проходила таку "процедуру"
     
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Так до слова. В архіві дівочих посиденьок є номер на Залізничну (там де паспорт також оформляють)
    http://posydenky.lvivport.com/archive/index.php/t-54446.html
    Так от. Цей номер неправильний і насправді то квартира і там вже схарилися пояснювати шо то не вони. По голосу я поняв шо в дядька нервовий тік почитається при слові "паспорт"

    Якшо хтось має дейкатану, якою можна порізати архів ДП то прошу то зробити. Бо гугль ту сторінку першою мені видає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. syavych

    syavych копач

     
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Всіх (номерів) не перевішаєш (с). Оригінал вбив. А з кешами Гууглі боротися..? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Нам їх не здолати, майстре Йода. Пущай жиют.
     
  14. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    о це таки сталось, вже оформив всі документи і буде мій паспорт за 30 робочих днів, і це все коштувало 450грн.
    я саме на залізничній оформляв, може не правильно вказано номер будинку в тій темі
    і все оформили без усіляких проблем(хоч приписаний я в Івано-Франківській обл)
     
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Може хтось порадить, чи можна десь знайти(для проїздного документа дитини виїзду за кордон) електронний варіант для вписання відомостей "заява-анкета встановленого зразка (бланк заяви надається в МЗС)" "картка "Відомості про від'їжджаючого за кордон"?. Чи потрібно ідентифікаційний код дитини? І приблизно за який час можна виготовити такий документ?
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Верховний Суд України визнав незаконним стягнення з громадян додаткових платежів при оформленні закордонних паспортів.

    Так, розглядаючи справу за позовом громадянина до Управління міграційної служби про визнання неправомірною відмови в оформленні закордонного паспорта, ВСУ зазначив наступне.

    Порядок оформлення та видачі закордонних паспортів визначений відповідними Правилами, затвердженими постановою КМУ N 231 від 31.03.95 р.
    Пунктом 10 зазначених правил встановлено вичерпний перелік документів, необхідних для оформлення паспорта, а саме:

    - заява-анкета встановленого зразка;
    - паспорт громадянина України, свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років);
    - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
    - дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;
    - квитанція про сплату держмита або документ, що підтверджує право на звільнення від його сплати.

    При цьому розмір державного мита в даному випадку визначається Декретом "Про державне мито" (N 7-93 від 21.01.93 р.) і становить 170 грн.

    Разом з цим у п. 27 Переліку платних послуг (затверджено постановою КМУ N 795 від 04.06.2007 р.), на які посилалося Управління Державної міграційної служби для обґрунтування стягнення додаткових виплат, визначено розмір плати за оформлення та видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що становить 87 грн 15 коп.

    Однак ВСУ зазначив, що сплата установленого Декретом державного мита покриває вартість витрат, пов'язаних із учиненням відповідачем дій щодо видачі громадянам України закордонного паспорта (у тому числі й вартість бланка). Тому він не вправі вимагати повторної оплати тих самих дій (послуг) на підставі іншого нормативно-правового акта.
    Оскільки позивач надав усі документи, передбачені Порядком N 231, у тому числі квитанцію про сплату державного мита у розмірі 170 грн, суд зобов'язав відповідача повторно розглянути питання щодо оформлення та видачі паспорта на підставі поданих ним документів.
    ----------------------
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Щось міграційній службі начхати на це рішення ВСУ:
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2646052#post2646052

    До речі, скільки зазвичай часу чекати на онлайн консультацію? :dntknw:
     
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Допоможіть!! терміново потрібно виготовити паспорт. Хто знає скільки це коштує тепер і за терміновість набагато дорожче коштує???
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    В мене знайома на днях ходила робити закордонний паспорт,то казала,що черги там шалені,люди стоять по 2 дня....Всі вирішили тікати за кордон?? З чим зв'язаний такий ажіотаж не знаю))))Може просто літо на підході.
     
а де твій аватар? :)