Освіта за кордоном

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем EconoMix, 23 січ 2010.

  1. MudraEducation

    MudraEducation New Member

    Ось мої 5 причин, щоб обрати освіту за кордоном:

    1. Можливість долучитися до останніх досягнень в різних галузях, щоб не марнувати свій час на «винаходи велосипедів», а рухатися далі.
    2. Можливість отримати практичний досвід застосування своїх знань на міжнародному ринку праці та повчитися у професіоналів.
    3. Подорожі та знайомство з іншими країнами, їх культурою та порядками, розуміння ментальності. Розширення власних горизонтів.
    4. Нові знайомства, стосунки, ділові та особисті контакти.
    5. Можливість переоцінити та змінити якість власного життя.

      5 причин обрати освіту за кордоном
     
  2. angielika

    angielika миється в бані

    Я навчаюсь за кордоном. А саме у Любліні, в Польщі. Не шкодую про те, що прийняла таке рішення. Дуже багато переваг та,авжеж, є свої недоліки. Якщо ви невпевнені необхідна вам освіта за кордоном чи ні, раджу цю статтю Люблін, Польща. Коледжі чи університети? | Навчання в Польщі | UP-STUDY Саме вона допомогла мені прийняти рішення про те, що необхідно їхати до Любліна.
     
  3. ZinkivVolodymyr

    ZinkivVolodymyr New Member

    Доброго всім здоров'я. Хтось можливо підповість файне агентство по допомозі вступу після 9го класу до технікумів Польщі. Можливо у Львові є провірені.
     
  4. Ivankaaaaa

    Ivankaaaaa New Member

    У бюро перекладів Гольфстрім https://perevodim.com.ua/ робила переклад диплома й атестата з додатками німецькою мовою з нотаріальним засвідченням. Готову роботу висилають на пошту, можна все перевірити. Засвідчення і печатку нотаріуса також переклали. Документи прийняли в Німеччині без питань.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)