Остап Дроздов

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Securiate, 25 січ 2011.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ігор Лосєв проти Остапа Дроздова | Народні блоги

    Не українофоб, ні, -пан Дроздов? Так плюндрувати Україну ще треба мати таланти:

    - Україна програла. Це все, що я можу сказати на 20-му році незалежності. Програно всі стратегічні пункти державності: від маркування власної території до формування культурно-історико-ментальної спільності. Я Україну розцінюю як номінальну, формальну державу. Вона є і її немає. Східного кордону немає. Валюта гривня – рекордно девальвована (відтак зарплата – в доларах, прибутки – в євро). Прапор – догори ногами, як однозначно твердить наука вексилологія. Українська мова – декларативно державна, а насправді у вжитку відсутня в цілих регіонах. Церков – чотири, не рахуючи сотень харизматичних рухів. Жодного сучасного українського кіно, жодного загальнонаціонального телеканалу, жодної мультиплікації. 7 мільйонів українців щасливі з того, що виїхали геть, і люблять Україну лише на Різдво та Великдень. Нічого солідарного святого – навіть Голодомор не визнається безапеляційно... Зате повні штани патріотизму, національного пафосу й ненависті невідомо до кого, буцімто хтось із космосу упосліджує 77% корінних українців в їхній власній країні.

    20-ті роковини ми відзначаємо, перебуваючи в найнижчій точці державотворчого процесу. Нижче немає уже нічого – лише бездержавність. Фактично державотворчість в Україні заморозилася до невизначеного терміну. І цей анабіоз треба використати як ідеальну клінічну картину для встановлення діагнозу. Я точно можу вказати, якою Україна вже ніколи не буде. По-перше, усім "живим і ненародженим" треба визнати, що Україна ніколи не стане класичною національною державою. Відтак особливої злоякісності набуває допотопна теза "Україна – для українців", яка відкидає країну на століття назад. Україна вже ніколи не буде українською у вузькоетнічному розумінні. Сповідувати такі примітивні тези – це те саме, що в залу Ради Європи в'їхати у вишиванках з оселедцями на голові й на підводі. Не розуміти це можуть лише безсилі люди, які вузьконаціоналістичні тези сповідують у позі вічно ображеного.


    І таке інше.

    Лосєв:
    Наступний заклик Остапа Дроздова – "конфедеративна Україна". Раніше опонент задовольнявся федерацією. А конфедерація – це сукупність практично не пов'язаних між собою держав, що перебувають в нестійкому тимчасовому союзі з метою вирішення якихось загальних завдань. Вирішили завдання – і розбіглися, хто куди. Інколи пан Дроздів дозволяє собі з пристрасною переконаністю говорити неправду. Наприклад: "...більшість українців проголосує проти незалежності України, якби такий референдум відбувся наступної неділі". Навіть у найрадикальніших даних, представлених Інститутом соціології НАНУ, людей, що висловилися проти незалежності України, налічується близько 28%. Це багато, це загрозливо багато, та це не більшість.
     
    Останнє редагування: 4 лют 2021
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І резюме на ці темні упадницькі(чи українофобські?) випади Остапа:

    П'ятій колоні в Україні гріх скаржитися. Вона забезпечена трибунами і рупорами значно краще, ніж патріотично налаштовані громадяни. Не варто було б нам забувати про сумний досвід УНР і довоєнної Чехословаччини.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    7 год ·
    Це інтерв'ю за старожилом СБУ, екс-керівником Слідчого управління генерал-майором
    Василь Вовк
    ми записали за кілька годин до топ-рішення РНБО. Але не змовляючись і нічого не передчуваючи, ми говорили в тому числі про резидентуру ФСБ, і Василь Вовк прямо назвав партію резидентів - ОПЗЖ. Також він відверто розповідає про кабінети для офіцерів ФСБ в Головному управлінні СБУ. "Службу треба не реформовувати, а знести повністю", - цей рецепт досвідченого спецслужбіста звучить напрочуд актуально навіть зараз, коли ось таке твориться. Дуже не хотів би, аби ця розмова з в(В)овком СБУ загубилася в шумовинні іншої гарячої теми.
    На іншу гарячу тему я нині ввечері матиму скайп-включення на 1+1, "Право на владу". А тим часом - публікую відвертощі про середину СБУ від знаючої людини.

    Василь Вовк про плінтусну СБУ і резидентів ФСБ під куполом: DROZDOV

    View: https://youtu.be/LViyJFqf07o
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    1 год ·
    20:15 на
    4 КАНАЛ
    і тут таки відбудеться прямий етер з пригодами. До Києва я не дістався, через негоду й замети вернувся назад і з вдячністю приймаю допомогу колег із
    Телеканал НТА
    , які нададуть свою телестудію для моєї програми. А вона, понеділкова прямоетерна програма, мала би вивести всі ці дрібні ілюзії про "сильні рішення президента" на поверх вище: а все ж таки, чи почнемо ми коли-небудь виставляти системні, а не одноразові, пастки для таких понять, як п'ята колона, внутрішній колаборант, наші рідні воріженьки в тилу під носом? Яксамраз про це варто думати, бо якщо наш повзрослєвший піонер раптово й забрів на територію українських цінностей та інтересів, то варто під шумок навантажити його такими гирями проукраїнських завдань, аби виповз він із цієї території максимально обтяжений. Пропоную розігрів наших апетитів о 20:15

    Колабораціонізм, п'ята колона, олігархопаханат: Прямим текстом

    View: https://youtu.be/LcQAZwx_aTU
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    [​IMG]Избранное · 19 хв ·
    20:15 прямий етер на
    4 КАНАЛ
    ... Глубоко оскорбльонні вони... Ми приїхали до того, що на повному серйозі мусимо міркувати й прицмокувати: а чи можна до ворога ставитися вороже? а чи може в умовах війни журналістика бути громадянською й категоричною щодо збройного агресора? а чи можна пяту колону називати пятою колоною, бо, бачте, не нравиться це їй? а чи маємо ми берегти тендітні нерви тилових щурів, які мріють про триколор у своєму місті? а які лагідні слова варто підбирати до тих, хто уневажує українську державність, своєю духовною й культурною столицею вважає москву й ідеологічно працює на ідею руского міра? а чи дозволено нам розхитувати човен, позаяк, відітє лі, щурів нудить? Десятки таких "а чи" нам виставляють ті, хто топчеться по українських цінностях, і ще й мордами крутять. А чи не пішли б вони? О 20:15 усі "а чи" виставляємо на обговорення


    View: https://youtu.be/4YmZ2erDoo4
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    хто б йому особисто сказав, що таких, як він "уневажує" - ще пошукати. Президент - перша державна інституція, а він таке зазвичай пре на нього - найчастіше грубо, некультурно і безпідставно. От коли стане екс- - тоді і можна розкладати по кісточкам, навіть і треба. Що, не так?
    А втім подивлюся цього разу.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сергій Савінцев і Остап Дроздов

    Остап Дроздов. Бути щасливим посеред колективного нещастя. Розширене інтерв’ю про громадянське й особисте на каналі Єдність


    View: https://youtu.be/WnJs0_g6DQw
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    · 45 хв ·
    Недобитий ворог удвічі небезпечніший, тому або всіх олігархів під ніж, або без або. Можна в алфавітному порядку, можна по списку Форбс, можна по галузях, можна пофракційно, можна і треба по-всякому - інакше деолігархізація буде спрофанована
    й перетворена на точкову вибіркову зачистку. Цю думку мав можливість висловити під час скайп-включення на канал D1 (м.Дніпро), а зараз - протранслювати її ще й тут.


    View: https://youtu.be/BeT33dxy0QE
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Аби без комуністичних ідей.
    Вони всі, великі багатії, хто отримав свою власність законно ( тобто по законах що тоді діяли), повинні грати по сьогоднішнім законах, всі правила для всіх однакові, податки як треба. Без преференцій. Коли сьогодняшні закони погані - приймайте нові.
    Коли в минулому порушували закон і наприхватизували - тоді суд і забрати.
    В любому випадку - ретельна юридична праця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    [​IMG]Favorites · 2 квітня о 17:36 ·
    О 20:00 – мій блог, приурочений 2-й річниці зухвалого експерименту голограми над нашою країною. Деякі свої думки я мав намір озвучити вчора під час скайп-включення на телеканал, який, власне, й породив голограму, але там зализали чоловікові так, що тепер тиждень не зможе піти нормально. За 2 години мав нещасні 3 хвилини побіжного слова, тому з відчуттям скаженої недосказаності всі свої думки про 2-річчя голограми виклав у цьому відео.


    View: https://youtu.be/iAjlXc6VA8M
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що у Порошенка було не "повністю"? Крім великої партії в парламенті. От чим страждає Остап - так перебільшенням.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    За часів гідної влади Дроздов в такому ж дусі говорив і про Порошенка)
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю, не читала. Я не поціновувачка (чи як сказати:)) неконструктивної критики.
    А в нього як щось особисте до Зеленського з самого початку. Ну хай, є такі, кому не подобались всі ці Квартали. Мені теж. Я вийшла з того віку, щоб сміятись аби чому. Але що в Порошенко було, що в Зеленського є одно важливе: інститут президенства. України.
    Я особисто можу як завгодно оцінювати одного президента - російського.
    Поки був Порошенко - я з Василем сварилась через його аву. Тепер я радію досягненням нашого президента, бо він таки наш, а не сусідський...
    Ладно, я, мабуть, баяню)
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Подобається Подобається x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    нарешті щось прояснилося
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дроздов таким був весь час, при всіх президентах)
    Він навмисне все утрирує і перегинає.
    Тут думати треба (с)

    зі
    В мене в закладках лежить розмова Остапа з Гриценком, ніяк не зберуся переглянути

    Анатолій Гриценко про failed state, мародерів і свій відхід від політики | DROZDOV
     
    Останнє редагування: 8 кві 2021
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov
    [​IMG]Вибране · 23 хв ·
    Компромати, зливання інформації, 6 000 доларів зарплати - це гучні заголовки цілком у стилі гостя ))) Хоча насправді про різне буде у розмові з публічною людиною, яка звикла жити з хейтерством і дизлайками, тому й говорить що хоче.
    Сергій Лещенко
    о 22:00


    View: https://youtu.be/ynlwL0bPw8w
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Люта українізація з Антіном Мухарським / Остап Дроздов / 16 випуск


    View: https://youtu.be/VPkrB0puiz0


    Гість — Остап Дроздов, письменник, телеведучий, журналіст

    — Що робити з москалями в Україні?
    — Остап Дроздов про те, чи відбудеться Україна
    — Контент-сюрприз: концерт Остапа Дроздова
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Медведчук і чортова дюжина олігархів. Остап Дроздов на телеканалі НТА та Радіо Вголос

    View: https://youtu.be/xy4neDLpMyg
     
а де твій аватар? :)