Океан Ельзи "Міра"

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем paschenkomax, 26 кві 2007.

  1. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Ну, думаю, з QUEEN взагалі нікого порівнювати не варто - то ж незрівнянна група!!! :)

    На концертах у ОЕ справді класно - скільки не ходжу, ніяк не набридне і щоразу щось новеньке - то аранжування, то порядок слів упісні :D
    А як згадаю "Тихий океан"...переді мною тоді дядечко сидів років 60-ти, то він так качався в своєму кріслі від задоволення...як на хвилях :)
     
  2. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    А як на рахунок живих концертів ВВ? Хтось може порівняти?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Послухали учора весь альбом нарешті.
    Ні одна пісня не сподобалася. Все страшенно одноманітне. Лише пісня про зелені очі якась інша. А решта...
    І от нині читаю у ЛГ таке:
    Ой, Славку, а я думала стане розуму на таке не піддаватися. Усе, кінець творчости та ориґінальности. :sad:
    Все-таки маю ще надію, що оте "можливо" стосується саме Славка та його небажання брати участь у таких фарсах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Melown

    Melown Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Альбом сподобався. Святослав молодець.
    День у день, Зелені очі та Моя мала - пісні на ура!
     
  5. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    "ОЕ" слухаю від найпершого їхнього альбому. Їхні пісні були (і є)наче "саундтреками" до мого життя. В юності сприймалися інакше, тепер - інакше. Що більше слухаю "Міру", то більше подобається. Ніколи відразу не кажу, що мені щось не подобається, кажу: "Я цього не розумію", прислуховуюся... і починаю розуміти. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Я переважно теж так роблю, але тут ми просто чекали чогось іншого, ніж отримали. Звідти й розчарування. Але нічого, будемо далі слухати попередні альбоми і чекати на наступний. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Мені теж сподобався
     
  8. Юрик

    Юрик New Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    на мою думку ОЕ як рок-гурт закінчив своє існування в році так 2001, а далі до такого скотились що далі нікуди - прямо на попсу сподобились
     
  9. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Перші їх пісні мені більш подобалися. Навіть зараз надаю перевагу старим альбомам.
     
  10. skal

    skal Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Музика гарна, безперечно це вже творчий проект "Вакарчук", а не Океан Ельзи... Там же всі безапеляційно роблять що Вакарчук хоче. А хіба це творчість?...
    Не секрет що в старому складі були тертя, але вони і породжували мистецькі ідеї гурту,.. а не одного Славка.
    Ну і крім цього Вакарчук, як щирий український патріот, в даний час переживає революційні катаклізми України...А коли в душі відкрита рана, то що ви від нього хочете?
     
  11. Юрик

    Юрик New Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    як на мене найкращими альбомами ОЕ були "Я на небі був" і "Модель"
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    такий альбом, що треба добре вслухатися) треба щоб він фантастичним збігом обставин припав до влучного пейзажу, влучного настрою... і от тоді вже важко з цією музикою розстатися)). звичайно, можна порівнювати й порівнювати(з тими ж Qween), й легко дійти до того, що ОЕ, в принципі не таке вже й досягнення в музиці... Але. Усе в світі відносно. Не будемо забруднювати мозок зайвими роздумами, про музику потрібно не думати, її слід відчути. І так сталося, що "міра" припала на такий період мого життя, сповненний усього нового, сповнений мрій та готовності до відродження... отож це декякий символ.) Мені дуже - "пташка", "лелеки", "міра", "коли тобі важко".))
    одвічний паззл - поворот життя+музика. для кожного індивідуальна форма на кожній стадії шляху.
    з.і. А ось якщо вже не звертати увагу на співпадіння, то голос мого розуму повідомить, що найкращими альбомами в ОЕ були "я на небі був" та "модель". справжній ОЕ)).
     
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Океан Ельзи "Міра"

    Мара має рацію!
    вихід цього альбому співпав з моїм тримісячним відрядженням за межі України, то я і засинала, і прокидалася з ОЕ піснями
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)