Оффтопи мафіозні

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 11 жов 2010.

  1. hunter

    hunter мандрівник

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Хантер, згинь, тобі не можна в темі писати
     
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Охрана , виведіть того типа звідси
     
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Хантер, тобі тре було грати з нами, якщо не можеш вже без мафії! :)))
     
  5. hunter

    hunter мандрівник

    я в тому повідомленні писав про правила, а не про гру, потім стер то всьо і в приват ведучій написав!!!
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    На самом деле очень неприятно, до слез неприятно, когда ты каждую партию выворачиваешься наизнанку, по раз 10-15 перечитываешь всю партию в целях найти зацепки, а потом тебя АДМИНИСТРАТОР называет оленем, а некоторые игроки сходятся на мнении, что ты всю партию тупишь. Я не машина. Я человек. Я не могу каждую партию творить чудеса, тем более, что с каждой партией игроки набирают все больше опыта. Меня бесит, когда предвзятое личное негативное отношение начинает отражаться на игре. У человека закрываются глаза и он способен только на сарказм и язвление. Но он почему-то не тупой. В общем получила очень много неприятных минут от этой партии. Больше не хочу. Всем спасибо :)
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ой, які ми вразливі... а як сашку на........... посилати, то нормально? Чи то тільки АДМІНІСТРАТОР мусить базар фільтрувати ? :)
     
  8. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Чому негативне? Позитивне. Просто так склалось, що до тебе вже завищені вимоги.
    А взагалі та партія якась скандальна виходить, як я вас почитаю. ) Я все ж вважаю, що чоловіки повинні трохи вважати і поважати слабшу стать. :)
    Ріксі, я сподіваюсь, ти відійдеш і передумаєш.
    Мене в кожній партії хтось дістає... То зі мною грати взагалі неможливо, то я дурний бультер'єр... Ну шо зробиш.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це ріксі слабша стать? :) Нічого не плутаєш? :)
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    По - перше, ні, нічого я не плутаю. :))) Просто в Ріксі такий імідж склався непробивної і залізобетонної, але всі ми, жінки, в душі ніжні створіння, тому не тре нас ображати. :tongue:
    А по - друге, в тебе якісь подвійні стандарти. Як Сашку послати, то ти сам кричав: "Ріксі, ти ж дівчина", а тут кажеш, що ніяка не слабша. )
    А ми такі, так. І чутливі, і послати можем, що мало не здасться. :))) Со неясно? Всьо логічно. :)
    Ріксі, ти на Мартіні не зважай, в нього всі як не олені, то барани чи бультер'єри. :)))
    Давайте не будем в грі сваритись, то ж тільки гра. Хоча насправді образливо, коли стараєшся шось робить, а потім хтось приходить і каже: "Через тебе твоя команда ледве не програла" (то я вже про себе :))) )
    Кароч, народ, давайте трохи легше і берегти один одного. ;)
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

    Я сейчас говорю про конкретного человека в этой партии, который вместо того, чтобы думать и играть, постоянно норовил меня потыкать палочкой вне зависимости от происходящих событий.
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Знайоме відчуття. )
     
  13. victorys

    victorys позитивчик :)

    рікся, та дай си спокій і вернись в сім"ю :give_rose: То персі не буде з Хантером грати, то ти з Сашкою, що то таке наробилось :ireful1: Відностесь до речей простіше, так легше жити (а! і ще одне! нервові клітини не відновлюються!)
    П.С. Ну хто мені ще повірить що я ком.. :)))
     
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Мафка, хорош мізки пудрити,твоя пєсєнка спєта!:)
    А взагалі, в мене таке враження, що в цій партії не мафів шукають, а оленів!

    А я без Ріксі грати не буду, на зло врагам! вот!
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ага :) Мене, оленя, вже знайшли :)))
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    :haha::haha::haha:
     
  17. victorys

    victorys позитивчик :)

    при чому тут мафка чи не мафка, я взагалі не розумію, чому до мафів зверхньо ставляться, це ж теж роль! я б навіть сказала важча ніж мир, адже треба виважувати кожне слово, щоб не спалитись...

    ---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

    там ціле стадо самців і самок, а мартіні пастух цього стада (принаймні у цій грі). :)))
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мафи стріляють по ночах, тому їх не люблять :) А ще вони знаються між собою, тому їм заздрять.
     
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    точно!
    а ще вони мізки пудрять і під комів косять! :good:
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Це правда, грати за мафію важче
     
а де твій аватар? :)