оффтопи гілки "Християнство"

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Romko, 14 чер 2011.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви б хотіли, аби совість греко-католиків була за стандартами єговістів.

    Але люди поважають собі подібних за щось - бруклінську гопкомпанію я не маю за що поважати.
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    а вы попробуйте ... подставьте левую ... присядьте и подсечку с вкруткой ... а по сути Папа, Кирилл и еже - тоже гопкомпания но мастью по свыше ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ви за мовою слыдкуйте. Ок? Я ж не назвиаю кардиналів купкою ....(ну через що в КЦ скандали ви і самі знаете?, так що стнадарти в мене дещо вищі ніж у Вас.
    Крім того правила форуму забороняють образу релігійних почуттів інших.


    Висновок - католичка-модератор , керується подвійними стандартами і випрадовує це своєю вірою.
    Думаю що так поводять сяне всі греко-католики. тому утримуюсь від висновків про вашу гоп(гей) чи якусь там ще компанію.
     
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вот не питаю я к еговистам привязанности, но, а кого вы уважаете католическую кампанию? православную? за что? :give_rose:
     
  5. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Як ви можете любити тих, кого не поважаете?

    Я вперше стикаюсь з таким збоченням. Ви що домінуюча садистка?
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та мені просто байдуже, як Ви їх назвете.
    Ви не розумієте української, очевидно.
     
  7. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Українську розумію.
    Ви модератор чи адвокат греко-католиків? Якщо модератор то вжвиайте заходи , щодо Педра.
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    видите с сбоку есть знак "внимание" нажмите и пожалуйтесь, оскорбление на религиозной почве это понятие размытое а вот обговаривание модерации - конкретное....
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Очевидно, ні, інакше б не задавали такого питання. Припишу Вашій розсіяності.

    Це від Вас греко-католики потребують захисту? :)

    Нема підстав. Тут кожен може сказати про свою думку про владу, країну, Рассела з Рутерфордом ітд. - лише у випадку особистостей форумлян застосовуються санкції.
     
  10. sitech

    sitech Well-Known Member

    Це лише ваш вибір. Але в Біблії міститься пересторога щодо цого. За днів Мойсея моавський цар Балак найняв Валаама, неізраїльського пророка, який дещо знав про те, як Єгова діє, щоб той прокляв Ізраїль. Єгова протистояв Валаамові, змушуючи його поблагословити ізраїльтян і оголосити горе їхнім ворогам. Валаам заспокоїв обурення Балака, запропонувавши йому звернутися до більш підступних заходів: нехай жінки Моаву спокусять ізраїльських чоловіків до грубої статевої неморальності та ідолопоклонства фальшивому богові, пеорському Ваалові! Ця тактика виявилась успішною. Єгова запалав праведним гнівом на ізраїльтян і послав поразку, через яку загинуло 24 000 тих ізраїльських розпусників, і ця поразка мучила їх, аж поки священик Пінхас не почав діяти, щоб усунути зло з-поміж Ізраїлю (Числа 24:10, 11; 25:1—3, 6—9; 31:16).
     
  11. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Такої обрядовості в християнському середовищі уже майже не існує. Подеколи її відновлюють як зразок колишніх народних традицій.
     
  12. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    У християнстві такого ніколи не існувало, аот в синкретичному культі католицизму бувало всяке.

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    як і у православних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Так у вашому житті теж всяке бувало, від чого ви, сподіваюсь, поступово відмовляєтесь.
     
  14. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Що наприклад?
    Де ви бачили у Біблії, що апостоли святкують Різдво чи Пасху?
     
  15. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Де ви бачили у Біблії, що апостоли святкують конгреси?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Нагірна проповідь. Проповідь в день Пятедесятниці.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну ви ж безнадійно відстали, СЄ зараз відмічають багато свят.

    ---------- Додано в 19:46 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ----------




    а ще конгоес юних націоналістів.:)))
     
  18. Оленa

    Оленa Well-Known Member

    Читала одну протестанську проповідь і кілька моментів мене розсмішили.
    Їх можна віднести до скарбнички гумору.

    "На Закарпатті існує реформатська церква. Це протестантська течія в християнстві. І по сьогоднішній день її прихожанами так і залишилися угорці. Чому? Тому що вони ніколи не проповідували українцям. А Бог хоче розширити твою територію." :haha:

    "Релігія буває різною. Одні — похнюплені, «давлять з себе сльозу», ходять у хустинках, інші — веселі, стрибають і не носять хусток." :mocking:

    "Хтось казав, що найкраще з місць, де можна подрімати — протестантська церква. В православній не поспиш. Там потрібно стояти, бити поклони, часто осеняти себе хресним знаменням… А в протестантів — зручні лавиці, чи комфортні стільці. Проповідь читається монотонно. І щоразу — майже одне й те саме."

    " І наша проповідь Євангелія часто зводиться до таких термінів: «Прийди до нас! У нас так добре. Кинь палити, пиячити, не блуди, не лайся, ходи до церкви…» Люди кидають палити, «зазирати в чарку», «стрибати в речку», лаятися, приходять до церкви. Скажіть, вони — спасенні? Ні! Це просто клуб любителів здорового, тверезого способу життя. Хтось дієту ще сюди приплів. Таким чином, деякі церкви перетворились на такі собі «клуби за інтересами»… "


    В одному католицькому селі поселився новий чоловік. І ось у п’ятницю все село сполошилося, відчувши запах смаженої свинини. Натовп кинувся до священика: мовляв, що робити. Священик прийшов до чоловіка і сказав:
    — Знаєш, ми тут всі католики, і я пропоную тобі також стати католиком і приєднатися до нас».
    — А як це? — спитав дядько.
    — Це дуже просто: ти прийдеш до храму, ми тебе покропимо водою і проголосимо католиком. От і все. Ти згоден?
    — Добре.
    Після цього обряду в селі знову запанував спокій. Та наступної п’ятниці всі селяни знову відчули запах смаженої свинини. Священик прибіг до новоспеченого католика:
    — Що ти робиш?! Чому ти в п’ятницю їси свинину? Ти ж католик!
    — Е-е ні, пане священику! Ви мене добре навчили. Це — не свинина. Це риба.
    — Як риба?!
    — Дуже просто. Я покропив водою м’ясо і сказав: «Ти вже не м’ясо, а риба.» Так що це — риба, пане священику!..
    :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а де конгрес?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, дайтесі на стримання. Чоловік миється. Дайте спокійно помитисі. Прийде, щось ще придумає...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)