Очевидне неймовірне

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Мих, 20 жов 2008.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Думаєте це не лохотрон для інвесторів? Жодного факту... (навіть не читав того в неті..)
     
  2. ovod

    ovod Well-Known Member

  3. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Подброшу тему для обсуждения. Есть такая гипотеза. что все электроны во Вселенной являются на самом деле "пересечением" с нашим 3-мерным пространством одного - единственного многомерного объекта, который и является настоящим электроном. Этот многомерный объект находится в многомерном пространстве с очень большим числом измерений, его "пересечения" с нашим пространством и являются теми электронами, которые мы способны воспринимать и понять. Эта гипотеза позволяет очень просто объяснить полную идетничность всех электронов во вселенной, а также очень многие их свойства. Примерно такая же ситуация и с остальными элементарными частицами, но там есть некоторые тонкости. Не могу вспомнить, где я прочитал или услышал эту гипотезу, но она очень интересна и позволяет многое объяснить, в том числе наличие античастиц и прочие вещи. Если кто когда встречал эту гипотезу, прошу подсказать, где именно и кто её выдвинул.
     
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    РЕВОЛЮЦІЯ В РАДІО!

    Учёные разработали новый тип беспроводной связи

     
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Виробник мобільних процесорів Texas Instruments представив своє бачення мобільних технологій та їх використання вже в наступному році. Зараз компанія тестує прототипи своїх майбутніх процесорів 5го покоління. Їх продуктивність і мультимедіа можливості такі, що ви зможете дивитися фільми формату FullHD з частотою 60 кадрів (достатньо для формування 3D картинки), знімати і зберігати відео високої роздільної здатності в 3D форматі, розпізнавати жести у 3-х вимірах, тобто ви зможете керувати пристроєм просто розмахуючи руками в повітрі, відтворювати тривимірні картинки без спец.окулярів і багато іншого.</span>

    http://www.youtube.com/watch?v=CNKCK1NDsNw
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Принцип роботи мікрофонів?
     
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  8. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Останнє редагування: 26 бер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  10. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Сучасною наукою вважається що землетруси неможливо передбачити.
    Проте передбачення сейсмолога-самоука у 1915 році вже принаймні (наскільки мені відомо) двічі вже збулися.. одного разу з похибкою у часі (2 дні), другий - у просторі.
    11 травня 2011 року - як і передбачалося - відбувся землетрус, але не в Римі, а в Іспанії.
    ***
    Сейсмолог Раффаэле Бендандив 1915 году предсказал землетрясение в Риме на 11 мая 2011 года. Как вчера писала прессе, тысячи римлян устремились из города, опасаясь, что предсказание сбудется.

    Но землетрясение произошло не в Италии, а в Испании, в городе Лорке.Так что покойник немного ошибся, но в целом предсказал верно. В испанском городе в результате землетрясения произошли значительные разрушения: упала колокольня, рухнули несколько старинных зданий. По предварительным подсчетам, погибло 10 человек.
    http://www.stringer.ru/Publication.mhtml?Part=37&PubID=16576
     
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я чув рибки в акваріумі відчувають і починають біситися...
     
  12. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Я на свої очі бачила як трусилося у 80-х цуценятко подруги у неї на руках - як у припадку (коли ми вискочили із своїх риплячих блоками панельних будинків.. чим більше поверхів - тим далі, наприклад, на 11му поверсі, кажуть, їхали банки по підвіконням. На моєму другому люстра хиталася тільки).

    Але це за годину-дві чи під час.. а тут на сто (!) років вперед був прогноз. З точністю до сотні кілометрів і одного дня, або перший раз навпаки з точністю до одного кілометра і двох днів.. Це вражає. Людина вловила закономірність процесів і вирахувала наперед з великою точністю.. цікаво було б дізнатися, ЯКУ.
    Але чи збереглася інформація з 1915 року.. і чи обнародував її той самоука, хтозна.
     
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    81-й начебто був.
    В народі кришталь використовують для попередження. Він ловить слабкі поштовхи, що за звичай передують максимальному десь хвилин за три.
     
  14. ograda

    ograda Well-Known Member

    Землю, точніше її дуже тонкий, поломаний і розтрісканий поверхневий шар - земну кору, трусить постійно, щоденно в результаті зміщення окремих ділянок кори одна відносно одної.
    http://www.iris.edu/seismon/bigmap/index.phtml

    Думаю, було набагато більше прогнозів які не справдились. Людям хочеться чудес. Нострадамусів всяких ...

    Навіть зараз не можуть локалізувати землетрус точно в часі; в просторі (тобто де накопичуються напруження в земній корі) вже прогнозують.
     
    Останнє редагування: 18 тра 2011
    • Подобається Подобається x 1
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  16. LMax

    LMax Active Member

    Вчора 16.07.2011 біля 23.30 став очевидцем НЛО через вікно будинку на вул Кн.Ольги

    Вчора 16.07.2011 біля 23.30 став очевидцем НЛО через вікно балкону на 5-му поверсі свого будинку по вул. Княгині Ольги у м. Львів.
    Приблизно в 23.30 за місцевим часом моя мати дивилася ТБ і побачила за вікном у нічному небі щось схоже на салют і вибігла на балкон подивитися. Але це був не салют – звуків не було, тільки вогні типу полярної зірки. Тоді вона покликала мене і бабцю.
    Я прибіг і побачив картину: ліворуч від майже повного місяця в небі у напрямі житлового масиву Сихів на приблизній відстані 5-10 км від точки спостереження на висоті близько 1-3 км. перебували в постійному русі біля 12-ти об'єктів різних кольорів і розмірів. Вони утворювали у небі спершу криву лінію, потім плавними переміщеннями перемішувалися між собою начебто формуючи щось схоже на сузір'я. Швидкі й чіткі переміщення з перемішуванням деяких об'єктів. Вітру не було взагалі, повний штиль. Відносно місяця було видно що хмари стояли на місці. Потім об'єкти вибудувалися в майже пряму дугу.
    Характер руху: то переміщалися, то раптом застигали нерухомо, а потім нове переміщення, потім знову зупинка. Відразу виникла думка про керованість процесом.

    Поки побіг за фотоапаратом і повернувся - всі об'єкти почали зменшуватися по одному зникаючи й по інтенсивності світіння згасати. Деякі розчинялись за димчастими хмарами. Нарешті залишилося тільки 3 об'єкти схожих на великі полярні зірки, одна була найбільша. Також трохи рухалися. Потім залишився один об’єкт - той, що найбільший, а потім він теж плавно зник.
    Сфотографувати не встиг, далеченько, фотокамера цифрова, але стара, років 8 їй та й витримка погана вночі, навряд би вона це зафіксувала без штативу.

    Шукаю тих, хто теж бачив цей самий випадок.
     
  17. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Там (на Сихові) є готель Сихів - вони встановили лазерні промені. Можливо їх кольорові вогники на хмарах (певної висоти ви і бачили ;) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. LMax

    LMax Active Member

    це перше що я подумав - лазерні спецефекти. Але ні. Нема у нас такої апаратури тут ніде, хіба що технології bluе bеem перевіряли зі спутника.

    ---------- Додано в 19:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

    траекторії руху та розміри об'єктів дуже схожі з цими що на відео, тільки небо було нічним

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я вірю, що ви щось бачили, але відео у Лондоні робиться дуже легко простим ліхтариком... Головне на лінзу спрямувати.
    На сихові - 8 лазерок крутиться, як не помиляюся і теж різних кольорів...(поправте, хто бачив)

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. LMax

    LMax Active Member

    Ви пробували так зробити?

    Ви бачили?
     
а де твій аватар? :)