Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    І це не жарт.

    Порохоботи повинні відійти - хто під суд, хто тихенько на свої дачі і ПП.

    Тре рухатися вперед.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На запитання Кошулинському: кого він візьме міністром охорони здоровя, Русланчик мовив: Ольгу Богомолець. :))):))):)))
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не жарт. Готуймося до тругого терміну:))). Які тут жарти? Пора на Україну працювати.
    :)
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я на Україну працюю з 1992 року.
    Мої діти на Україну працюють з 2010 року.

    Слава Україні!
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ще один вчитель "як любити Батьківщину"! Якщо ви справді подивилися мої дописи - то, будь ласка, приведіть приклад моєї непатріотичності. Шоб не виглядати п"""болом.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я нікого не вчу як когось любити. Я тільки висловлюю свою думку.
    Я ніколи не боявся бути піздаболом /якщо я справді таким є і є тому підтвердження /. Життя дуже цікава штука.

    @Дальневосточник, ви дуже великий патріот, якщо брати до уваги ваші дописи після 14 року.

    Але я вас, @Дальневосточник, питаю по третьому разу - ви взяли в руки автомат і пішли захищати Україну в 14 році? Бо до цього ви закликалм Гриценка.
    Що ви особисто зробили, щоб не допустити кацапської окупації дамбасу?

    Чи ви піздабол?
     
    Останнє редагування: 25 бер 2019
  7. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Тобто - @ІгорМ вже нікого нічому не вчить - і це гарно! І він вже не експерт по патріотам (хоча тільки з 2014-го року) - що теж гарно!
    Поверенмось тоді до топіку (я вам нагадаю - це "
    Ну то за кого? Президентські вибори 2019
    "
    а нє
    Якщо вам треба щось дізнатись про мене - створюйте тему, або пишить до "Портретів". Do you understand?

    А що до Гриценка - то якщоб він продовжувуав бути пенсіонером - то мені булоб байдуже - що саме він робив п'ять останніх років. Як, наприклад, мені байдуже - шо саме робили ви, шановний @ІгорМ . Але він лізе у президенти - і я маю знати - чому він був пенсіонером, а не сидів на ВОПі ровно. Do you understand?
     
  8. За мир
    Виступати за мир в країні агресорі - це благородний подвиг.
    Виступати за мир в країні, яка потерпає від агресії - це ницість, підлість і лицемірство.
     
  9. Виникає парадокс. Обиватель ненавидить Порошенка. Ненавидить саме тому, що Порошенка ненавидить Путін. Саме тому, що Порошенка ненавидять олігархи, яких він поставив в рамки законів: Коломойський, якого викинули з Привату та Укрнафти, Фірташ, облгази якого взяли під жорсткий контроль, Онищенко, якого зняли з газових схем і їм подібні. Таким чином обиватель ненавидить Порошенка саме за те, що він робить Україну незалежною, зменшує корупцію і ставить українських баронів у рамки закону, що викликає цілком прогнозований шалений спротив кремля і його ситуативних союзників – українських магнатів.

    По Порошенко відкрито вогонь на знищення з усіх підконтрольних кремлю та олігархам ЗМІ. Соцмережі окуповані кремлівськими ботами, в спілці з якими працюють боти Тимошенко та боти націоналістів, щиро та віддано перепощуючи тези, меми та картинки, розроблені на луб’янці. Люмпену грамотно і професійно створюють в мізках картинку “розкрадання і зубожіння” – саме те, що найбільш ефективно впливає на свідомість обивателя.
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. При тому, що реальна картина цілком протилежна. Корупція в країні зменшена на порядок,олігархи справді ставляться в рамки закону, супермаркети забиті покупцями, аеропорти відпочиваючими, дороги автівками – і це під час війни. Щоб це побачити, досить вийти на вулицю. Зайти в ЦНАП чи заїхати в МРЕВ. Проїхати відремонтованою за кошти надходжень від митниці дорогою. Це підтверджують сухі цифри економічного зростання, прибутковість держкомпаній, зростання ВВП та бюджету, рейтинги міжнародних агенцій, оцінки світових лідерів, ріст зарплат та пенсій під час війни.
     
  11. Втім, коли телевізійний люмпен цікавила реальна картина? Люмпен живе картинкою, яку створюють в його мізках. Картинкою, де біле називають чорним. Або брудно-сірим. 50 відтінків сірого. Вірніше, 50 відтінків бруду від наших продажних ЗМІ.

    Технології відпрацьовано. Лохи завжди дозволяють собою маніпулювати, танцюють під чужу дудку. Лохи завжди потім платять за це, звинувачуючи в своїх негараздах весь світ. От тільки зараз ціна цієї плати буде дуже високою.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Пріус, ви поставили мені Не погоджуюся

    По великому рахунку, мені по барабану оцінка якогось там американськоо остарбайтера. Ви мені глибоко в десь. Просто сьогодні може і варто це сказати...
    Ви захотіли - ви покинули Батьківщину, не мені вас судити. Ви вже великий, ви знали, що хотіли і зробили те, що хотіли..

    Але.

    У мене двоє синів і невістка, котра кличе мене тато.

    Всі троє виконують свої громадянські обов"язки і справно сплачують податки в казну України.

    Невістка захищала диплом у ВУЗі на англійській мові і на роботі послуговуєься в основному англійською мовою. Працює по-білому.

    Старший син працює в держустанові, працює по-білому, не бере хабарів, не порушує українських законів.

    Молодший син працює в якійсь там установі, котра законно зареєстрована в Україні, справно сплачує податки в казну України. Працює по білому.

    @prius, що вам не подобається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Кремль повністю готовий створити на території України довготривалий громадянський конфлікт, східноєвропейську Сирію. Громадянський конфлікт в Україні надзвичайно вигідний кремлю. Це одним махом вирішить всі їх проблеми. Відмінить санкції, бо буде знищена сама держава – їх причина. Перетворить кремль з агресора на миротворця, контролера внутрішнього конфлікту. Створить показову картинку для російського стада: що буває, коли хочуть справжньої демократії, не слухаються «вєлікого путіна». Дестабілізує Європу (біженці, бойовики). Дасть можливість «договаріваться і сотруднічать» з Заходом про «міротворчєскую місію» і «борьбу с націоналістамі» в Україні. Зробить кремль вагомим гравцем світової геополітики. Дасть можливість під виглядом «борьби с націоналістамі» бомбити будь-які цілі в Україні.

    Кремль має всі потрібні важелі для створення в Україні масштабного внутрішнього конфлікту, включаючи агентурну мережу, контрольованих націоналістів, союзних магнатів, плацдарм на території України, через який він зможе безконтрольно заводити в Україну зброю та бойовиків. Не вистачає лише ручного «лєгітімного» Президента, українського аналога Асада. Кремль методично працює, системно впливаючи на мізки обивателя, формуючи потрібні реакції, підштовхуючи до потрібних кроків. Кремлю потрібно лише похитнути центральну владу. Привести до влади власну маріонетку або нікчему. Далі – справа техніки.

    Журналісти, подібні «творцям» програми 1+1, повинні розуміти, до чого вони штовхають власну країну. Відповідальність за це лежить на них. Вони, на відміну від люмпена-обивателя, чудово усвідомлюють, що вони творять.

    Цілістний оригінал можна почитати тут
    Костюк Олександр: 50 відтінків бруду
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Залив форум заказним багном. Був форум львівський - став хомчинський.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Та ні форум знову став львівським, толерантним, рівноправним, а то був чисто зраднюківським та антиукраінським, ну чисто як Біблія пише

    D2fHxOAX4AAixBG.png
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такі як Бойко давно мали сидіти, зроблений із такими договорняк, наступних 5 років таких договорняків не хочу.

    Прозахідний курс - на папері так, а реально, потрібна у якомусь цивілізованому товаристві держава чи не найбідніша та найкорумпованіша у Європі? Влада, яка може обдурити таких, як деякі порохоботи, так легко не може обдурити лідерів західних держав. Порошенко кричить, що Трамп друг, є якась допомога, діє принцип, що ворог України, це і ворог США? Були із візитами в Україні Трамп чи Обама?
     
  18. Таке враження, що на Кульпарківській день відкритих дверей. Знову запрацював генератор випадкових фраз або "Сатурну більше неналивати".
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Дальневосточник, а чо ви чіпилися Гриценка?
    Он, Бойко тоже хоче бути президентом :)))
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ці три останні пости не він сам писав. Написано грамотно. Такому писаці ціни не було б в радянські часи в газеті "Радянська Україна". Все добре, все стає краще. А мені сьогодні довелося їхати по тій "відремонтованій дорозі за рахунок митних надходжень". І не якійсь-небудь, а по трасі Одеса-Київ. На завтра я записався на СТО міняти ШРУС.
     
а де твій аватар? :)