Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    цікаво не те, цікаво те, що всі, хто не голосує за Порошенка чомусь по-вашому є електоратом Зеленського і Тимошенко.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А для мене нема різниці.
    Чому?

    Тому що ми не маємо справи з Росією. Росія не може шантажувати ціною на газ. Це є найголовніше. І я не хочу газу по $200 і щоб Росія при цьому грабувала Україну іншими шляхами, як це було раніше.
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну я би не сказав, що ніде нема виборців Бойка, причому, не тільки вата ватяна з глухого сходу, є і тут, хто кааже, що в часи янукоїдів були вищі пенсії, хто у селах хоче мати хороші стосунки з Росією і спокійно туди їздити на заробітки.
    Бойко давно мав сидіти, не сидить через договорняк.
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А з ким ми маємо справу? З тими самими. Кацапи отримують гроші за газ. НАШІ ГРОШІ. Різниця тільки в тому, що ці гроші проганяються через прокладку, у ролі якої виступають європейські країни. Просто Європа стала закуповувати газу більше у кацапів, ніж раніше, щоб перепродувати його нам.
    Миху, Якщо ви дійсно вважаєте, що ми стали незалежні від кацапського газу, скажіть мені: для чого в березні 2018 року проводилася всеукраїнська акція "прикрути газ"?
    Я розумію так: якщо ми не беремо газ у кацапів, то нам повинно бути АБСОЛЮТНО ПОХУЙ, який тиск в трубі дають кацапи і взагалі - качають вони щось у наш бік чи ні. Нехай хоч усі труби на своїй стороні попиляють...Ми у Європи купимо.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2019
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що там газ і відсотки від доходів, поріняно з тим, що люди гинуть на Сході. Зате маємо сильну армію! Хоч і холодніше в дупу.
    Думайте про державу, а не про кишені. А збудуємо країну, тоді і життя буде зовсім інше.
    То як бізнесі, спочатку вкладаєш, потім маєш.

    Ви раді, що у нас армія стала на голову вище, ніж була в ті часи, коли газ був дешевий? А ви раді, що москалі затримані на сході і не лізуть сюди? Я готовий терпіти за це високу ціну на газ.
     
  7. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Між іншим.

    Що іще ти готовий терпіти? - Озвучуй, не соромся.
     
  8. Господи, яке ж воно тупе. Але туди ж, лізе вчити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сильна армія - до дечого ще є зауваження.
    Терпіти, лиш би була армія - із дечим згідний, але, щоб тут не було як у Північній Кореї - бідність, але навколо ядерної ракети хороводи, чи як совок - у валянках і фуфайках кричати, що ми бідні, але Америка не нападе.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чого ж соромитися? Нетерплячі лізуть в дупу Путіну, нехай вони соромляться.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сильну армію обстріляли з кулеметів і взяли в полон 24-х моряків, а сильна армія навіть не спробувала дати відсіч. Це така сильна армія?

    зі

    Я навіть в думці не маю ображати наших бійців і офіцерів, котрі служать народу України. Честь їм і хвала.

    А от головнокомандуючий і генштаб - покидьки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бідності у нас не буде. При умові, якщо Україна знову не підпаде у сферу впливу Росії. Незручності, які є зараз - тичасові.
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    Зараз ще хахлушка прибіжить почне теж вчити
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В чому саме честь і хвала?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    //Сильну армію обстріляли з кулеметів і взяли в полон 24-х моряків, а сильна армія навіть не спробувала дати відсіч. Це така сильна армія?//
    Скоріше флот, тут мало чим поки що можна похвалитися, які боєздатні кораблі окрім деяких поржавілих ванн, є хіба що у непоганому стані "Гетьман Сагайдачний" та малі прикордонні катери.
     
  16. Lanktocha, ви коли останній раз іли? Може вам скинутись на харчі? А може умвас як у віршику Шевченка:
    "Якби ви знали паничі
    Що роблять люди у ночі
    Штани подерті, срака гола..."

    То може вам штани купити і презервативи, щоб ви нерозмножувались.?
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що ви всі тут казали, коли головнокомандуючий ввів після цього військовий стан???
    Сміялися, глузували і кричали: зараз то не тре робити, тре було робити в 2014 році!
    А тепер, виявляється, тре було воювати і стріляти!
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А що ви всі тут казали, коли головнокомандуючий ввів після цього військовий стан???
    Сміялися, глузували і кричали: зараз то не тре робити, тре було робити в 2014 році!
    А тепер, виявляється, тре було воювати і стріляти!
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Яка різниця - флот чи не флот.

    Суть в іншому - катери спеціально послали для провокації. Потрібно було ввести воєнний стан по всій Україні.
    А оборонятися чи давати відсіч - це не входило в плани генштабу. Тепер моряки опинилися в заручниках політичних махінацій наших урядовців.

    До речі, Сироїд десь говорила, що в ВР по воєнному стану так і не було підсумкових слухань. І закон про використання ЗСУ в час воєнного стану досі не прийняли.

    А захищати катери і давати відсіч можна і треба було і без оголошення воєнного стану. Так поступають гонорові уряди і головнокомандуючі.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)