Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. FB_IMG_1555675029942.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Ви неправі. Я знаю, як проходили тендери до ПРОЗОРО, і як тепер. Є багато недоробок в системі. А ще те, про що писав Мих - сидять юристи і виловлюють блохи в документах переможців (благо тендерна документація учасників стала доступною), а нема - придумують і пишуть скарги. А ребе мусить доводити, що в нього дочок нема. І все одно - небо і земля...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дєбіликі вєдуцца на фсякій брєд.
    Вот полньій тєкст етава абращєнія. Лаві, тормаз:

    Заява ЄС щодо ПриватБанку

    У 2016 році міжнародні партнери України підтримали рішення уряду та Національного банку України (НБУ) націоналізувати ПриватБанк на вимогу колишніх власників в якості єдиного ефективного методу захисту вкладників банку – українського народу та бізнесу – і стабільності фінансової системи.

    І хоча це потребувало вливання близько 160 млрд грн. коштів українських платників податків здаля відновлення платоспроможності банку, це забезпечило довгострокову життєздатність ПриватБанку, захистило гроші мільйонів українських громадян і зміцнило економічне здоров’я країни.

    У цьому контексті ми вітаємо реформу корпоративного управління ПриватБанку на чолі з незалежною наглядовою радою, а також трансформацію її бізнесової моделі, що вже призвело до посилення ефективності та стабільності всієї банківської системи.

    Ми продовжуємо підтримувати зусилля НБУ щодо реформування фінансового сектору України, зокрема за допомогою запровадження принципів розумного корпоративного управління, а також зусиль Міністерства фінансів щодо реформування корпоративного управління в державних банках.

    Важливо, що влада не припиняє свої зусилля щодо відшкодування збитків від колишніх власників та пов’язаних сторін збанкрутілих банків.

    Сторона обвинувачення та судочинство мають повноцінно скористатися висновками звіту спеціалістів Kroll на замовлення НБУ. Міжнародні партнери України уважно стежитимуть за розвитком подій у цій сфері.

    Ну і гдє там про сбіть дєньОг с Коломойского?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Тупо Тупо x 1

  5. View: https://twitter.com/Y2SKvRrN2hguu5z/status/1119173576278663168?s=20
     
  6. Важливо, що влада не припиняє свої зусилля щодо відшкодування збитків від колишніх власників та пов’язаних сторін збанкрутілих банків.
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я теж знаю. Ті, хто був зацікавлений в чесності і прозорості - робив це і тоді, і тепер. Тепер просто стало набагато легше знайти необхідні товари за найдешевшими цінами (для тих, хто дійсно в цьому зацікавлений). Якщо голова нашого ОСББ зацікавлений придбати тепловий насос для будинку на найвигідніших умовах - він спеціально викидає інформацію на прозоро і шукає варіанти. А ті, хто раніше наживався на державних коштах, продовжують це робити й надалі, розробивши схеми за допомогою того самого прозоро. Знайшли найдешевший товар, замість переможця підставили прокладку - і вуаля! 100-200-300% навару гарантовано. Впринципі, по схемі, яку я описав, фактично переможець нічого не втрачає. В нього товар все одно купують. Різниця лише в тому, що цей товар купує не замовник, а прокладка, яка потім замовнику загоне цей товар в кілька разів дорожче.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2019
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Путін через Медведчука пропонує Зеленському... Інша річ, чи він погодиться, чи погодоться його оточення, чи спокійно це сприйме народ? Вже думав Яник, що зробить, що йому подобається, що вимагає Кремль, де тепер Яник, де його парламентська більшість, де підконтрольні силовики?
     
  9. Я знаю, що думаючих тут мало. Всі в ейфоріі від голограми. Але може знайдеться розумна голова , що задумається. Ейфорія проходить, як наркоз закінчує свою обезболюючу дію, а потім приходить біль. Щоб не було дуже боляче, ще є шанс позбутись ейфоріі.

    View: https://twitter.com/sergey_prach/status/1119220589649117184?s=20
     
  10. Скинь хоть одне фото з того майдану?
     
    • Баян Баян x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @iso, Ви можете не погоджуватися хоч 100 разів. Але є конкретна схема (і це лише одна з багатьох), за допомогою якої можна 3,14здити гроші, незважаючи на прозоро. І як показує життєвий досвід - вона працює!!! Перевірено і доказано вже неодноразово.
     

  12. View: https://twitter.com/mineconomdev/status/1119210013380182016?s=20
     
  13. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ось тільки ви, на пару із пиздатим.
     
  14. - А тортика передайте, будь ласка, моєму опонентові.
    - Не нужно, Петр Алексеевич. Владимир Александрович сыт.
    - Ну коли посцить, передайте.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо Ви слухали ефір, то Зеленський сказав "Чи буде йому (Порошенку) що тиснути". Це ботам можна все що завгодно впарити, а передачу дивилися мільйони, які чули, що сказав Зеленський.
    І зрозуміли вірно: "Після того як Порошенко всім корупціонерам повідрубує руки, у Порошенка не буде чого потиснути".
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)