Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Неглиняна маска
    Насправді ніякого кандидата Зеленського немає. Як і не буде президента, якщо "телепузиків" на вибори прийде більше, ніж тих у кого є інстинкт самозбереження. Є актор, якого найняли цю роль зіграти. Навіть не актор, а жадібний і тупий низькопробний актьоришка. Настільки тупий і жадібний, що не втямив чим це для нього закінчиться. Навіть носій образу Сердючки, після пропозиції трьох лямів кешу в багажник, дав задню, відчуваючи що "діло пахне керосином". А цей, через поєднання тупості компенсованої хамством і жадібності, навіть не спромігся подумати, а що буде завтра.
    Зеленський маріонетка, яку використають і скинуть під звинувачення в усьому що станеться. Хіба що ФБР добереться до господарів швидше, а маріонетка захоче стати фюрером. Деяким дегенератам в історії людства таке вдавалося. Уже були такі часи напередодні другої світової. А воно станеться, можете не сумніватися. За спиною цієї маріонетки зібралася команда, проросійських, тупих невдах, із "душком" в біографії. Вершина некомпетентності і примітивного хапужництва. Зате проросійських і навіт прорадянських. Як писав про таких Г.Гарісон "у нього вистачало розуму лише на те, щоб втримувати в руках хабарі, які туди совали". Ці люди такі ж тупі, зажерливі і некомпетентні, як і їхній "вождь".
    Справжніми гравцями цього дійства є Коломойський, Фірташ і Портнов. Два олігархи, які ховаються від американського і українського правосуддя і батько правового жахіття, яке виникло в Україні за часів Януковича. Зараз у цих трьох лише один заступник в світовій політиці - Путін. Тому, коли ви дивитеся на атьоришку, то там за трьома шарами маски із лайна і бруду ховається справжнє обличчя - московський імперіалізм.

    Іван Хомяк
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, навіщо Ви Хомчина розбуркали? Хай би поспав трохи чоловік...

    Можливо, в Ваших краях слово "розбуркали" не вживається. Тому по-інакшому: Навіщо розколошкали?
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. Вы зря считаете, что Коломойскому не нужна Украина. Как раз ему-то она необходима как воздух. Только здесь он может рассчитывать на безнаказанность, когда ФБР закончит расследование в отношении него. А обвинения там более чем весомые. Только Украина, которая откажет США в экстрадиции, способна спасти его дряблую жопу от пожизненного каканья в американскую парашу.

    Но для того, чтобы безнаказанно послать ФБР лесом, Украина должна оказаться, как минимум, под "зонтиком" Москвы. А еще лучше - частью РФ, где экстрадиция не предусмотрена. Именно такая Украина нужна Коломойскому. Точно такая же Украина нужна еще одному мерзавцу - Путину.

    Думаю, что совпадают не только их желания, но и планы давно согласованы, и подписями скреплены, и паспорт с куриным мутантом у нашего "спасителя Днепра" уже в кармане. Парочка же жирных активов, на которые он разевает рот, нужна ему лишь для того, чтобы не примерить на себя шелковый шнурок от конкурентов. Ну и частная армейка, которую он, по старой привычке, содержит за деньги своих "партнеров", но командует ею сам, для этого не лишняя.

    Но все х-ня. Победим. На всех фронтах победим: и 21-го, и на парламентских, и капитуляцию РФ примем. Вот увидите.

    П.С. Да, не надо мне рассказывать старую сказку, мол, Израиль не выдает вообще, или не выдает за экономические... Договор об экстрадиции между США и Израилем подписан в мохнатом 1962 году и с тех пор Израиль исправно выдает коломойских пачками.
    Добраніч, Україно! Невсеремось.

    Володимир Саркісян
     
  4. Нас так налякали корупцією та розкраданням України владою, що ми не помічаємо як у нас крадуть Україну
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, це все дуже прикольно, але мене не полишає думка, що хтось комусь пробує їбсти мізків.
    От усі знають, що пан Зеленський це маріонетка Бєни.
    І водночас цей пан є маріонеткою хуйла.
    Як вони, Бєня з хуйлом, ним керують? По черзі, або у чотири руки?

    Це просто шоб понімать
     
    • Смішно Смішно x 2
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я - не любитель телевізора, останніми роками його взагалі не дивлюся. Якщо не рахувати нечасті ранки в селі, коли снідаю, а телевізор - перед носом.
    Але вчорашній анонс, що Зеленський нарешті появиться зі своєю командою в прямому ефірі, так мене зацікавив, що я вирішив подивитися. Ладнати телевізор не було коли (в мене цифрова приставка, кімнатна антена просто сховані в серванті, а з дистанційок батарейки пішли на інші цілі), тому я віднайшов Право на владу в інтернеті. І подивився.
    Думаю, інші зацікавлені в виборах також дивилися, хоча раніше не приділяли подібним політичним шоу великої уваги, як приміром я.
    Результати голосування тут наводив пан Василь. Вони для Порошенка невтішні. Приблизно така ж пропорція і в лайках-дизлайках в ютьюбі
    24 тисячам сподобалось, менше ніж 5 - не сподобалось. Є вже більше 800 тис переглядів, а ще не вечір.
    Тому скидається на те, що ця ж пропорція збережеться і при підрахунку голосів. Багато вкинути на користь діючого не дадуть. Одні злякалися виступу Катеринчука, інші почали перевзуватися. Навіщо ризикувати невідомо через що, щоб позбутися і посади, і волі?
    Тому лише відчайдухи відважаться на фальсифікації, а таких серед державних чинників чи тих, хто на підробітках на виборах, не дуже багато.

    Крім того, своєчасно не усунутий з міністерства Аваков також не дрімає. Ну, в нього, певне, свої інтереси.
     
  7. Нові-старі пожмякані обличчя

    FB_IMG_1555651534283.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Аналогічно. Але після перших же кадрів, де пан Зеленський з вумним єбалом стоїть біля мікрофона, а замість нього щось розповідає якась рогоблядська людина, - після цих кадрів зацікавлення зникло.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2019
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Вони більше не будуть. Усвідомили та перевиховалися.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо розібратися, мабуть, так і треба. Щоб кожен із майбутніх членів його адміністрації сказав кілька слів без папірця. "Дабы дурь каждого видна была"(с).
    Ні Медведчука, ні Портнова, ні Коломойського, якими тут нас лякали, я на подіумі не побачив.
    Члени команди говорили в основному чітко, коротко і зрозуміло. Хоча деякі очевидно хвилювалися.
    Ну, а так - майбутнє покаже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Я, мабуть, теж остаточне рішення прийму після дебатів, і навіть якщо проголосую за Порошенка, то з величезним "отвращением". Но за Зеленського не буду в жодному разі.
     
    • Креативно Креативно x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Йому буде приємно, хоча й трошки обидно.
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Галя балувана
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    люмпенам все одно хто там в команді, їм головне - повернути бляхи, відмінити ПРОЗОРО, відмінити всі конкурси, відмінити медичні реформи.

    Все інше глибоко до дупи їх професійність, як і Україна вцілому.
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Симетрично - автолоббі начхати на усе [далі по списку]. За гроші продадуть, куплять, та продадуть іще дорожче.

    Але ще й під огидні крики про любов до України.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2019
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як показує практика - ДО СРАКИ ВАШЕ ПРОЗОРО. Коли стоїть питання спиздити гроші - ПРОЗОРО не допомагає це присікати, а навіть навпаки, дозволяє наварити ще більше. Перевірено неодноразово на практиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як казав Віктор Чумак, КДБ використовувало метод хвалити людину і тим самим робили їй антирекламу в певних колах, бо бачте, хто її підтримує, це тим, хто кричить, що дуже невигідний Порошенко Росії.
    Звичайно, будь у ІІ турі інший кандидат, замість Зеленського - мав би більше впевненості, що не буде сюрпризів, більше планую не підтримати жодного кандидата, можна вибирати "менше зло", але таким більше українців вважає Зеленського, так так, можете обхаркувати монітор, можете до посинінь доводити протилежне, справджується ще давніший прогноз, що Порошенко може виграти тільки у Бойка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Поставив "Інформативно" замість "Подобається", бо все це мені аж ніяк не подобається.


    .. До речі, кацапи свого часу дуже підтримували янучару, але це не завадило йому наробити те, що він наробив.
    Отже, це правило спрацьовує не кожного разу.
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Слушай, ты со своим Бойко уже достал. Нет его во втором туре. Во втором туре есть действующий президент, которого боится Путин, и кандидат, с которым Путин уже начал заочное общение через СМИ.
    Я не верю, что Зеленский может отстоять интересы Украины перед Путиным. Говорю сейчас совершенно искренне. Оба русскоязычные, оба обязаны Москве своей карьере. Судьба уже знакомила их и статус Зеленского не позволял даже слова поперёк говорить Путину. Вспомните интервью Зеленского Гордону. Он пил с Януковичем, а о Путине вспоминает с неким благоговением, мол, с Януковичем и водки тяпнуть можно, а с Путиным только клоуном.
     
а де твій аватар? :)