Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Останнє редагування: 13 кві 2019
  2. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Навіть не буду й слухати.
    З одного боку ця оригінально мисляча людина весь довоєнний час мислила чомусь у руслі діючої влади,
    з початком же війни на цього чувака дуже полюбляють посилатися кацапи.
    Він себе дискредитував, назавжди.
     
  3. На жаль.Це стосується багатьох тутешніх дописувачів


    "Роздуми і плани
    Незалежно від результатів виборів і їхніх наслідків є факт наявності великої частки абсолютно інфантильної і піддатливої до маніпуляцій громадян. Щоб ми не робили, які б "вітрини" не вибудовували, скільки б не розказували їм це не дійде. Факти і логіка - це ті поверхи свідомості, до яких їхнє мислення не піднімається. З такими людьми потрібно розмовляти на рівні їхнього мислення. Ніяке просвітництво тут не допоможе. Не знаю чому так відбувається, але в будь якій групі людей є 80% які рефлексують на рівні "мозку ящірки". Це генетика, перитональний вплив чи виховання в перші роки життя мені невідомо. Чи можливо це змінити невідомо також. Тому потрібно не мріяти про ідеальний світ, а грати тими картами, які роздали.
    Насамперед, не можна ігнорувати зв'язку культурний продукт-ментальність-політичні рішення. "Оці" є споживачами нижчепоясного московського культурного продукту. Єдиний спосіб витіснити такий продукт московського виробництва це запихнути їм власний продукт аналогічної якості. Потрібні проукраїнський/антиросійський примітивний гумор, антимосковський блатняк і тупий репчик, українські сопливі комедії в стилі "любовь-морковь", українські довгограючі серіали типу "Ганька", "Гапка". Нам потрібна проукраїнська і антимосковська рагульська культура. Українське романтичне андеграундове кіно, українські Джойси та Бодлери, та інше національне високе мистецтво в цю аудиторію не зайде. Тим більше українська естрада розрахована на емігрантів другої хвилі. Більш за все ніколи і нізащо. Нам потрібне антимосковська мистецтво для рагулів. Це стратегічна задача номер 3."
    Іван Хом'як
     
  4. Пацани, шухер. Вася оцінки роздає.
    Причому ставить відповідно до власного розумого розвитку. Тупий і ще тупіший.
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Починайте ботати по фені. Тільки українській.
    Може, виділити кілька мільйонів на свого Петросяна, чи то пак Петрошенка. Хай смішить народ. Інституту мовознавства дати доручення розробити антимосковський блатняк. Має бути відповідне фінансування з бюджету. Відібрати у консерваторій гроші. Так переможемо. На хліб намажемо.

    Пане Михайле, Ви вже зовсім зарапортувалися, якщо таку ахінею сюди постите.
    Гумор має бути тонким, як у Остапа Вишні.
    Йде теплий травневий дощ. Остап Вишня стоїть у під"їзді з товаришем. Біжать дівчата молоді, веселі, намоклі під дощем. Остап Вишня гукає їм "Під вишеньку, дівчатка, під вишеньку!"

    А Вам Петрошенка подавай...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Iryna Gerashchenko
    Шкода,що сам кандидат ховається від ЗМІ і суспільства, й його позицію озвучують речники.
    Але - ось яка риторика після відвідин Парижу.
    Нагадаю, Порошенка і його команду 5 років тюкали і безбожно критикували за мінські угоди. Скільки ми всі вислухали про « зраду», « торгівлю на крові», скільки каменів щодня летіло в Президента, скільки на всіх телеканалах і в ВР я отримувала на горіхи від опонентів, що вони негайно скасують Мінський процес і провернуть будапештський, марсіанський і женевський формати .
    І ось - «нові обличчя « заявляють , що НІЧОГО НОВОГО І РЕАЛІСТИЧНІШОГО , ОКРІМ ТОГО, ЩО ВЖЕ ЗРОБИВ « клятий « ПОРОШЕНКО - просто не існує.

    У Зеленського озвучили позицію щодо виборів на Донбасі і руху до НАТО
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Миайло запостив, будучи ні в зуб ногою в іноземних мовах, а я не полінувався і набрав текст в Гугл перекладачі.

    selon nos informations, c'est l'equipe de M.Zelenski qui a été à l'iniciative, proposant à la partie française un entretien. Pour le jeune candidat, qui se rêve un "Macron ucrainien" l'intérêt est évident: montrer sa proximité avec un dirigeant populaire en Ucraine, asseoir sa stature internationale et, après avoir été caricaturé en créature manipuleé par les Russes, rappeler que sa loyauté va bien à l'Ouest
    Що навіть гугл переклав досить зрозуміло.

    по нашей информации, именно команда г-на Зеленского выступила с инициативой, предложив французской части интервью. Для молодого кандидата, который мечтает об «украинском Макроне», интерес очевиден: показать свою близость с популярным лидером в Украине, установить его международный статус и, после того, как его карикатурировали как существо, которым манипулируют русские, вспомнить, что его преданность идет на запад

    Тобто, по-українськи з правками стилістичними, це звучить приблизно так:

    За нашими даними, саме команда пана Зеленського висунула ініціативу, запропонувавши інтерв"ю французькій стороні. Для молодого кандидата, який мріє стати "українським Макроном", зацікавленість очевидна: показати свою наближеність до лідера, популярного в Україні, встановити (затвердити) свій міжнародний статус і, після того, як його карикатурно виставляли як істоту, якою маніпулюють росіяни, нагадати про свою відданість, спрямовану на Захід.

    Дякую, пане Михайле. Ви також, напевне, такої думки, що Зеленський - майбутній український Макрон, який не бажає, щоб ним маніпулювала Росія.
    Саме тому й запостили цей скріншот.
    Ще що-небудь турецькою. Я перекладу. Люблю іноземні мови. Непогано володію англійською, німецькою, читаю зі словником турецькою, почав учити французьку. І Ви мені невеличку практику підкинули. До речі, англійською переклад звучатиме.

    according to our information, it was the team of Mr. Zelenski who was in the initiative, proposing to the French part an interview. For the young candidate, who dreams of a "Ukrainian Macron" the interest is obvious: to show his proximity with a popular leader in Ukraine, to establish his international stature and, after having been caricatured as a creature manipulated by the Russians, to recall that his loyalty is going west
    І наш друг Пріус - Большой Змей підтвердить, що мовиться саме це.
     
    Останнє редагування: 13 кві 2019
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Ви вибрали з інтервью ту частину, яка вам сподобалась. В перекладі інтервью означає зустріч. Перш ніж зустрітись з Зе вони отримали згоду Порошенка. Вчіть норми дипломатичного протоколу і дипломатичну мову. Відповідний набір слів для звичайного читача та дипломата несе різну смислову нагрузку. Я тут кидав допис Тараса Чорновола, який переклав цю зустріч з дипломатичного на українську. Допис Геращенко про зміну риторики Разумкова тому підтвердження. Пішов шукати допис Тараса
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Завжди цікавий для мене Ель-Мюрід .Вид на будущий Донбасс из окна президента Зеленского.
    Несистемный фактор
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Dred

    Dred Well-Known Member

  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А може матеріальна допомога від Кварталу була значно вагоміша, ніж рядовий Зеленський в окопі? А може і не було повісток.
    Та і все одно - на що це впливає? Вибори зроблено.
    Не суєтіться.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я переклав те, що Ви заскріншотили. І нічого більше. Ваш брат вчепився в слово "карикатура", пов"язане з іменем Зеленського.
    Стосовно того, в кого питали дозволу і чи питали взагалі, в скріншоті нічого не говориться. Зате є чіткий посил, що мета Зеленського - Захід, бажання стати українським Макроном і що він не є креатурою Росії.
    Не думаю, що Порошенко давав згоду своєму основному конкуренту, щоб той засвітився в Європі як проєвропейський кандидат, в той час, як команда Порошенка виставляє його проросійським, що відразу побіжить до Путіна здавати Україну. (Разом із Коломойським, звичайно).

    Ваш Т.Чорновіл буде плести всякі дурниці і називати це перекладом з дипломатичної мови. В якій країні Чорновіл служив послом, і чи знає хоч одну іноземну? шукайте допис Тараса. Вузи в усьому світі, якщо вони не філологічні, знання іноземної не надають. Тарас просто не вміє читати французькою, та й будь-якою іншою іноземною.
    Послужний список Тараса:
    Чорновіл Тарас Вячеславович — Вікіпедія
    Щось не видно там дипломатичної освіти. Підлогу мив у лікарні. І якби не його знаменитий батько, так би і продовжував мити підлогу.
    Так що більше, будь ласка, не посилайтесь на авторитет Тараса стосовно дипломатії.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Виберіть в гугл-перекладачі https://translate.google.com.ua/?hl...=home&op=translate&sl=fr&tl=en&text=entretien і Ви побачите, що це слово означає інтерв"ю. Галочка біля англійського прекладу означає, що такий переклад перевірено фахівцями, які добре знають обидві мови. (Не тарасичорноволи).
    А "зустріч" - то зовсім інше слово.
    https://translate.google.com.ua/?hl...ew=home&op=translate&sl=uk&tl=fr&text=зустріч
    Не намагайтесь мене переконати в цьому, посилаючись на філолога Чорновола.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Пані, та поставте птицю за чинного. Хіба вам шкода?
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Е, ні бій закінчується тоді коли закінчуються боєприпаси, і то не завжди. В мене начальником факультету був Герой срср. Під час ІІ світовоі штик-лопатою зарубав 16 німців, бо патрони ся скінчили і дуже жити ся хотіло.
     
  17. Я ж просив вас вивчити дипломатичну мову, а не гугл-транслейтор.
    Курс дипломатичного протоколу я проходив курсантом. Викладав старий кап раз ( капітан І рангу). Ходив через Льодовитий океан з американськими конвоями. Був на прийомі в англійськоі королеви, здається в 1945 році.
     
а де твій аватар? :)