Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Я б так за всіх не розписувався. Чи теж " зуб даєте"
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот и вскрылся ваш уровень. Лукшенко у вас плохой, Назарбаев у вас плохой, Эрдоган плохой, глава Польши плохой.
    Вы просто щенки в жизни, которые не понимают, люди действуют в рамках обстоятельств, потому что большая ответственность на них. Они не могут как вы. диванные воины, с шашкой наголо рубить направо и налево. Вы порох жизни нюхните, потом поймёте, мир не черно-белый.
     
    • Тупо Тупо x 2
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще одна стаття про Лукашенка "Это будет катастрофа", - Лукашенко пригрозил Украине ядерной войной
    Кожен президент більше дбає про свою країну, не може Україну любити більше.
    Помилково думали, що ніби Трамп має бути проросійський, не варто сподіватися, що при такій Росії як зараз став би другом України президент РФ Каспаров чи Ходорковський.
    Може бути у нас аналог Ізраїлю, який оточують погані сусіди.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Как вам в этом смысле Эрдоган?
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Особисто я, напевно нейтрально, нічого надто позитивного чи надто негативного.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Х чого ж і почали. Хто думає про Україну?
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Служивый, ты давай поуважительней к людям. Если тебе хорошие люди говорят,что надо голосовать за Порошенко. Будь добр прислушаться. Найди подходящую формулировку, например, за Порошенко как за верховного главнокомандующего.
     
    • Тупо Тупо x 3
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В який раз кажу, війна не значить, що можна обманювати і грабувати свій народ і залишатись при цьому довічним і безкарним.
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Моі люді за мєня, со мноі і по моєму пріказу пойдут куда я скажу.
    А голосовать оні будут КПК захотят.0
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Ты, командир, их правильно сагитируй. Чтобы без сучка, без задоринки. Всё чётко и по плану. Я лично буду благодарен, если в твоём подразделении большинство за Порошенко проголосует.
     
  11. Такого не может бути! Такого не може бути, казали вони.

    Десь у 15-16рр, коли стало зрозуміло, що ми все ж вистояли, всі розумні люди казали до своїх та до беларусів - готуйтеся, ви - наступні.
    Та такого не може бути! Ти дбл, гиии. Наша ватка ще мріяла щоб Батька порулив Україною, бо ти ж диви якій гарний госпідарник! Ти бач які там дороги? Ти бач , там машини скільки коштують?

    І всій оцій ватці, у першу чергу більшості беларусів (не всім звісно) було байдуже. Байдуже на політику, на мову, аби стабільність.

    Так от, 1 березня 2019 року, рівно 5 років як х@ло офіційно вирішило використовувати збройні сили за кордоном, Лукашенко заявив: " Соглсасен на единую валюту с РФ"

    Що, що? Цього не може бути? Да ви що? Яка прикра несподіванка. Це саме то, що чекало на нас. А може ї ще чекати.

    Що вам, дблм, ще треба щоб зрозуміти- не буде опору - тут, в Україні буде рубль. Будете - "я внепалітікі" - тут буде росія. Будете гратися з дибіламі - "не ну а чо, він новий при владі не був" - тут буде росія.

    Коли ти не можеш зрозуміти, що за право жити в своїй державі треба хочаб один раз на п'ять років вірно хрестик поставити - то ти будеш безправним рабом в країні без незалежності, в окупації рф.

    Ай, кому я щось намагаюся доказати, ти, %username% навіть не збагнеш це коли тебе буде грабувати Іван з автоматом і мАсквовськім акцентом.

    Мені тільки шкода, що лінія кордону з агресором значно збільшується.


    View: https://www.facebook.com/100008072256891/posts/2280827575529629/
     
  12. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Доброго вечора, пане Борисе! Я не сподівався, що наші політичні погляди колись зійдуться. Хоча - одне діло чубитись в мирній державі, і зовсім інше - в державі, що воює. Моя вам повага!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Навіщо чубитися, звісно.
    Демократична держава, багато претендентів - на любий смак.
    Тільки не треба одних ганьбити брехнею, користуючись владою, а стосовно інших закривати очі на невиконані обіцянки, корупційне оточення та відмазувати від грішків та поведінки, негідної президента воюючої країни.
    Як бачите, нічого зайвого. І хай переможе той, хто користується більшою повагою. Переможе чесно, а не закидуючи брехнею супротивників.

    Я бачу одне: не можна далі підтримувати систему кумовства, а не професійності, підтримувати останніми грошима монополістів, у яких все на найвищому рівні домовлено. Не можна чекати кінця війни, бо ця війна вже стала доходом для ділків з РНБО та їх синів-мажорів.
     
  14. Ви пропонуєте здаватись?
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    До вас туго доходить? То для тих, хто в танку: не треба чекати кінця війни, щоб переобирати президента. На те є вибори, і нема військового стану.
     
  16. Що ви пропонуєте робити з війною? Чи для вас іі немає. А що захопленими територіями? Чи іх теж немає.
     
  17. З кінця 90-х я цікавлюся політикою
    З тих часів я не пропустив жодних важливих подій і жодних виборів, окрім президентських виборів 2010 року (які я пропустив тому, що мене не було в списку виборців, а бажання судитися, щоб голосувати за Юлю в мене не було).

    На всіх цих виборах (президентських, парламентських, місцевих всіх рівнів, довиборах, перевиборах) я голосував доволі усвідомлено, будучи в змозі пояснити свій вибір.

    Так от... за 20 років моєї активної участі у виборах у ролі виборця-громадянина, я не можу пригадати такого пздєца, який я бачу зараз. І ніхто не зможе.

    На кожних виборах були срачі, був поділ між своїми зі схожою ідеологією (на той момент так здавалося), наприклад: Народний рух-ПРП, Удовенко-Костенко-Марчук, Наша Україна-БЮТ-Пора, Ющенко-Яценюк-Тимошенко, БЮТ-Удар-Свобода.
    Тобто, умовно прозахідні виборці, до яких я належав, ділили свої голоси між цими суб'єктами політичних процесів, а ці суб'єкти конкурували за прозахідного виборця, намагаючись довести, що вони найкращі.

    АЛЕ
    Я не пам'ятаю такого і такого точно не було, щоб всі разом, об'єднавшись в одному пориві з ригами, комуністами і путіним нещадно і якимись абсолютними фантазіями і домислами мочили ТІЛЬКИ ОДНОГО конкурента, яким є проукраїнський і прозахідний президент Порошенко.
    Порошенко, Ппорошенко, Порошенко, Порошенко.

    А для цих гідних голосувальників загрози ригів більше нема? Загрози Юлі і Зеленського? Путіна нема? Війни нема?
    Чому тільки Порошенко в словах, на фотошопах, в брехні?

    Сидять 10-ро іпланів в студії каналу і цілу передачу поливають лайном Порошенка. Цілу блть двохгодинну передачу звучить ОДНЕ ПРІЗВИЩЕ в негативному контексті.

    І це не прізвище людини, яка ввела війська в Україну, вбиває українців і анексувала значну частину території.

    Це прізвище людини, яка відвоювала 2/3 Донбасу, відновила розкрадену армію з нуля, здійснила курс на інтеграцію ЄС та НАТО і відновила вбиту економіку до довоєнного рівня.
    А головне навіть не те, що у всіх їхніх словах і критиці не звучить слово Путін (для них не існує війни, для них не існує ворога), головне - В ЇХНІХ СЛОВАХ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО, бо єдина ціль їх усіх, як і ціль путіна - прибрати Порошенка, неважливо як і хто і не важливо що буде далі.

    Але хрін вам.


    View: https://www.facebook.com/100011308905714/posts/771086573278299/
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що робить Порошенко з війною? Де захоплені моряки, кораблі?
    Що робить з захопленими територіями? Відповідь буде? Нема у вас відповіді.
    Сумнівні досягнення на сьогодні.
    Гірше не буде, звісно, якщо це не медведчуківці.
    До Порошенко кредит у західних партнерів підтанув.
    Є причини, на наше нещастя. Тому і в військовій площині нові обличчя у владі будуть на користь добрим змінам.
     
  19. Я ж вас не питав , що робить Порошенко. Я і так бачу. Я питав, що ви пропонуєте чи ваш кандидат? Вловлюєте різницю?
     
  20. Це те саме, як тут обговорюються вибори


    Ksenya Kononova
    Только что вернулась с собрания ОСББ.
    Народ, вот все те, критикующие работу Президента и лучше знающие, как и что нужно делать. Попробуйте для начала избраться на должность председателя ОСББ и организовать жильцов одного дома.
    Вот он, электорат в чистом виде.
    На собрании максимум процентов 20. То есть, любое решение собрания автоматом заблокировано. По уставу нет достаточного количества голосов.
    Среди них.
    Обязательная группа недовольных. Но, на предложение заняться этим самим, у них сразу оказываются лапки.
    Громкогласый мужик, не слушающий аргументов. Зато, перекрикивающий всех занефигделать.
    Бабушка, хорошая, из чистых побуждений, но, по прожектам, живущая в Нарнии.
    И остальные разные на цвет фломастеры.
    И эту всю массу нужно слить в единое целое и выдать результат.
    Уффф.
    Попробуйте.
    Ну, или ладно, не сами, вы же теоретики. Можете кандидата вашего туда подставить. Я недавно писала рассказ про Вову, директора автомобильного завода. Так вот, сегодня могу признаться, Вова председатель ОСББ выглядит ещё эпичнее.
    В качестве домашнего задания каждый сам может пофантазировать на эту тему.
    А я пошла пить чай с печенькой. Замёрзла.
     
а де твій аватар? :)