Ну що, зебiлятка?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем MayorMayor, 21 лют 2020.

  1. Калуська ТЕЦ зупинила роботу - нема вугілля. Всього на складах вугілля у 2,2 рази менше потреби. І це ще тепло.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я взагалі не розумію, навіщо влітку спалювати багато вугілля, якщо є інші джерела дешевші і екологічно безпечні. І так завжди було... Внон звісно можна і пояснити алігархами та війною, але прагматичність і доцільність спалювання зимового палива взагалі ніяка.
     
  3. Зелебоб побачив нову платіжку за комуналку
    20210907_201712.png
     
  4. 3663 нових заражень за останню добу.
    і це, ще занижено.
    .
    А на кордоні автобус, і всі з сертифікатами вакцинування, і все раніше було добре,
    але видали сканери кю-ер кодів,
    в автобусі 70% з одним кодом.
    Ха-ха
    І ці 70% і є головною проблемою України
     
  5. Обстановка на фронте резко обострилась. За август и первые числа сентября потери украинских войск составили 16 человек погибшими, в том числе 9 - по боевым причинам, и 6 - по небоевым. Число раненых исчисляется десятками.

    Боевые потери - результат стратегии "просто перестать стрелять". Небоевые в таком количестве - организаторские просчёты и проблемы с дисциплиной. А, как известно, в армии единоначалие, и за всё отвечает Верховный.

    Но Верховный молчит. За него отдуваются Подоляк, Арестович энд компани, задача которых переводить стрелки на другие информационные поводы.

    Переименование страны и её языка, скандал с Колей-котлетой, очередные наезды на Порошенко (только вспомните эпический по своей тупости пост Гетманцева), зашквар с предложением украинцам самим копить себе на пенсии, бравурные рапорты о том, что Зеленский опять полетит в США и другие новости такого пошиба забивают всё информпространство.

    На этом фоне начинает действовать цензура на распространение информации, неудобной ОПУ. Расследование CNN по «вагнеровцам» осветили только Прямой и 5-й. Цифры, озвученные в первом абзаце, замалчиваются, как СМИ, так и "зелёными". Что касается самого Зеленского, я уже не вспомню, когда он последний раз высказывался о потерях на фронте – наверное, ему до сих пор докладывают, что у нас перемирие.

    Понимаю, что люди устают от плохих новостей и войны – им периодически нужна позитивная информация для того, чтобы не сойти с ума. И такой позитив мы находим в семье, среди друзей, на работе. Но замалчивать серьёзные проблемы руководством страны, используя при этом цензуру – методы России, Белоруссии (не Беларуси) и КНДР. Ибо вынув голову из песка, страус обнаружит большое и огорчительное несходство двух миров…

    Паломник встретил в пустыне путешествующую Смерть. «Куда идешь?», – спросил у нее. «Иду в Дамаск, заберу там тысячу жизней», – ответила Смерть. Они расстались. И когда встретились снова, смерть вела с собой пятьдесят тысяч жизней. «Ты же говорила, что идешь за тысячей», – удивился паломник. «Так я тысячу и взяла, – сказала Смерть. – Остальных взяли Страх и Безразличие».

    Страх и Безразличие – то, на что надеется Зермак в своём стремлении выиграть следующие выборы. Гражданская позиция и любовь к Украине – то, чем пассионарная часть украинцев может ему в этом помешать. Кто кого? Время покажет.
    * * *
    Буду благодарен, если проголосуете за проукраинских блогеров на этом сайте. За тех, кто имеет гражданскую позицию и не молчит: Блогери
    * * *
    Написал пост, пришло в личку (дословно): "Добрый день. Добавьте пожалуйста в пост город Докучаевск. Я напротив него в восьми км. - Новотроицкое. Валят из тяжёлого непонятно куда, слышу." Такие дела...
     
  6. IMG_20210927_165320_440.jpg
    Главный украинский десантный «реформатор» Михаил Саакашвили купил билет на рейс Киев-Тбилиси и планируется вернуться в Грузию 2 октября. В этот день в Грузии пройдут выборы в местное самоуправление и мэра Тбилиси.

    Стоит отметить, что это уже не первая угроза Саакашвили вернуться домой и даже не первый купленный билет. Не блефовать Карлсон просто не умеет.
     
  7. Убогі, то шо там за опшори? Нравіцця?
    І так - ета другоє, ета с кантєкста, дайте ішшо 100 днєй...
     
  8. У нас саміє красівіє дарогі
    Я іх пастроіл
    Передайте, йому що ті дорожки колумбійські
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Смоктать обрезаного прутня для зебиляток- краще, чем кушать полвареника.
     
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зебуины, а для вас анал-табу, или вы готовы принять в любом количестве с любой стороны?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Screenshot_2021-10-02-12-37-25.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Подивився фільм-розслідування «Офшор 95»

    Шо я можу сказать.
    Я в захваті від Зеленського.
    Правда.

    Раніше я захоплювався аферистами типу Джозефа Вейла, що продав самому Муссоліні неіснуючі права на розробку шахт в США за кілька мільонів баксів.

    Або Віктором Люстігом, що продав цілу Ейфелеву вежу.
    Двічі.
    Так, оту сяючу вежу в Парижі, гордість французів.

    Найвеличнійший же лідер сучасності їх всіх обійшов.
    Він не тільки продав дурням через серіал великого сяючого прутня.

    Він не тільки повільно його встромляє їм же через комунальні платежі та фіскальні покращення.

    Він не тільки створив Партію регіонів 2.0, понапризначав в міністерствах табачників і системно руйнує інституції, формуючи всі передумови для керування країною вручну, як це робить лукашенко.

    Він не тільки назавжди зруйнував навіть гіпотетичну ідею, що навіть наче проста людина з народу, що потрапила у владу, може лишитися нормальною.

    Він - і це головне - генеруючи цю діч, просто продовжував мутити бабло, не сплачуючи податків.

    Просто продовжував прикривати своїх бізнес-партнерів від Феміди руками інших бізнес-партнерів, яких посадив на чолі спецслужби, що мала б берегти Україну, а на ділі…

    Дуже смішно було дивитися на скиглення поюзаного рябошапки, який підмахував найвеличнішому свого часу (скоро, відчуваю, скиглитиме разумков).
    Гидко було слухати про все решту.

    Загалом, на місці тих, хто голосував по приколу, я б подивився це кіно і знову ліпив собі наліпки на авто Зе+1.

    Побачимо, скіки їх.

    Насправді, ми знаємо, що вони не дивитимуться, бо за нього ніхто не голосував.

    І цікаво, що будуть писати пригодовані блогери.
    Документи не ті? Фейк? Там нічого кримінального немає?

    Ні, буде інакше.
    Буде знову дурний інфопривід, що відволіче увагу - як це було з латинкою, неймовірним замахом на шофера шефіра (кстаті, чого всі вирішили, що метою був шефір? Може таки і був шофер?), мільярдом дерев тощо.

    І піпл схаває.
    Але не будьте піплом.
    Гляньте цей шедевр


    View: https://youtu.be/Pp0WWZbNGq4


    Ех, як же він красиво всіх кинув.
    Млію.

    Майте гарну ніч.
    ЯкВідеоролик.

    View: https://www.facebook.com/100001274730611/posts/4637948459590933/
     
  13. Ну занадто багато сил поклали медіахвойди на слово "офшори", аби зараз воно спокійно проканало. Пересічний зелебобік має вже майже безумовний рефлекс на це слово, аби його вибачити віслюку апокаліпсісу. Навіть як зелебобік в голос каже, що "ето другоє", то в душі його, глибоко в серцевині шлунка, шевелиться і покусює хробак бентежності, бо офшори ж!
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чоби дружині і батьку (там ,у "дрендере") не сумно було міркувати - пісня

    View: https://youtu.be/VEtwo39_B2w
     
  15. От дуже хочеться просто зараз, коли ми хитаємося на межі віялових відключень і перспективи замерзнути, піймати когось з тих, хто 2,5 роки тому бризкав в мене слюнями щодо Роттердам+ і спитати тихим , проникливим голосом - "От тепер, ти, падло зелене, задоволений?". Але десь поховалися...
    Тьху!
     
  16. Щодо антивакцинаторськох істерії мусимо вцідповісти на болюче питання сui prodest? У перекладі з латини - кому вигідно. Тут не треба великої консрпірології або фантазії. Під підозрою всього два суб'єкти: чинна влада і організоване злочинне угрупування "росія".

    1.Реальний злочинний провал вакцинації владою на загальнонаціональному рівні вимагає знайти винних. А винних знайти неможливо, бо влада точно знає, що у цьому злочині винна вона і тільки вона. Тому треба створити ситуацію, яка б дозволяла зробити вигляд, що це "спротив суспільства". В мене немає жодних сумнівів, що антивакцинаторська паніка розганяється з Банкової, безпосередньо з адміністрації зеленого гною. І мета цієї кампанії - димова завіса, аби приховати власну злочинну бездіяльність. або, чого теж не виключаю, власну злочинну діяльність по умисному знищенню громадян України шляхом сприяння поширенню ковіду.

    2. Росія, як ворог, має безумовну зацікавленість у винищенні українців. Саме тому вона викристовує свою ФСБшну агентуру московського пратріархату для активного поширення антивакцинаторських настроїв. У осереднах ФСБ московського патріархату відкрито поширюють маячню про "чіпірованіє", про "гєнєтічєскоє модіфіцированіє" і інші абсолютно божевільні конструкції. І треба дивитись правді в очі, вони досягають не аби якого успіху у цій злочинній діяльності. Досить велика кількість українців у це вірять. Маю підозру, що їх 73%

    Ось така сумна реальність, браття. Кому цікаво статистика Ізраїля, перейдіть по посиланню (Вакцинация от коронавируса в Израиле - Статистика 29.10.2021 - Графики)
    І не вірте московським попам, росіянам, і Банковій. Є обгрунтована підозра, що вони переслідують одну спільну мету - винищення нас, українців.

    View: https://www.facebook.com/100002061944148/posts/4466427153435972/
     
а де твій аватар? :)