Новобудова від Інтергалбуд на Науковій

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 23 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Є підземний паркінг. Будують на Науковій. Здача 3 квартал 2014. Обговорення тут.
     

    Вкладення:

  2. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    Весною ціна була від 920 у.е. в залежності від поверху і секції,без ФФБ. Маленький двір для такого будинку,заправка під вікнами. А так на вигляд непоганий.
     
  3. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Скільки коштує паркомісце?
     
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ось трошки фото:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ну і вигляд з вікон на Ювелірний
    [​IMG]
     
  5. Grek

    Grek Well-Known Member

    Свіжі фото будинку:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    11 січня
     

    Вкладення:

  7. mikeng

    mikeng Well-Known Member

    печальне місце біля заправки за купу грошей, шо тут можна обговорювати ще
     
  8. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Та я б так не сказав. Прогуляйтесь по тому райончику якось, зайдіть вглиб, - ймовірно що дещо зміните свою думку. Досить спокійно там.
     
  9. mikeng

    mikeng Well-Known Member

    Кожен вибирає собі те що йому пасує
    Але для мене основні "-" після яких вже можна не гуляти
    1) 1-ша лінія від 3 полосної магістралі і досить навантаженої
    2) пару метрів до заправки, я щось не впевнений що то відповідає санітарним нормам, ну але і так ясно що за певну к-сть $$$ про все можна домовитись
    3) відносно маленьке подвір"я будинку
    4) ціна, напр та ж Льв мрія і в місці кращому і ціна її була поменше, ну компанія непонятна будувала + там в глибині ще одна новобудова є і там так само і місце цікавіше і ціна була дешевша
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Adnin

    Adnin Member

    Я би Львівську мрію як альтернативу отому будинку від інтеграл буду не розглядав би. Крім того, шо ви сказали там ше закажчик МВС вроді. Мати купу сусідів з корочками, якщо сам цивільний... Вразі чого, то ні сам бушуючого сусіда не заспокоїш, ні наряд нічо не зробить :)
     
  11. ALIAR

    ALIAR Member

    Цікаво, чому затягують зі здачею? Ніби все "йшло" нермально.
     
  12. Adnin

    Adnin Member

    Кілька тижнів тому був на будові, то було видно, шо ше є кусок роботи по підземному гаражу. Як зараз - не знаю. Треба іти дивитися, бо з дороги не видно. На рахунок затримки зі здачою - спирали на ситуацію в країні.
     
  13. Adnin

    Adnin Member

    Є тут ще хто з сусідів? Давайте знайомитися. Хтось може має новішу інфу?
     
  14. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Я не розумію, чому забудовник так високо оцінює м. кв. у своїх новобудовах. Проїжджала нещодавно поз цей будинок на Науковій -фасад просто жахливий, не думаю що забудовник буде їх перефарбовувати до здачі. Та й виглядає як звичайна совкова багатоповерхівка. Уявляю що буде. коли люди зачеляться і почнуть на свій смак засклення балконів.
     
  15. ALIAR

    ALIAR Member

    Придбали квартиру у цій будові. Не для себе, а для перспективи здачі в оренду. Не знаю, щодо магістралі, то на Стрийській будують ще ближче до дороги, а щодо заправки, та нікому вона не заважатиме, повз неї ніхто не ходить, а небезпеки не набагато більше ніж від сусіда, який випадково не вимкнув газ. Живу зараз в так званій "елітній" новобудові (за львівськими мірками) поблизу центру і що ви думаєте в мене нема проблем? Ага, доробити, переробити, поміняти все що декларувалося як найкраще (вікна, радіатори тощо). Так, що в нас ще дуже далеко до того, щоб заплатив і живи спокійно. А чого варте те, що після вашого дорогого ремонту сусіди почнуть валити-пересувати стінку і у вас в квартирі рухатимуться меблі і порохів буде, що не дихнеш. На рахунок скління балконів, то і в шикарному проекті знайдуться такі жильці, що "вчудять" щось, що зіпсує весь вигляд. А на Науковій небагато варіантів скління балконів, так, що будуть всі приблизно однотипні, бо форма одна.
    Та, зрештою, людина обирає де їй комфортно і затишно, а це дуже субєктиний чинник. Щодо інфраструктури і сполучення, то теж не погано. Кожному - своє. Можливо і задорого дещо, але забудовник, судячи зі зданих проектів, будує не погано. Побачимо...
     
    Останнє редагування: 22 бер 2015
  16. mort

    mort Member

    Як на мене самий простий будинок.Тільки дороблятись він буде ще і наступного року.Час від часу проходжу повз нього.Складається враження що нічого там не відбувається . Та й не бачив що б там хтось жив.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Adnin

    Adnin Member

    mort, ви певно зле дивитеся. Ходжу повз нього на роботу. Є там якийсь рух. То низ фасаду(чи як то називається, на рівні фундаменту) утеплювали, то ще щось... А не живуть, бо ще не здали будинок.
     
  18. Yatsysh

    Yatsysh Member

    Що не живуть то понятно. Але що значить, є якийсь рух, коли протермінована здача на пів року?
    Такими темпами там ще не скоро люди заживуть :dntknw:
     
  19. Adnin

    Adnin Member

    Значить, що бачу, що щось там возяться. То, що затримують і не здали, як пообіцяли - сам злий.
    Але так і не прослідкував як ви і попередній форумчанин дійшли до логічного висновку, шо ше не скоро заживуть...
     
    Останнє редагування: 15 чер 2015
  20. vasylkr

    vasylkr New Member

а де твій аватар? :)