Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. guruua

    guruua Well-Known Member

    Я так розумію що навіть один будинок можуть будувати різні підрядники
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ви пробували отримати таку інформацію в РІЕЛ?
    В Моне підрядником був АВР-буд, при такій кооперації я би купувала нерухомість)
     
  3. guruua

    guruua Well-Known Member

    Я не питав, бо не знайомий жоден підрядник. Доречі чим довш думаєте тим менше вибір квартир та більша ціна
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @guruua це я розумію, але і страховка більша, бо не купуєш кота в мішку. Чекаю поки інвесторів допустять до інспектування квартир, але бачу, що це довга справа. Приглядаємось до С3і С4, цікавлять квартири з великим метражем, вони ще є.
     
  5. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Я з вами погоджуюсь в тому, що з нами роблять те, що ми самі дозволяємо робити.
    Але не вірю, що в 2018 році все раптом зміниться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Навіщо мені щось Вам давати? Вам потрібно, Ви й шукайте.
     
  7. Щодо більшої ціни, то ви неправі. В $ еквіваленті в Ріелі квартири подешевшали за останні два роки. Підніміть рекламу за останні 2 роки і зрівняйте.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Я і не кажу про 2018. Я говорю про тенденцію, яка намітилась. Швидкість розвитку даної тенденції залежить від співвідношення пропозиція/попит. Наразі пропозиція починати перевищувати попит, тільки у нас потенційні покупці ще не привикли відстежувати ринок, а більше довіряють слухам та висловлюванням ближніх і знайомих. Я ж виклав прогноз НБУ, а якщо покопатись глибше, можна знайти прогнози і на перспективу. Але це потрібно шукати або заплатити за послуги того, хто це зробить. А у нас привикли брати/отримувати/діставати, а не заробляти чи купувати послуги.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я тим і займаюсь. Ваші коментарі, для прикладу, дуже перешкоджають. В цій темі їх чимало і всі не по суті питання .
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ти ба яка, коментарями перебирає у публічній темі: одні - плітки, інші - заважають.
    По суті - підняла свою дупу і поїхала своїми очами дивитися і своїми руками мацати, якщо досвід інших плітками вважаєте.
    А потім тут усе напишите, та переконливо, щоб хтось, такий само розумній, не запідозрив у пліткарстві. І гроші вкласти не забудьте у Ріел, бо тоді уся Ваша писанина однозначно буде плітками. :yes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Latana Royal та вгамуйте свою заздрість нарешті)
    По суті. Підрядником в ЖК Америка є таки АВР буд, в Британії підрядник інший і гірший. Якість будівництва по Америці не погана. З істотних мінусів- щільність забудови, особливо якщо брати не в крайніх будинках, а з вікнами к двір. Парковка, там капець. Вулик з одним лиш підземним паркінгом. То все, очевидно, буде припарковане у дворах. І існує дуже велика ймовірність, що ЖК Америка не здадуть у жовтні 18 року. РІЕЛ дуже просів по фінансах, звідси і всі затримки.
    Інформація достовірна, провіряла для себе. На об’єкті була сьогодні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. guruua

    guruua Well-Known Member

    По паркомісцях могло бути більше але якщо брати 1 чергу на 333 квартири 87 паркомісць. Як на мене не настільки і погано. Якщо брати для порівняння жк софіївка на 184 квартири 45 паркомісць. Дивно що по суботах хтось щось показує, тим паче після вчорашнього корпоротива Ріел
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Навіть ніколи про це не замислювалася, а чим вам до вподоби АВР-буд?
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Показують, не РІЕЛ. До ріелу їду вперше у вівторок.
    АВР - буд має гарну репутацію, їхні об’єкти говорять самі за себе. Але тут вони всього лиш підрядник, будують за той бюджет, який їм виділяє девелопер.
     
  15. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

    Інерція на ринку новобудов 2 роки мінімум, фінможливсті людей непокращилася, під здачу краще малогабарит, на ринок впливають заробітчани бо їх банально більше, так що квартири будуть маленькі а от інфраструктура краща, і це все лише через 2- 3роки
     
  16. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
  17. Незгоден. Велика частка будівельних компаній - це, свого роду, фінансові піраміди, які не вкладають власних коштів, а використовують кошти населення. Різкий стрибок цін і будівництво стане. Зараз населення вкладеться в малометражку, а через декілька років захочеться розширення, а попит на малометражки впаде через перевиробництво.
    В даний момент в будівництві гонитва за грошами без прорахунку розвитку суспільства на перспективу. Зараз мені це нагадує спроби задовільнити попит населення в житлі в часи хрущовської відлиги. Мені жалко тих людей, які живуть в тих хрущовках. Звідсіль у нас проблеми скління балконів, перетворення гуртожитків на «Шанхай» і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. MishaMorr

    MishaMorr Member

    Прогнозую проблеми з парковкою в наступних чергах, враховуючи, що насправді мало місця для паркування на два будинки (2 та 3 черга).
    Взагалі не розумію, як можна було будувати такий комплект без підземних паркінгів (Хотя на рендері є гаражні бокси ), напевне, відповідь одна - гроші.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 25 гру 2017
  19. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. guruua

    guruua Well-Known Member

    Я писав про Америку а не Моне. По Моне я не в курсі
     
а де твій аватар? :)