Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Так воно і є. Давайте краще про питання будівництва поговоримо. Я знаю, що цікавіше обговорювати «чому хтось не дурний», але може вже зупинимось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Навіщо слідувати їй вашому прикладу? Не підбивайте людей йти за вами, що ви зі своїм босом робите вже всі зрозуміли...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    От знову ти щось серанув без змісту і сенсу. Моя думка якраз відрізняється від "правильної думки" стада ріелососів, яку їм наказали (в офісі РІЕЛу) нав'язувати шляхом засирання форумів своїми "історіями про інвестиції". Ба більше, свою думку я висловлював неоднократно, а от ви пишете якимись рефлекторно-інстинктивними висерами, помноженими на політику замовника - РІЕЛ.

    Та й взагалі, чи є думкою те що ви тут пишете? Це ж якісь помиї, а не думки про "інвестиції". Від ваших висерів смердить відвертою некомпетентністю і замовним характером. Тільки бовдури, на кшталт вас, можуть повестись на цю недо-рекламу

    Звідки ти, бовдуре, можеш знати про мої бажання і мою мету? Невже ти думаєш що я буду про це писати якимось ноунеймам на цьому форумі? Для чого? Для того, щоб вони зкопіювали і видали за своє?

    Наразі стадом є лише квартет дешевих ріелососів. І справа навіть не в ріелі, справа в цих ганебних клоунах, в яких цю поведінку закладено, скорше за все, поганою генетикою. Бо працювати на такій роботі - себе не поважати, або бути душевно-хворим. Мені навіть шкода вас, коли ви намагаєтесь прив'язати мене до якогось забудовника, щоб хоч якось опустити мене до вашого рівня і хоч якось виправдати власну недолугість. А я вам, про ваш рівень, лиш вкотре відповім - ви є низькосортними маргіналами
     
    Останнє редагування: 15 січ 2020
    • Тупо Тупо x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я не кажу, на відміну від вас, що я компетентний у питаннях будівництва. Я звичайний інвестор, який придбав квартиру для своєї родини. В зв‘язку з затримкою зареєструвався на форумі щоб бути в курсі справ, а тут ви - нагла морда, зі своїми тараканами доколупуєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботику, ну от знову палишся, але бачу покращену спробу прикинутись "інвестором". Якщо ти придбав квартиру для родини, то не вважай себе інвестором. Ви, "інвестори", в зв'язку з затримкою тільки що й робите, як вилизуєте свому РІЕЛу, ще й вихваляючи усі інші проекти, якими б вони не були. Жодної альтернативи не обговорюєте, вся ваша гнила діяльність спрямована лише на РІЕЛ. Більш того, вас "влаштовують" ці затримки. Лушпню, якби ти був реальним інвестором, ти би вже виграв продавана за один день протермінування. Бо якщо це не так, то ти лох, а не "інвестор". Хоча я цілком розумію що ваша задача - насаджати відповідну думку серед реальних покупців, які шукають хоч якусь інформацію про РІЕЛ перед купівлею. А куди ж не плюнь - всюди "досвідчені" інвестори в гівнобуди РІЕЛу. Куди б гугл не завів - усюди задоволені зіночки, яким ок почекати 2 роки, яким ок низькоякісне гівно, яким ок фуфлові договори. Ну от на цьому форумі вам дали відсіч. А що буде якщо на інших форумах таке влаштувати? Пукани взірвуться, а вас позвільняють нахер, бо ви не справляєтесь. Хоча я вже казав - звільнити вас мало, ви проводите підривну діяльність проти вашого ж роботодавця...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас непокоїть тема моїх інтимних стосунків? Там все добре, не хвилюйтесь, можу ще вам пораду дати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    І знову вприск реклами, спочатку б в тему в‘їхали, а потім посилання залишали. Тут всі вже придбали нерухомість і непотрібні нам поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А навіщо? За словами Лукапа тут взагалі немає жодного інвестора, і сам він ним не являється, то до чого щось комусь доводити? Немає сенсу ніякого!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Коли будівництво йде нормальними темпами, то немає про що говорити... найкраще обливати всіх своїм лайном, це ж все на що здатний наш «інвестор».
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ваші власні думки є на форумі? Покажіть нам, бо змістовного і справді нуль. Намагатись звинувати інших у своїй професійній нікчемності, ви такий сенс бачите в своїх повідомленнях? Вже б мовчали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    у нього одна думка - хто з ним не згоден усі боти. Смішно просто з його логіки
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    хай краще сам розкаже де живе. Здається навіть не у Львові
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так я думаю для здачі в аренду гарний варіант
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ще й досі лунають ваші тупі повідомлення. Коли ви вже їх «наїстеся»? Переходьте до справи, особисто вас на разі що не влаштовує?
     
  15. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Навіщо доводити що це він, або навіть не він, тут не має чого на форумі читати взагалі! Зайшов - пролистав - вийшов.
     
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Слухайте, а ще довго ви тут будете все це писати? Я маю на увазі ваші претензії та висловлювання образ один до одного? Оце я маю читати та перечитувати всю цю нісенітницю? Нах треба! Виділіть собі окрему гілку для того!
     
  17. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Проект унікальний, я б так сказав, читав що це будe дещо неповторне, таке чого ніхто ще не бачив. РІЕЛ робить великі ставки на нього, ваажаю що недаремно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А роботодавцю то що? Аби копійки платити, аби зекономити на робочій силі! Тож і наймають таких тупеньких людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Він справді так вважає, і то не від великого мозку! Та що там казати, писати такі м‘яко кажучі дивні повідомлення багато розуму не треба. Забивати контент ними так само.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Давайте про це поговоримо, все таки тема набагато цікавіша аніж переписка двох дорослих мужиків, які ведуть себе як баби.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)