Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Вибори - період змін. Думаю, вони вплинуть на ринок і, як завжди, не на користь покупців квартир.
     
  2. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    цілком погоджуюсь з вами, думаю, що темпи будівництва не спадуть, але ціни і програми кредитування стануть більш сприятивими для покупців. Але все залежить від того кого ми навесні оберемо.
     
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Подивимося. Може все таки, буде якась користь.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мабуть, нічого, квартира пустує, гроші вкладено... нічого!
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого мені за вас переживати? Старий ви, нехай ваші діти за вас переживають, а я турбуюсь лише за себе і свою родину! Хомчин, ви так любите прикрашати та перебільшувати...
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На справді, краще не зв‘язуватись з кредитами - це утопія, нічого путнього! Краще назбирати гроші, і купити те, що хочеш!
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не слід забувати, що люди 40+ ще точно дивляться ТВ і новини, і вірять абсольютно всьому, що там намагаються їм донести... прикро, але так(
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Забудовники взагалі не дають ніяких гарантій на новобудову, до чого тут ця розмова?
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це внутрішні схеми! Не беріть в голову, така ж схема була і на іншому об‘єкті! Слід зауважити, що борці за природу там завжди поруч, хто знає про ситуацію, той зрозуміє... все буде добре.
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не буде ніякого обвалу ринку! У мене всі знайомі купують квартири! Гроші є! А от квартир, яких хочеться, іноді, вже немає!
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як каже моя знайома, зараз лише лінивий не може придбати квартиру! Хто шукає, той знаходить!
     
  12. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я хочу дочекатись перших свай, і потім буду думати про інвестування, ще придивляюсь до таунхаусу у Гатному, Київска область, та до будинку під Ужгородом! Що стосується ЖК Грейт, який будує РІЕЛ, то друзі з Києва мені сказали, що там і місце гарне, і ціна!
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Зараз багато є різних, і гарних варіантів, було б бажання вкладати гроші! Так, і були б самі гроші у людей!
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Та хоч ЛОСів хоч КАБанІВ, хоч єдинорогів...Михайло, краще свій мозок підключіть у мережу!
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так-так, це вже цікавенько... здається кращі з кращих починають зливатись з ринку...тепер питання, хто ж буде добудовувати..
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Бабульки, дідульки, діточки та особи, у яких робота не дуже пильна!
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це лише думка, свобода слова і думок в країні!
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви колись, десь, бачили чергу біля вп? Це все смішнувато звучить!
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Давайте зазначимо, що з вересня 2018 ціни на квартири зросли! Але спроможність людей до купівлі житла - ні!
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Сподіваюсь на стабілізацію доллара до гривні, зниження тарифів та підвищення зар. плати!
     
а де твій аватар? :)