НОВА ПОШТА - Шахраї чи хороший перевізник

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем gsergii, 16 бер 2013.

  1. gsergii

    gsergii Member

    Скоро поділюся з Вами до чого приведуть мої завтрашні протистояння з Новою Поштою :) і чи компенсують мені втрачений товар чи ні :)
     
  2. gsergii

    gsergii Member

    очевидно хтось взяв безвідсотковий кредит )
     
  3. gsergii

    gsergii Member

    Щойно дзвонив на Нову Пошту, як і очікувалося, вони сказали ще чекати, що я вже точно робити не буду, а звертаюся у відповідні служби.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Uly

    Uly New Member

    В мене була така ситуація з Гюнселом. Відправляла в Донецьк, по дорозі машину пограбували. Чекала 2 міс, але гроші таки повернули. Після цього випадку обов"язкову страхую на повну вартість
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Дуже часто користуюсь НП, приблизно 2 рази в тиждень щось відправляю або отримую. тільки раз була пригода : оператор в страховій сумі додала нулик, відправник не перевірив, довелося оплатити більшу доставку. Пропонували писати заяви, блабла, мені було вигідніше оплатити на 14-16 грн більше, і все. Попросила постачальника на наступний раз дуже уважно перевіряти заповнену декларацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не розумію я такого, невже не простіше віддати ту 1 000 грн. чим псувати собі репутацію в наш інформаційний вік???


    Чому інші ТК не працюють з післяоплатою? Мені особисто найбільше не подобаються в НП черги, і інших такого нема, але і післяоплати нема....:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. sani

    sani Well-Known Member

    Євроекспрес - ДУЖЕ Бандитська контора!!! передавали якось сумку, прийшло пів сумки... Спочатку хамили і відкрито посилали, а після довгих сперечань всетаки сказали що повернуть гроші!
    Коли прийшли за грошима там вже чекала група захвату з міліції! Бо Євроекспрес написали заяву в міліцію що в них вимагали гроші! ОТАКІ ВОНИ ГАДИ!!!
     
  8. gsergii

    gsergii Member

    Доброї ночі. маю Вам багато розказати чим продовжилися мої баталії з Новою Поштою на рахунок відшкодування мені посилки вартістю 1300 грн.
    - Перше що я зробив у понеділок - подзвонив до оператора, яка мені сказала що претензія ще розглядається (запамятайте, це важливо).
    - пішов у відділення №5 де мені сказали що претензія ще розглядається. На мої погрози що викличу міліцію і поскаржуся в захист споживачів - директор 5-го відділення сказав - скаржіться, це Ваше право. А посилка він сказав що те що додається відсоток від вартості до ціни доставки - це зовсім не страховка, а це вони так розраховують вартість (що потім виявилося цілковитою брехнею). Я взяв у них копію претензії почимчикував далі.
    - пішов у їхнє головне Львівське відділення №1, запитав де директор Зварич, і мені сказали що він загубленими посилками не займається, мені треба у відділ логістики на 2-ому поверсі. пішов туди, а зараз увага. Мені сказали що по моїй претензії ще 28 Лютого була відмова, а те що мені оператор і директор 5-го відділення (що біля Магнусу) казали що претензія ще розглядається - це недостовірна інформація!!! Такого хамства я не очікував, запитав що робити далі, мені сказали писати повторну претензію, яка буде розглядатися ще 10 робочих днів і мені подзвонять і скажуть про результат. Коли я тій жіночці з відділу логістики сказав що по попередній претензії мені не подзвонили і взагалі казали що вона ще розглядається в той час коли там уже давно відмова. І взагалі не бачу змісту ще чекати 10 роб днів, буду писати заяву в міліцію і скаржитися у відділ споживачів, мені теж сказали - це Ваше право, їдьте в Полтаву (де в них головний офіс) або скаржтеся.
    Я кажу - піду до директора Зварича, а мені - як хочете, він цими питаннями і так не займається.
    - І що робити? Думаю, по писку не дадуть і пішов до директора. Я був приємно вражений. Він мене уважно вислухав, все перевірив, перший почав кудись дзвонити уточняти і сказав що до кінця дня мені вернуть 1300 грн. На фоні цього всього жаху він звичайно виглядав дуже добрим і позитивним, і дійсно мені за годину передзвонив якийсь москаль і сказав що Деньги меня ждут в пятом отделении. - Короче мені гроші все-таки вернули. До речі сам директор сказав що не розуміє чому мені досі не вернули гроші, так як посилка ЗАСТРАХОВАНА НА 1300 ГРН!!!

    - На додаток хочу висловити свою думку про це все. У разі втрати Вантажу Нова Пошта робить абсолютно все можливе щоб нікому нічого не вернути, але коли клієнт доходить до директора або скаржиться в захист споживачів, або звертається в суд - їй гроші все-таке вертають. З огляду на це моя думка про Нову Пошту - це напів шахрайська організація! (звичайно я все вищесказане не стверджую і нікого не звинувачую, але просто висловив свою думку)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Ну а що ви чекали? Чи ви забули в якій країні живете?. Чи думаєте що інші перевізники по іншому працюють?

    В знайомого пропав вантаж (страховка 30 000), не буду вдаватися в подробиці, але була викликана міліція. Відкрили кримінальне провадження. Тепер суд, але увага "по місцю реєстрації перевізника" чи хтось поїде туда судитися? Але ось апеляцію будуть робити у Львові.

    П.С. Чи думаєте що інші перевізники по іншому працюють?
     
  10. gsergii

    gsergii Member

    Сумніваюся що інші по іншому працюють. ))) у мене більше слів нема в якій .... ми живемо.
     
  11. Bira

    Bira Well-Known Member

    В мене одного разу посилка загубилася на НП, але була
    застрахована і гроші мені повернули. Правда прийшлось
    почекати до тижня.
     
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не переживайте, міліція з народом, тому ніхто нічого Вам не зробить.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Low

    Low Well-Known Member

    А мені щастить, з рік Нова пошта нічого не розбила і не загубила. Я не так часто щось відправляю - раз в пару місяців, але поки задоволений сервісом.
     
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    я ортимувала всякі дрібні штучки з Англії через НП, нормально ,тільки ті черги,вічні черги.... Хоча зараз надаю перевагу Укрпошті, поки все нормально і доставка дешевша ніж на НП..
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я перейшла на Делівері. Ціни радують, черги немає і доставляють швидко.
    Укрпошту терпіти не можу за черги і за заповнення документів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Low

    Low Well-Known Member

    А ще за вічно злючих тіток зі стрижкою "а-ля квочка", так, ніби кастинг при відюорі співробітників спеціально проводять
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. kamarad

    kamarad Member

    в мене є тільки позитивний досвід роботи з новою поштою, але вірю що бувають і неприємні випадки
    правда я в осноаному замовляв усілякі дрібнички, які не були дороще 200 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bira

    Bira Well-Known Member

    Неприємні випадки бувають на всіх перевізниках. Всюди працюють
    живі люди. Не помиляється той, хто не працює.
     
  19. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Пересилка Новою Поштою на свій страх і ризик.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Тиждень тому пересилала планшет НП ..все ок

    Я дуже часто замовляю через інтернет рослинки-квіточки.Завжди отримую у нормальному стані.
     
а де твій аватар? :)