НОВА ПОШТА - Шахраї чи хороший перевізник

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем gsergii, 16 бер 2013.

  1. gsergii

    gsergii Member

    Доброго часу!

    Створив цю тему після випадку який стався за мною на Новій Пошті. у Мене взяли посилку місяць тому, відправка Львів-Херсон, вартість 1300 грн. З того часу пройшов місяць, і ні посилки(яка до речі застрахована), ні компенсації. Відправляв через 5-те відділення(що біля Магнусу). Писав претензію, заходив на відділення безліч разів, дзвонив на їхню службу підтримки, і результату ніякого. У мене складається враження що Нова Пошта це організація шахраїв які мене розвели на 1300 грн. ДОпоможіть вирішити дане питання, думаю звертатися в понедвілок в міліцію і Захист Прав споживачів.

    ---------- Додано в 23:27 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    до слова, колектив 5-го відділення дуже хороший, на них зла абсолютно не тримаю
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    хз крупных посылок не делал но получаю регулярно всякую мелочевку по нету, через НП - пока нареканий нет ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. gsergii

    gsergii Member

    уточнюю дати:
    Посилка відправлена 15 Лютого 2013
    Сьогодні як бачимо 16 Березня 2013, тобто пройшло більше місяця.
    На разі інакше ніж Шахраями їх назвати не можу!
     
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    З Новою поштою мала справу всього лиш раз, відправляли мені з Києва з видавництва підручники, сумою майже на тисячу гривень. Все дійшло вчасно, не загубилося. Тому враження позитивні. Та й чула про них немало позитивних відгуків. Десь у нас тут на форумі була темка про різних поштових перевізників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. gsergii

    gsergii Member

    Так правду кажучи я теж багато раз ними відправляв, претензій не було. поки не згубилася посилка ( . Працівники нової пошти кажуть що в них часто крадуть посилки за маршрутом Львів-Херсон (
     
  6. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Неблагополучний напрямок якийсь..
     
  7. gsergii

    gsergii Member

    я відправляв телефон, але на жаль не записав його імей, а то б зміг допомогти новій пошті знайти посилку і крадія
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А хіба в Нової пошти нема такої послуги, як в Укрпошти - відслідковування за номером декларації? Щойно глянула на сайті - таки є. Дивилися - відслідковували, де ваша посилка є?
     
  9. gsergii

    gsergii Member

    звичайно що вони на сайті не вкажуть що посилка загублена. на сайті досі вказано що вона в Херсоні: http://i.imgur.com/RUK8Ka4.png

    Правдою є те що вона загублена, буду в понеділок пробувати вирішити конфлікт через міліцію і службу захисту споживачів, потім напишу як все пройшло
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А може ваш отримувач просто ще не знає про те, що посилка вже на місці? Кажуть, що вони смски можуть невчасно надсилати. Що ваш отримувач каже?
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Дуже часто користуюсь послугами НП, ніколи нарікань не було. І телефон за 1500 грн. пересилала, отримали на третій день.

    Правда, був неприємний випадок..З сумки витягли пачку чаю, печиво і цукерки.Теж Херсонський напрямок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. gsergii

    gsergii Member

    Знає 100%, він теж написав претензію в Нову Пошту. Нова Пошта теж підтвердила мені що посилка загублена/вкрадена, такщо тут сумнівів бути не може. Тим більше посилка не може лежати місяць на складі в Херсоні, вона по ідеї мала б повернутися, а Нова Пошта - заспамити мене і отримувача своїми СМС-ками і дзвінками.

    Все-одно це пусті балачка , так як вони підтвердили що посилка втрачена, і передали справу до своєї внутрішньої служби безпеки, де вона пробула ще 10 робочих днів, потів вони заявку перенаправили у свій Юридичний відділ, де вона пробула ще 2 робочі дні після яких вони обіцяли подзвонити і повідомити про рішення, цікаво скільки в них ще відділів для таких проблем? Мабуть наступний буде "відфутболювальний відділ" в честь Євро 2012 )

    ---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний в 00:15 ----------

    а може перед "Відфутболювальним відділом" буде ще один відділ ) аж самому цікаво :good:

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

    Вам щось компенсували?
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Думаю, вони мусять провести якесь внутрішнє розслідування, щоб з"ясувати, що трапилося. Мені здається. що посилка могла бути загублена або під час перевозки, або хіба на складі хтось нечесний на руку міг собі її прихопити (не знайома із принципом роботи Нової пошти і чи таке взагалі можливо, лише припускаю).
    Не телефонували ще вам?
     
  14. gsergii

    gsergii Member

    До речі телефон який я відправив - Lenovo a789 , халко, хороший телефон, а я ще його так дешево задекларував

    ---------- Додано в 00:33 ---------- Попередній допис був написаний в 00:27 ----------

    Ні не телефонували, зате я їм стабільно надзвонюю і чую одне і те саме. Грубо кажучи не думаю що клієнта має цікавити їх внутрішнє розслідування і не розумію нащо самим розказувати, що в них напрямок Львів-Херсон проблемний і там стабільно крадуть посилки.

    Для клієнта - посилку передав Новій Пошті, Посилка загублена, що підтвердила сама нова пошта, Клієнт має отримати компенсацію, тим більше що посилка застрахована на 1300 грн. Все, більше клієнта нічого не має цікавити, а свої внутрішні розслідування вони можуть проводити хоч роками і не обовязково про свої проблеми всім розказувати і місяц б думати компенсувати загублену з їх вини застраховану посилку чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ми не писали претезії. Нехай їм буде на здоров"я :) (тим більше, що солодощі для діабетиків)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. gsergii

    gsergii Member

    :haha:
     
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Неодноразово замовляв товар в інтернет-магазинах. В основному отримував через НП. Одних лише ноутбуків понад десяток. Поки що проблем не мав. Але від інших чув що були певні питання. Іноді люди отримували пошкоджений товар, а в деяких випадках теж не отримували. Товар кудись зникав...
     
  18. soviet

    soviet Well-Known Member

    Користуюся Новою Поштою, як відправляю товар, так і отримую його, нарікань наразі жодних, проте також чув, що товар деколи пропадає, або приходить пошкодженим.

    Єдине, що коли відправляти "Наложеним платежем", то тут деколи працівники НП можуть махлювати і затримувати Ваші готівкові кошти на певний час (був у знайомого один такий випадок, мабуть працівник собі щось купував і взяв кредит на тиждень)))).
     
  19. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Цікаво в як це якщо гроші в пакеті йдуть заклеэні?
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Багато користувався і Міст Експресом і Євро експресом і НП, нарікань практично нема...Хіба був один випадок коли за перевезення здерли надто багато грошей- шось там поділили помножили додали коефіцієнти короче надурили...Але на другий раз після прохання порахувати так щоб всм добре було ціна впала в три рази :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)