Номер телефону: +380567335040

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 15 січ 2013.

  1. Зануда

    Зануда така зануда

    Ми купили дитині стартовий. Нулячий, свіжорозпакований. У числі перших, разом з настройками прийшло повідомлення про борг банку. Ціна питання 1200 грн. То тривало рік, бо смс ігнорувати не важко :) Але ж вони почали надзвонювати! А це вже інша тема. Спершу з банку, а тоді вже колектори. Питання завжди були ті самі: ви така-то , проживаєте там-то? Пояснювала одне і те саме, але дзвінки не Припинились. А коли до нас вже колектори почали наярювати я перестала патичкуватись. Дзвінки припинились.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Як це? :)
     
  3. soviet

    soviet Well-Known Member

    Може бути така річ, як обслуговування пластикової картки, у мене схожа ситуація була.
    Я колись у ПриватБанку мав міжнародну пластикову картку з валютним рахунком (+ картка мала ще певні привілеї). даною карткою я прокористувався рік часу, а потім не користуючись забув пронеї, і мені через рік часу так само позвонили і сказали, що у мене є якийсь борг, я спершу теж думаю развод, аж раптом ні там щомісяця стягується за обслуговування 2 долара, і таке дійсно було написано в договорі, ну що ж робити пішов сплатив борг і більше не телефонували.
     
  4. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Ну вот, так просто взяли и вычислили Юлькиного приятеля... :) Думаю, что Коломойский явно не сидит на телефоне и не вызванивает должникам! :)
    Вызванивать должников могут и не только из Днепропетровска, вопрос не в этом! Если нет долгов, то узнайте телефон их службы безопасности Приватбанка и позвоните, объясните ситуацию, думаю в этом случае перед Вами извинятся и больше звонить не будут. В противном случае заяву в милицию за хулиганство
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    На колекторів відкрили кримінальні справи

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Не бійтеся не лохотрон

    Та не бійтеся ви так. +38056 - це код Дніпропетровська, а з цього номера дзвонять працівники головного офісу ПриватБанку, або акцію якусь вам запропонувати, або нагадати, що у вас є несплачений борг. Часто помагає таке нагадування не попасти в боргову яму. Доречі, можна виключити це надзвонювання, ось деталі про ці номера http://figli.pp.ua/zhyttja-2/shho-za-nomery-380567335045-ta-380567335040.html
     
  7. Jethro

    Jethro Active Member

    То Бєня до вас телефонує,я останній раз сказав консультанту щоб передала привіт Бєні,так її на пів хвилини заціпило,надіюсь більше не будуть з дурними пропозиціями телефонувати(вам округлити копілку до гривні чи до десяти :mocking:)
     
а де твій аватар? :)