Nokia - цікаво знати

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Svitlunka, 21 бер 2011.

  1. syavych

    syavych копач

    "Оригінальними" в даному випадку є телефони з цифрами 03 на позиції 7-8, адже такого місця виготовлення не існує :crazy:
    Але то всьо жарт :) Стаття, що є основою даної теми стосується телефонів, виготовлених до 2003 року. З 1 січня 2003 року ІМЕІ не містить інформацію країни виготовлення - це так звані телефони з системою ВВ5.
     
  2. tato

    tato тато завжди правий!

    Оригінальними вважаються телефони,які виготовлені саме тим виробником,який їх виготовляє.
    Абсолютно немає значення ,в якій краіні і на якому заводі цей виробник виготовив свій телефон.Жоден телефон на сьогодні не виготовляється повністю в якійсь одній країні.
    Щоб було більше зрозуміло, є телефони підробки - їх слід вважати неоригінальними.

    В Україні прийнято називати Оригінальними мобільні телефони,на яких розповсюджується гарантійне обслуговування на території нашої країни.

    Отже,мобільні телефони поділяються за ознаками оригінальності на :

    1. Оригінальні,з гарантією офіціних сервісних центрів-виготовленні виробником для певної країни.Гарантійне обслуговування відповідно в межах країни.(Абсолютно немає значення де виготовили телефон)

    2.Оригінальні,завезені з іншої країни.Гарантії нема,або ж їхати ремонтувати у країну ,звідки завезений телефон.(Абсолютно немає значення де виготовили телефон)

    3.Неоригінальні - телефони,яких підробили під відомий бренд.Як правило,схожість тільки зовні.Програмне забезпечення і те що у середині важко підробити.(Абсолютно немає значення де виготовили телефон)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Може хтось порадити з реальними рейтингами, відгуками про мобільні телефони
     
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Треба телефон, щоб дзвонити? Тоді Нокія!

    Для чогось іншого в тому числі - то вже треба знати, для чого... :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Це не зовсім так... Маю власний прикрий досвід - два телефони цієї хваленої фірми не дожили навіть року через брак (за один вернули гроші, інший ремонтували в сервісному центрі).
    Дуже часто, користуючись такою рекламою, до України постачають ті телефони, які не зовсім відповідають вимогам до телефонів на заході.
    Хочу смартфон...:scratch_one-s_head:
     
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ви про модель [​IMG] ???
     
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Можна моделі взнати?


    Перше. Варто брати моделі починаючи числами - 50...
    Друге. Смартфон - це гут. Лінгво можна загрузити. :good:
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    я тільки за нокію,мала має GNUSMAS мама має,батько має,і є в кожного є проблема зі звязком-постійно губить мережу як тільки виїзджає за місто де до найближчої базової станції 10 км чи більше

    з такою проблемою в нокіях не стикався



    6233 вже 6 рік рулить,тільки була заміна АКБ
     
    Останнє редагування модератором: 2 лип 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    А як з реальними рейтингами??
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Може такий?

    :)

    Як на мене - при найкращому рейтингу, якщо телефон не подобається - його варто не брати...

    Як на мене Nokia N6, або щось сучасніше - то саме це. Е52 теж клас, але то радше чоловічий...
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    були але троха глючні
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Якраз таку модель (чи подібну), що належала моєму батьку, довелось в сервісі ремонтувати - замінювати динамік, і ще щось... Інший телефон був мого сина, теж з простіших, не дуже пам"ятаю, здається 2600 зремонтувати не змогли, вернули гроші...
    Отже мені пощастило: в мене один був працював 2 роки, і зараз продовжує працювати з новою батареєю в мами вже 5років. Інший (Siemens CX65) теж без ремонту працює в мене 6 років. Чоловіків перший телефон (йому напевно вже років 10) досі справно працює в його мами (міняли тільки батареї).
    Маю і Nokia5130, працює два роки, ніби не нарікаю...
     
    Останнє редагування: 2 лип 2011
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Не беріть надто дешевих телефонів, якщо хочете мати їх на довго. Клас телефона то є клас...
     
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    У мене троха інший досвід: жоден з дешевих моделей Нокії (7-9 шт. ?) не "помер". Правда, придбані усі були у Сервісних Центрах...

    ЗІ: є ще тема "Мій телефон..."
     
  15. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Уточніть будь-ласка про Сервісні Центри? Я купляла ті телефони, про які нарікаю в спеціалізованих магазинах відомих мереж.
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Уточнюю: купувалося у сервісних центрах мобільних операторів КС і СДМА

    У моделі з малюнку вище, купленої років 5 тому, вже ґума коавіатурна піднялася на 7 мм. А фунциклює досі.
    Данило користає зараз мадярську такого типу
    [​IMG]
    Вже й не помню, коли купувалося.
     
    Останнє редагування: 2 лип 2011
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)