Ні обіцянок, ні пробачень, або я нікому нічого не винен

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Mykhaylo Khomchyn, 22 кві 2019.

 1. Dred

  Dred Well-Known Member

  58571097_2152590978127647_8335657989612503040_o.jpg
   
  • Баян Баян x 1
 2. Dred

  Dred Well-Known Member

 3. Dred

  Dred Well-Known Member

 4. Dred

  Dred Well-Known Member

 5. Dred

  Dred Well-Known Member

 6. Dred

  Dred Well-Known Member

 7. Dred

  Dred Well-Known Member

 8. iso

  iso Well-Known Member

  • Смішно Смішно x 1
 9. Punainen Lippu

  Punainen Lippu Well-Known Member

  Mykhaylo Khomchyn - специалист по текстам,
  а Dred - специалист по картинкам.
   
 10. Дарвініське
  Намагаюся дивитися на нашу ситуацію зі спокоєм біолога дослідника. Варто прийняти таке: є обставини, сили і засоби. Усе що від нас вимагається, це наявними силами максимально застосувати усі засоби в обставинах, що склалися. Мріяти чи перебувати у розпачі, що маємо недостатньо сил і засобів в несприятливих обставинах - не варто. Наприклад, для моєї особистої самореалізації найкраще було б народитися в англомовній канадській чи німецькій родині середнього достатку. Але це не привід поринати в мрії чи тугу, що склалося не так як хотілося. Як писав один із моїх улюблених письменників: "показуй зуби і надійся".
  Наше населення хакнули. Такі склалися обставини. Замість того, щоб Лєнін Володя набрав 15% в першому турі і 45-55% в другому, він отримав 72. Усі били в одну точку: російська пропаганда, олігархи,що контролюють 95% інформаційного простору і звичайно продавці "табуретки". Чи вдасться перепрограмувати зараження ініо-вірусом населення? Не знаю. Навіть якби починати вибілювати з тією самою силою те, що чорнили п'ять років, то це лише 10% в порівнянні із попереднім впливом.
  Ще є одне питання - як себе поведуть сім основних гравців? Я маю на увазі чотирьох олігархів, Порошенка, Путіна і нас "рух 25". Якщо олігархи домовляться між собою, між собою і з Путіним, не домовляться, почнуть взаємопоборення, валитимуть разом по Коломойському... Чому я не наводжу в цій схемі Лєніного Володію? Тому що такого політика не було, немає і не буде. Є актор найнятий на цю роль. Крапка. Саме тому він не проводить в ці дні зустрічей і консультацій із парламентом (вони голосують за його призначення), не обговорює призначення з кандидатами. Це не його роль в цій драмі. Він навіть не актор. Він декорація. Усі переговори зараз ведуть Коломойський і Фірташ. І переговори не із політиками, а із їхніми ляльководами.
  Чи зможемо ми змінити ситуацію до парламентських виборів. Ні. Більш за все не сильно. Наша задача завести в парламент не менше 100 проукраїнських депутатів. Інакше ми матимемо антиконституційний заколот, на який прийдеться реагувати повстанням із негативними наслідками. Повставати потрібно завжди "другим номером" в умовах кризи, коли можна отримати підтримку та схвалення більшості населення. При цьому, поруч із справжніми цілями повстання потрібно мати гучні популіські лозунги.
  А інакше? А інакше повзуча окупація і побудова тоталітарного режиму із Лєніним Володею на чолі, та олігархами і Путіним за його спиною. Якщо пощастить і олігархи не захочуть абсолютизувати перевагу і здійснювати промосковський реванш (тут ключові карти в Заходу), то через п'ять років ми повернемося статус кво. Якщо Захід захоче спокою в умовах наближення світової кризи, то олігархів нічого не стримуватиме.
  Тож, нехай сильніше рине буря.
  Іван Хом'як
   
 11. Головна помилка Порошенка, що він вас, обосравшихся в 14 році не змусив зазирнути в ту прірву, в яку дивився сам. А між вами і війною поклав подушку. Треба було змусити вас жити тим життям, яким жили більшість тих, хто тепер увійшов в ці 25% Комент до зефанки у ФБ від О.Бикової
   
 12. Dred

  Dred Well-Known Member

 13. Переклад поста Зелі з мови політиків/мови реверансів на звичайну побутову мову:

  Х-ло: Вова, давай я раздам твоим зеленым рабам российские паспорта, чтобы в случае чего я смог послать войска защищать граждан России, как это было в Абхазии.

  Зе публічно: Путін-ху-ло, ла-ла-ла!
  Зе непублічно: Владимир Владимирович, вы извините, что я так грубо ответил, вы лучше привезите сюда миллион ваших подчиненных фсбшников с Тагила, Челябинска, Пскова и я им сам паспорта раздам, а когда настанет время, вы уже сами будете знать и дадите команду.
  Фсбшники с Тагила с украинскими паспортами будуть понадежней чем местные предатели с российскими паспортами.

  Вітаю, шановних тернополян, гуцулів, а також інших потріотичних потріотів, скоро у вас будуть нові сусіди з Тагіла.
  А потім прийде час і вони відберуть у вас вашу хату.
  А ви поживете в стайні.
  Но хуже не будет!

  Mason Lemberg
   
  • Тупо Тупо x 1
 14. Перспектива повністю втратити державу є надзвичайно реальною.
  Ворог повністю контролює страшний, убивчий інструмент – інформаційне поле України. Контролює на всіх рівнях:від місцевої преси до провідних ЗМІ та телеканалів, регіональні та псевдо патріотичні групи в соцмережах, радіо, газети, табуни експертів, блогерів, політологів – все.
  Завдяки цьому контролю сформовано потужний важель. Сконсолідовано 72% електорату, який скеровано на руйнацію української держави.
  Все відбувається точно так, як було на Донбасі у 2013-му. Змінені лише назви. Працюють трохи тоньше. Як тоді на Донбасі ті ж 72% свято вірили, що вони борються з фашистами і Правим Сєктором. Так само зараз 72% щиро вірять, що вони борються з корупцією, зубожінням і «ламають систему». Не розуміючи, що «системою» є сама українська держава. Там було: «Росія навєдьот порядок». Тут: «новиє ліца всьо помєняют». І тим і тим однаково казали, що «хуже нє будєт». І переконувати їх марно. Абсолютно.
  Таким чином Кремль послідовно знищує гілки влади нашої держави. Інститут Президента вже знищено. На черзі Парламент. Давно вже активно формується образ ВР, як зібрання корупціонерів, представників «системи». Зараз вже просувається теза, що тільки ВР заважає «молодой командє» боротися з корупцієй і робити зміни.Будь-які спроби врятувати державність оголошуються "спротивом старої корумпованої системи". Чисельні експерти і блогери постійно повторюють тези про "ломать сістєму" про "спротив старої системи" і т.п.
  Протидіяти цій силі практично неможливо. Ми будемо так само сміятись з прихильників ЗЕкоманди, демонструвати протиріччя і очевидні дурниці, писати логічні і аргументовані дописи. Але все марно. Їх не переконати, як неможливо було переконати «борцов с фашизмом» на Донбасі у 2014-му. Вони під впливом тієї ж сили.
  З українським Парламентом відбудеться те саме, що й з виборами Президента. Ми так само його програємо. Тому що страшний інструмент в руках ворога.
  Ситуація зараз насправді така ж за ступенем загрози для держави, яка була б, якби російські танкові колони вже йшли на Київ. Хоча в тому випадку були б хоча б санкції, ембарго, військова допомога Заходу. Зараз не буде і цього. Зараз, ВЖЕ ЗАРАЗ, руйнується українська держава. Ситуація на сьогоднішній день, за рівнем небезпеки для країни, абсолютно відповідна для введення надзвичайного стану.
  Ситуацію можна змінити лише, якщо просто завтра взяти під контроль інформаційне поле. Якщо просто завтра всі провідні телеканали та ЗМІ почнуть займати державницьку позицію. Почнуть говорити те, про що говорю я зараз. Чи можливо це? Хто відповість на це питання?
  Інакше все буде як на Донбасі у 2014-му.
  Костюк Олександр
   
 15. Good man

  Good man Обычный человек

  Дмитрий Анатольевич - специалист по логике
  Вы - специалист по анализу
  Планктоша - специалист по офисам.
   
 16. D5QpxinXsAAB_GC.png
   
  • Баян Баян x 1
 17. FB_IMG_1556513685657.jpg
   
  • Баян Баян x 1
 18. Когда мне приходилось критиковать Порошенко, частенько набегали в комментарии слишком специфичные "порохоботы", которые агрессивно готовы были оправдать любой проеб Порошенко. Оправдать и затоптать посмевшего критиковать. Я их банил, как и упоротых зрадоебов. Но сейчас, глядя на фансекту Зеленского, я понимаю, что те упоротые "порохоботы" были эталоном объективности по сравнению с фансектой Зеленского.
  Россияне сделали то, что и должны были сделать с Украиной, выбравшей в президенты человека, работавшего много лет в российской развлекательной индустрии. И они будут это делать неоднократно. Они взяли старые записи, в которых Зеленский работал ведущим и развлекал россиян и в записи собираются их крутить. Это конечно поднимет рейтинг канала. Это почешет ЧСВ каждого, до последнего бухаря, до самых до окраин. Президент непослушной соседней страны, будет развлекать россиян. Это ли не круто?
  В принципе, нет ничего зазорного в том, что Зеленский актер вел шоу в 2012 году. Но избранный президент не может вести шоу. Не должен. Президент страны воюющей с Россией. И на это четко нужно ставить ударение. Что это было в "гражданской карьере".
  По логике, через три минуты после появления этого анонса на сайте канала НТВ, Зеленский должен был писать видеообращение о объяснять в первую очередь нам, своим согражданам, как такое могло получиться. А еще через пять минут он должен был оформлять судебный иск против канала НТВ. Под любым предлогом. Для демонстрации своей позиции по этому вопросу. Потому что это уже не репутация Зеленского. Это уже репутация страны.
  Но Зеленскому некогда. У него фестиваль, концерты и море.
  А фансекта Зеленского бегает и истерит, что это старые записи. Да какая разница, какие записи? Важно, когда они размещены. И какая реакция на них у Зеленского. А размещены они сегодня или вчера. Понимаете? РАЗМЕЩЕНЫ СЕГОДНЯ. Когда Зеленский уже почти президент.
  И анонсированы на 3 мая этого года! Еще и с унизительной формулировкой - "новое шоу и его ведущий — всенародно признанный президент Незалежной Владимир Зеленский!". НЕЗАЛЕЖНОЙ!!! И Зеленский своим молчанием только подтверждает все это. И это сегодня, когда к нему приковано внимание всей Европы. И не только. И вместо того чтобы объяснить, что происходит и защищать репутацию страны, Зеленский продолжает своим молчанием унижать Украину и укреплять репутацию клоуна веселящего россиян.
  Особенно меня достает, когда оправдывать Зеленского прибегают люди с рамкой 25%. Рамка она ж мозгов не добавляет. Узбагойтесь. Рамка она не нужна для осозания своей правоты.
  Телеграмм канал - Roman Donik
   
  • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)