Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

Тема у розділі 'Велодоріжка', створена користувачем levandivka, 27 лют 2008.

  1. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А Ви спробуйте з ровера спостерігати, може й не ТАК страшно виглядатиме? :)

    Додано через 1 хвилину
    Ключове слово не "ровер", а "в нашому місті".
    Нє? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Категорично незгоден!
    Для далеких виїздів, ще й як підходить! Все залежить лише від рівня Вашої підготовки!
    Ось напиклад, хлопчина з Курська просто покататися поїхав, до вечора опинився в Харкові :)
    http://www.tourist.kharkov.ua/review_velo/index.php?viewtopic=35
    А що до романтичних виїздів, дивлячись що ви називаєте романтикою!:)
    Почитайте звіти наших велотуристів http://www.tourist.kharkov.ua/review_velo/
    Хіба не це справжня романтика!
     
  3. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Насправді я на ровері їздити люблю, але не по місту :)
    А за культурою на дорогах спостерігаю за кермом авто - страшно і за роверистів, і за пішоходів, і за водіїв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Шофер на моїй попередній роботі в свої 72 на ровері їздив Львів-Київ-Сімферополь, то змагання були якісь. Він в молодості займався велоспортом і завжди возив в авто книжечку з його фото де він тренер олімпійської збірної :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    До речі, мені казали, що жінкам забороняють часто їздити на ровері, якщо в них недостатньо міцний прес, бо можуть бути якісь проблеми з маткою.
     
  6. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Тепер на Вас, пробачте, кажуть - йолоп-самогубець...
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Прес тут не важливий.
    просто, у ровера нема бамперу...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Поділяю думки, висловлені на початку цієї теми, щодо непотрібності авто. Можна додати ще кілька пунктів, адже, якщо я не помиляюсь, авто вимагає постійного догляду, повинно бути "на ходу", так що навіть якщо в якийсь період їздити не потрібно, все одно з ним морока. Крім того, мені лінь учитися водити. А громадський транспорт усе одно довезе куди треба, та ще й, як правило, дешевше. Коротше кажучи, як на мій смак, недоліки в ситуації володіння автомобілем більші, ніж переваги. Тому я ніколи не хотів мати авто і навряд чи захочу.

    Та й навіть з точки зору аварійності подивитись. Адже часто буває, як у джунглях: при зіткненні виживає той, у кого розміри більші. Так що великим автобусом безпечніше (маршрутки, до речі, теж не люблю). А найбільше мені подобається транспорт, який по рейках їздить: поїзд, трамвай, метро; детермінованість дороги висока, аварійність низька, та й екологічно привабливіше...

    А щодо велосипедів (роверів)... Теж якось потреби не відчуваю. Тільки в дитинстві трохи по двору ганяв.

    А взагалі, найкраще ходити пішки. Хоча, на жаль, це не завжди реально.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Нам давно обіцяли, що у Львові робитимуть велосипедні доріжки, але няких зрушень не видно:sad::sad::sad::no::babruysk:
    Давайте піднімати це питання:clapping:
    Давайте домагатися! Небудемо:scare:!!! Хто що думає?

    Друзі! Ось що я знайшов на одному з львівських сайтів. Інформація ще з минулого року:
    Будувати велодоріжки у Львові розпочнуть з вул. Стуса

    Вже є проект, який передбачає створення велосипедної доріжки у Львові на вул.Стуса, під час реконструкції цієї вулиці. Але спочатку потрібно, щоб кошти на це заклали у бюджеті міста на наступний рік. Адже одна велодоріжка приблизно коштуватиме 5 млн грн. Про це сьогодні, 13 грудня, під час прес-конференції «Чи потрібні львів`янам велодоріжки: результати соціологічного опитування» розповів начальник відділу маркетингу та культурних індустрій Львівської міської ради Богдан Шумилович.
    Як розповіла в.о. начальника відділу туризму ЛМР Божена Пеленська, до кінця цього року має бути готовий проект та план схем велосипедної інфраструктури Львова. Водночас Богдан Шумилович зазначив, що така цільова програма передбачає створення у Львові не лише вело доріжок, але й велопарковок та пунктів, д6е можна буде брати велосипеди на прокат.

    На превеликий жаль дуже сумніваюся, що це стане реальністю, а шкода. Дуже би хотілося, щоб у Львові почали робити велосипедні доріжки!!! Вулицю Стуса ремонтувати почали, але чи передбачено тим ремонтом створення велосипедної доріжки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А чому саме велосипеди... а не мотоцикли наприклад - вигідно для нашого міста і пробок, їсть бензи мало, коштує недорого, обслуговування мінімальне і недороге і нормально швидко доїдиш в любе місце чи то центр міста чи то траса, з паркуванням нема проблем. Як варіант для жінок - мопед. Тим більше зими як такої в нас вже майже нема (максимум місяць сніг) а маючи хороший екіп і шлем можна і в недуже сильний дощ їздити.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Тоні!
    В нашому місті їздити, вупше, не можна. Дуже мало доріг для їзди.
    Горбата бруківка і трамвайні колії - любий шолом ухайдахають.
    А з ровером - десь по тротуару, десь асфальтом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А чи припинають ланцом до слупа , чи паркану ровери в Львові , коли господар десь відійшов? І чи крадуть їх?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fuxx

    fuxx Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    То напевне залежить на який велосипед. Як буде "Україна" пенсійного віку то не наї ніхто не клюне.
     
  14. Зануда

    Зануда така зануда

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Ровер хороша штука - але...для прогулянок на свіжому повітрі. Але їздити на роботу, вулицями міста...ой ні - дякую! Уявила себе на ровері при такій погоді, як ото останніх кілька днів - брррррррррррр. Краще вже маршрутка. :)
     
  15. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    levandivka, Шось я не розумыю шо Ви маэенте наувазы "уже мало доріг для їзди.Горбата бруківка і трамвайні колії - любий шолом ухайдахають.." Я не маю наувазі гнати по місту 120.
    А ровером по тратуару по перше не можна по друге на центральних вулицях не проїдеш
     
  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Там, де "не проїдеш" - пройдеш пішки. [​IMG]
     
  17. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    А велосипед куди? на плечі? та можна взагалі ходити всюди пішки але це не вирішення проблеми.
    Доречі якби у вас був не Запорожець а якесь Ауді то чи агітували б Ви так пересідати всім на ровер... сумніваюся ;)
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Нема в мене Запорожця. Є Жигуляка, не найгірша "шістка". Сам збирав-вицяцьковував... :)
    А зручність ровера в тому, що можна непроїзні місця поруч з ним іти. Ви спробуйте, при нагоді, покататися. То легко. Навіть ведмеді в цирку вміють.
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Ну хорошо. А куда девать велосипед, если мне нужно например зайти в какое-нибудь здание?
    Машину то я припаркую и на автосигнализацию поставлю.
    А велик самый дешевый покупать чтоб его не увели - тоже не хочется.
     
  20. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Не хочу машину! Пересідаю на ровер!

    Я підбираю місце навидноті, замочком пристібнув, і фсьо.
    Знову ж... в більшість зданій ровер можна поставити.
    На Лисій горі коли пиво пили, то взагалі, в машину до Леополіса засунули.
     
а де твій аватар? :)