Навчання в Польщі

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем DIDIO, 5 бер 2010.

  1. Shevchenko

    Shevchenko миється в бані

    Всім доброго дня! Хотілося б поділитися інформацією, минулого року відправила двох синів на навчання в Польщу, старшого у Варшаву в університет політехнічний, а молодшого до технікуму у місті Радом після 9 класу. Обоє навчаються і обоє задоволені, ми з чоловіком відповідно теж. Самі мало що розуміли в тому поступлені за кордон і довго шукали фірму, яка б нам у цьому допомогла. В кінці кінців знайшли польську фірму, що влаштувала обох синів на навчання і в вуз і в технікум. Називається ***. Дуже задоволені, допомогли нам зі всім і досі допомагають, тому щиро рекомендую, якщо хтось шукає таку фірму.
     
    Останнє редагування модератором: 9 жов 2016
    Reason for edit: видалено посилання
  2. dmitruz

    dmitruz New Member

    Якаж це польська фірма, якщо є в контакті і сайт на українській мові? самі себе піарете.
     
  3. dmitruz

    dmitruz New Member

    доброго дня. Чи є тут такі, хто навчався в Польші, і після закінчення пішов працювати по спеціальності? Наскільки важко знайти роботу без досвіду, покажзуючи лише диплом?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Тут таких нема, наскільки знаю.

    Знаю кількох людей, які здобули в Польщі вищу освіту і там працюють. Вроді, по спеціальності.

    Мій син в наступному році вже здобуде там диплом магістра.

    Коли минулого року він здобув диплом бакалавра, то була в нього така задумка - перевестися на заочне і почати працювати (але то вже було, коли вже почався навчальний рік). Мій товариш-поляк сконтактував сина із якимось своїм родичем в Кракові, який якраз і займається пошуком для підприємст і закладів фахівців з потрібними їм вимогами. Через деякий час той чоловік з Кракова дав синові знати, що є для нього вакансії в Кракові і в Ченстохові.

    Але, син вчиться в Жешові і на заочне він міг перевестися лише у своєму навчальному закладі (бо, повторюся, навчальний рік вже почався).

    А в Польщі заочне навчання то не така фікція, як у нас - там раз на 2 тижні потрібно бути на заняттях в навчальному закладі (вроді, субота-неділя щоразу). Тобто, щодва тижні кататися з Кракова чи Ченстохови до Жешова синові якось не дуже пасувало. Тому кинувся він тої ідеї і залишився вчитися на стаціонарі. Вчиться він на факультеті економіки.

    Тобто, відповідаючи на ваше запитання, можна стверджувати, що знайти роботу після закінчення польського ВНЗ цілком реально. В українцях поляків особливо цікавить знання ними мов. Син відмінно володіє українською і польською, цілком непогано російською і також більш-менш англійською. Цього літа він більше 3,5 місяців був в англійськомовному середовищі, так що знання англійської ще покращив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. dmitruz

    dmitruz New Member

    зрозуміло. Думаю не має смислу поступати на англомовний факультет. Все одно для роботи потрібні високі знання польської мови. Це погано, що на заочному потрібно відвідувати заняття раз в 2 неділі. Як же тоді працювати? Потрібно їздити. Чи не підскажете який приблизно місячний бюджет студента? ціна за гуртожиток приблизно.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    думаю, 7000-8000 грн. повність мало б вистарчити.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Не знаю. Мій живе на квартирі. Гуртожиток не набагато дешевший, вроді.
     
  8. Vilda

    Vilda New Member

    Добрий день.
    Після 10 класу маю намір поступати в Польщу ,зараз навчаюся в 9 класі.
    Можливо хтось порадить коледж в Жешуві за спеціальність менеджмент.
    Дякую.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Studia Rzeszów: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie - Контакти

    Офіційні представники Жешівського універу у Львові. Можливо, там і коледж при універі є. Сконтактуйтеся з представниками - може й порадять щось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aantoonn

    aantoonn миється в бані

    Вже два роки я навчаюсь у Полонійній академії у Польщі на факультеті сестринської справи. Повинна визнати, що знання, які нам дають, дуже практичні, немає безглуздих занять, а викладачі - дуже добре вміють навчати як теорії, так і практиці. Кожний має шанс отримувати стипендію, навіть студенти з-за кордону. Це був найкращий вибір, який я могла зробити у плані навчання.
     
    Останнє редагування модератором: 7 чер 2017
    Reason for edit: видалено посилання
  11. manur

    manur Well-Known Member

    антон.png

    ??????????????????????????????
    о_Оо_Оо_Оо_О
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Спамери не знають, якої вони статі.

    А Ви, @manur маєте до них якусь слабкість, бо замість скарги на допис намагаєтесь якось їх зацікавити собою.
     

    Вкладення:

    • Смішно Смішно x 1
  13. Halinaks

    Halinaks New Member

    Раджу безкоштовну школу для дорослих Жак. Головний плюс - безкоштовні курси польської мови
     

    Вкладення:

    • 0001.jpg
      0001.jpg
      Розмір файлу:
      105,7 КБ
      Переглядів:
      4
    • Корисно Корисно x 1
  14. Delios

    Delios Member

    Українцям з міст, і особливо мешканцям нашого прекрасного міста, можу порадити дуже серйозно поставитись до питання з навчанням у Польщі, оскільки є ймовірність що ви отримаєте не зовсім те, чого хочете. Існує ризик втрати великої суми заради нічого, або принаймі не зовсім того чого хотілось Одне діло коли ви безкоштовно можете вчитися, інше діло коли ні. Одне діло втікати з центру Львова/Києва і платити за "спеціалізацію" яка нікому не потрібна і "влітати" в оплату помешкання, інше коли ви зі села і вам необхідно кудись втікати. Інтернет просто наповнений проплаченим "агенціями" яким потрібно "продати" вам навчання, прикриваючись фальшивми обіцянками "широких перспектив" і "позитивними відгуками студентів", коли на справді не все так "радужно", а самі платні ВУЗи - непотріб. Збережіть свої гроші, не вивозіть з країни гроші заради сумнівних цілей. Пропоную ознайомитись з досвідом людини і заодно критикою "навчання" на її досвіді, почерпнути для себе щось корисне і обговорити у російськомовному блозі "Европейское" образование, говорите?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Фііііііі........ Некомільфо !
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Delios, а у вас ноги не болять? ;)
     
  17. angielika

    angielika миється в бані

    Доброго дня! Моя сестра зараз навчається в одному з університетів Польщі. Неймовірно рада, що одрала саме цю країну. Вона дуже вагалася, який університет обрати, яке місто і т.д. Можу лише порадити знайти як можна більше інформації, реальних відгуків про університет і місто взагалі. А моїй сестрі дуже допомогла ця стаття: ВНЗ Польщі для українських студентів | Навчання в Польщі | UP-STUDY про ВНЗ в Польщі для українських студентів, якщо вам цікаво. Також можу дати контакти сестри, якщо цікаво почути про освіту у Польщі з перших вуст.
     
  18. iryyynaaa

    iryyynaaa New Member

    знайомі вступали у Польщу на бюджетне навчання - для цього необхідно було надати сертифікат про знання мови на рівень С1. то зверталися для вивчення мови до ІМ: Іноземна Мова Навчання в Польщі | Вступ 2022 | Більше 400 закладів освіти Польщі
    навчалися у вечірній час, вкінці здали екзамен, почекали на сертифікат та без проблем вступили і навчаються)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. TatianaFsh

    TatianaFsh New Member

    "Навчання без кордонів", давно має пріоритет серед всіх країн світу. Насамперед, для українських студентів, - це велика можливість отримати диплом не лише європейського зразка, а також стати висококласним спеціалістом, що дає змогу в майбутньому влаштуватися на роботу своєї мрії. В залежності від країн вартість навчання для кожного різна, якщо брати європейські вузи, то можна сказати, що багато з них є навіть дешевші, ніж навчальні заклади в Україні і мають високий рівень освіти. Для майбутніх абітурієнтів, можна запропонувати безліч р варіантів.

    Хочу запропонувати один із кращих вузів у Польщі

    ᐈ Краківський Економічний Університет для українців ᐈ Вища освіта в Польщі з проектом "Освіта без кордонів" .

    Даний університет був заснований ще в далекому 1925 році і за ці роки багато відбувалося змін про що свідчить в історичній довідці.

    Університет має багато факультетів та напрямків, навчання відбувається як на польській мові, так і можна навчатися англомовним студентам.

    Заклад пропонує 5 факультетів на вибір:

    -Економіка та міжнародні відносини

    -Економіка та державна адміністрація

    -Фінанси та право

    -Товарознавство

    -Управління

    Всі інші цікавинки та програми з якими працює університет можна дізнатися за ел. адресою

    Навчання за кордоном: вища та середня освіта в Польщі, Канаді, Латвії та за контактами, що вказані на сайті.
     
  20. OlegBaidar

    OlegBaidar Member

    Добрий день, хочу поділитися інформацією, нещодавно дитина закінчила школу і ми прийняли рішення продовжити навчання у Польщі, самостійно це дуже складно зробити, тож ми звернулися до https://slavic-center.com.ua/uk/ , вони супроводять дитину від початку прям до вступу, якщо когось зацікавило, звертайтесь за консультацією
     
а де твій аватар? :)