Наше залізо.

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Templar, 21 сер 2013.

  1. liyama

    liyama Well-Known Member

    кардинальних змін я не відчув, ну хіба программи запускаються миттєво і віндовс запускається разом із купою всього в автозагурзці меньше 1 хв = це з антивірусом + фаерволом + торрентом, ну і всякими свистілками-пер%ілками :) . Загалом 64 Гб якщо бюджетний варіант не дуже дорога штука, осоливо якщо на хотлайн.юа або прайс.юа шукати. Загалом враження позитивні - покупка корисна, прискорення у повсякденних не трудозатрантих\ресурсоємких задачах від ССД відчутніше ніж від покупки більш дорого процесора,
    наприклад між моїм бюджетним і якимось більш сучасним 4 чи 6 ядерним процессором АМД за 150 доларів, при побутовому використанні ПК різниця меньше ніж від зміни ХДД на ССД. Суджу по тому що мав можливість довший час користуватися Phenom II X6 але з традиційнм жорстким диском і своїм з ССД. "Ясен пень" що якщо нагружати ресурсоємкими задачами то небо і земля між процессорами.

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    наприклад SSD Silicon Power Slim S50 SP064GBSS3S50S25 64 Гб ( реально меньше) або
    GOODRAM SSDPR-C50-060 або
    ...
    ~ 500 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. metallic

    metallic Well-Known Member

  3. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    а можна і мені похвалитись?
    проц - AMD Phenom II X4 955 Black Edition 3.2GHz
    ОЗУ - DDR3-1600 8Гб х 2 шт
    GPU - Asus PCI-Ex GeForce GT 61
    Motherb - ASRock 970 Extreme3
    HDD - Hitachi 1Tb
    Audio - E-mu 0204 usb

    ---------- Додано в 22:00 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    операційна система - ArchLinux AMD64
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хочу сказати новину..

    Микодай мені приніс другий комп. Справжній - з монітором і системним блоком.
    Я поставив його в спальній. Тепер не тільки дружина буде пікати своїм телефоном, а ніби і я зможу з клаою на животі щось дивитися і писати в павутині. Навіть дротів не тре
    Я поки що вчуся, тому не дивуйтеся, коли десь серед ночі побачите мене в активних пользоватілях.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    інтернет на пузі... то така зараза - краще не починайте... :nea:
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви праві 100%
    я так і поняв...
    Пес досі не годований, кури не закриті...

    Перша жертва - вирвав з системного блоку гніздо від навушників.
     
    Останнє редагування: 13 гру 2019
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так то Миколайко приніс. А Миколайкові видніше;

    зі

    короче, до пердолєні тота клава в ліжку.
    ще жінчине надкушене япко під боком - куда не йшло. Але клаву я терпіти не хочу і не буду;

    Шось придумаю. Потім. Може...
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Короче, фігня то всьо - ті бездротові клави і мишки, і навушники для кіна.

    Щоби не злостити Миколайка, то я трохи поміняв ті прибамбаси місцями - всьо бездротове зніс на перший поверх, а сюда підняв свою любиму мишку і клаву, стару як світ акустику, ну і заодно і монітор.

    Трошки вдосконалив швейну машинку Чайка, добавив переноску на 4 квт /бо може тре буде зварювальний апарат підключати/, ті всі вай-фаї викинув, /роутер внизу/ протягнув сюда виту пару і получився в спальні такий-во комплекс
    [​IMG][​IMG]

    Якщо хтось вміє створювати теми з голосуванням - прошу створити тіпа шось такого, з мотиваи тоталізатора:
    "Хто скоріше покине спальню - цей компютер чи жінка"?
    /за жінку прошу не турбуватися, бо в хаті є ще дві вільних спальні/

    Весь прибуток з тоталізатора поділимо;
     
    Останнє редагування: 14 гру 2019
  10. OlesiaKuran

    OlesiaKuran миється в бані

    Взагалі не дуже люблю ноутбуки, краще ПК, потужніше і продуктивніше
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    питання у співвідношенні витрат і користі від виконання поставленого завдання )
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Ponkov

    Ponkov Member

    Я коли змінив HDD на SSD відразу відчув різницю. Тут вже прийшла необхідність, тому, що старий жорсткий диск почав дужи сильно тупити... А зараз купив собі ПК стаціонарний відразу з SSD, на нього поставив операційну, літає як ракета.
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    у SSD є свій мінус - на ньому дуже важко відновити інформацію, якщо випадково видалив...

    ну і ціна...
    для резервних копій, архівного зберігання великого обсягу інформації поки що HDD
     
  15. skogkatt

    skogkatt New Member

    від теми дуже сильно і приємно повіяло ностальгією
    пам'ятаю свій перший досвід роботи з ССД, різниця в швидкості роботи лептопа була вражаюча
     
а де твій аватар? :)