Narodowe Święto Niepodległości

Тема у розділі 'Polska | polskie forum', створена користувачем Pototsky, 11 лис 2013.

 1. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  р е к л а м а
  Мені от цікаво, якщо наші дорогі "адвокати" несподівано надумають провести якусь гібридну операцію (знаю напазі то фантастично звучить але...) то як поведе себе ЄС і НАТО?
  були якісь прецеденти в минулому?
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Все минуле в таких прецедентах, від ХІІІ і аж до ХХ століття. А тоді тоже писалися міждержавні договори, яких належало дотримуватися.

  А ЄС і НАТО проявлять стурбованість. Полякам то по барабану.
   
 3. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 4. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Черчіль про Польщу

  «Героїчні риси характеру польського народу не повинні змушувати нас закривати очі на його нерозсудливість і невдячність, які протягом кількох століть завдавали йому незмірні страждання. У 1919 році це була країна, яку перемога союзників після багатьох поколінь розділу і рабства перетворила в незалежну республіку і одну з головних європейських держав. В 1938 році через таке незначне питання, як Тєшин (Тешинська Сілезія в Чехії), поляки порвали з усіма своїми друзями у Франції, в Англії і в США, котрі колись вже повернули їх до єдиного національного життя і допомоги яких вони будуть так скоро і так сильно потребувати. Ми побачили, як поки на них падав відблиск могутності Німеччини, вони поспішили захопити свою частку при розграбуванні і розоренні Чехословаччини. У момент кризи для англійського та французького послів були закриті всі двері. Їх не допускали навіть до польського міністра закордонних справ. Потрібно вважати таємницею і трагедією європейської історії той факт, що народ, здатний на будь-який героїзм, окремі представники якого талановиті, доблесні, чарівні, постійно проявляє такі недоліки майже у всіх аспектах свого державного життя. Слава в часи заколотів і горя; мерзенність і ганьба в періоди тріумфу. Найхоробрішими серед хоробрих занадто часто керували наймерзенніші з мерзенних! І все ж завжди існували дві Польщі: одна боролася за правду, а інша запобігала в підлості».
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
  • Корисно Корисно x 1
 5. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 6. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Стурбованість це не найгірше...
   
 7. prius

  prius Well-Known Member

  А мені цікаво якщо поляки румуни угорці почнуть щось гібридне ,наші західні хлопи підуть воювати чи піде 15 - 20% а інші далі будуть по реставраціях гуляти і салюти запускати?
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)