Народні ремесла

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Dimokl, 13 лип 2009.

  1. redfox

    redfox Well-Known Member

    вот и мы уже год как смеемся))) хотя девичью фамилию ух как жалко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ясень, метал, помідори :haha:) 23 на 30 см

    Ледь не забав написати, що протилежну від ручки сторону зрізав під кутом 45 градусів. Це зроблено для того, щоб овочі акуратненько ножичком зсувати в миску чи каструлю :)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Скажу Вам як кухарка - гарно, але непрактично. Оті всі дірочки, зазубринки і завити дуже швидко заб'ються. Звичайно, можна чистити кожного разу прискіпливо, але це зайва трата часу. Моя дошка ідеально гладка. :)

    А Вашу б купила як прикрасу. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Скажу вам як користувач подібної дірчастої дошки з 3-річним стажем, що особливого догляду вона не потребує, бо дірочки не забиваються! Використовуємо її для нарізання овочів і фруктів, хліба, ковбаси, сиру... Що в неї може забитися? ріжемо тільки на одній стороні, так щоб інша була файненьким декором на кухні.

    А ще, кожна файна господиня має мати декілька дошок, бо дошки на якій постійно працюєш з мясом, рибою використовувати для овочів, хліба, сиру... - не гоже!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та так, але коли нарізаєте куряче філе, то консистенція продукту інша. А от для сиру, овочів, фруктів в мене взагалі скляна дошка, для хліба - решітка.
    У всіх свої звички. В мене окремо котлети і мухи. Для приготування - великі зручні, гладенькі дошки. Для декорації - декорації.

    Це не означає, що у Вас мусить бути також так. Це тільки моя думка. :)
     
  6. redfox

    redfox Well-Known Member

    блин, вот это расстройство!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Бачте, ми виходимо з того, щоб мати на кухні одну файну дошку і різати на ній фсьо! Звідси і робимо висновки що дірочки будуть забиватися. А так не має бути, хоча б з точки зору гігієни. Не дарма радять мати декілька кухонних дошок. Навіть окрему для нарізання зелені. А ще ж є дошка спеціально для сервірування і підносу готових страв на стіл... :)

    Але то таке... просто мені відразу треба було на дошці зробити відповідну позначку для чого вона призначена.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так оцю Вашу для того б і використовувала. Але інакше я в кухні прихильниця практичності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    файне доповнення до казочки Теремок

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Давно хотів зробити файний подаруночок для залізничника... і зробив :))) Щоправда, ще на початку літа. Але все ніяк руки не доходили фото виставити.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Помітив, що творчі форумчани вже почали потрошки готуватися до Нового року - робити всяких різних змій. Я не планував якихось зміючок робити окрім іграшок на ялинку, або просто так на подарунки друзям, але не так сталося як гадалося. Пішов робити одне, а вийшли ще й палочки для волосся, які я назвав "цвяхи в голову" :)
    Ось що планувалося:

    [​IMG]
    А ось що вийшло:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Nedilya

    Nedilya Well-Known Member

    Який хай-тек! Люблю таке, воно ще одягом відполірується, зовсім цяця буде. Та й "гадюшник" гарний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Та? То хай-тек? Треба ж таке! Нє, бо я в тому троха не розуміюся, але досі думав, що це більше швидше відноситьдся до стилю кантрі.
     
  14. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Підгледів якось ідею для стільчика, але довго не наважувався зробити. Ну не подобалися мені ніжки. Тому вималював кириличний шрифт, придумав файні ножки і... вийшов ось такий деревяний (водостійка фанера 21 мм) іменний дитячий стільчик. висота 22 см, а сідало 22 на 31 см
    Забув додати: Незважаючи на те, що стільчик має лише 4 літери, донечка, якій уже 5,5 років з цих літер складає різноманітні можливі слова ))

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Ніц з цим вже не зробиш, але яблука я люблю... люблю в будь-якому вигляді: свіжі, закручені, квашені... і, як виявилося, дерев'яні :) Тому, мабуть, іншого варіанту деревяного тарахкальця й бути не могло :haha:

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2012
  16. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Un.Known в такому разі видаліть темку взагалі, бо відредагувати її я не можу, а 15 сторінок без фоток - це брєд! Темка тільки засмічуватиме форум!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Сотня вальдорфсько-дімоклівських кубиків :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    А я зробив фотку свого Замку із маленьким мешканцем!
    Правда це ще було в липні, відразу після повернення з моря. :)
    Щоправда він зараз величезний. Але про заю - то взагалі цікаво історія. Бо він у нас зявився випадково. Коли ми відпочивали в Кароліно Бугаз у приватному секторі, кішка в зубах принесла звідкись малюсінького заю і три години гасала за ним по подвірю. Ми вранці це побачили і врятували його від кішки. Господарю цей тижневий зай був не потрібен, а справжні господарі не дали про себе чути. Ми спочатку думали що він декоративний, манюсінький, але виявилося що це Бельгійський велікан (це дєвочка) і він почав дуже швидко набирати вагу! :)
    Але фотосесію я ще встиг зробити, коли він був декоративним :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dimokl

    Dimokl Тато Буратін

    Міні вишивальний станок! Канва приметується до тканини, робиться натяжка і файно працюється :)

    [​IMG]

    Оригінало отово [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianaa

    marianaa Member

    Дуже гарні роботи. Я б собі такі придбала.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)