Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

 1. DarynnnKa

  DarynnnKa миється в бані

  Мало маю часу на піцерії але часто замовляємо піцу в офіс, зазвичай ЛаП'єц. Смачна на дровах. Звичайно, сьогодні дуже великий вибір піци але ця смачна Доставка піци Львів цілодобово, піца на дровах | LA П'ЄЦ доставка піци на дровах, а з доставкою все завжди вчасно.
   
 2. nellynelly

  nellynelly миється в бані

  Якщо піца, то тільки Челентано або Ла пьєц. А от суші однозначно https://uzetut.com
   
 3. petricinsofia

  petricinsofia миється в бані

 4. Acolyte

  Acolyte Гість

  Не дивлячись на те, що не є я фанатом піци, та й тонки коржи мені більш імпонують, недавно скуштував цю страву у "Тісто". Доволі непогано, сподобалась відчутна присутність смаку трав у тісті. До речі, було кумедно спостерігати за клієнтами-туристами, котрі не очікували побачати меню англійською мовою без перекладу.

  Коли у місті стільки варіантів, так багато людей, все одно, обирають цей заклад. Річ у цінах? Ніколи не міг назвати піцу мережі "Челентано" найкращою.
   
 5. Orestwin

  Orestwin миється в бані

  Як на мене то досить непогана піца є на https://lapiec-pizza.if.ua. Ми часто з друзями після футболу, або коли віддихаємо замовляємо її там.
   
 6. MykolaProts

  MykolaProts New Member

  Краще піци тільки хачапурі! Постійно ходимо на хачапурі у ресторані Churrasco Grill & Wine, що на Валовій,15. Дуже смачно. Такж можна замовити доставку на їхньому сайті zarabudu.com.ua. Приємним бонусом є хачапурі по-мегрельськи в подарунок до кожного замовлення понад 500 грн.
   
а де твій аватар? :)