Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    Мало маю часу на піцерії але часто замовляємо піцу в офіс, зазвичай ЛаП'єц. Смачна на дровах. Звичайно, сьогодні дуже великий вибір піци але ця смачна Доставка піци Львів цілодобово, піца на дровах | LA П'ЄЦ доставка піци на дровах, а з доставкою все завжди вчасно.
     
  2. nellynelly

    nellynelly миється в бані

    Якщо піца, то тільки Челентано або Ла пьєц. А от суші однозначно https://uzetut.com
     
  3. petricinsofia

    petricinsofia миється в бані

  4. Acolyte

    Acolyte Гість

    Не дивлячись на те, що не є я фанатом піци, та й тонки коржи мені більш імпонують, недавно скуштував цю страву у "Тісто". Доволі непогано, сподобалась відчутна присутність смаку трав у тісті. До речі, було кумедно спостерігати за клієнтами-туристами, котрі не очікували побачати меню англійською мовою без перекладу.

    Коли у місті стільки варіантів, так багато людей, все одно, обирають цей заклад. Річ у цінах? Ніколи не міг назвати піцу мережі "Челентано" найкращою.
     
  5. Orestwin

    Orestwin миється в бані

    Як на мене то досить непогана піца є на https://lapiec-pizza.if.ua. Ми часто з друзями після футболу, або коли віддихаємо замовляємо її там.
     
  6. MykolaProts

    MykolaProts New Member

    Краще піци тільки хачапурі! Постійно ходимо на хачапурі у ресторані Churrasco Grill & Wine, що на Валовій,15. Дуже смачно. Такж можна замовити доставку на їхньому сайті zarabudu.com.ua. Приємним бонусом є хачапурі по-мегрельськи в подарунок до кожного замовлення понад 500 грн.
     
  7. MykolaProts

    MykolaProts New Member

    Я особисто обожнюю рибу та морепродукти. У Львові не так багато закладів які готують морепродукти, а тим більше з доставкою. Але я вілкрив для себе ресторан Анчоусна, у якої також є доставка. Все дуже смачно. Замовляю зазвичай на сайті Доставка їжі у Львові від ресторану Анчоусна, замовити їжу з доставкою. Рекомендую замовити мікс морепродуктів (там є все:dirol:).
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)