Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. muravey

    muravey Well-Known Member

    А нам пицца "Карузо" нравится, правда не уверен, что у них есть ресторанчик - похоже, только доставка.
     
  2. happyfialka

    happyfialka New Member

    Доброго дня!!!! Львівяни та львівяночки, порадьте будь ласка, де в вашому чудовому Львові, можна скоштувати смачну піцу та гарно провести час.
    Бажано в районі центру або аквапарку. Плануємо на вихідних з юрбою дітей, завітати до вас в Львів. Дуже щиро ДЯКУЮ за поради!!!!!!!!!
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Піцу я б радив кУштувати в Мілані, Неаполі, Римі і т.п..... А ві Львові тре кУштувати флячки, мандрИки, вареники, куліш, пляцки... ну, ви поняли)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. happyfialka

    happyfialka New Member

    Дякую!!! Слушна порада. Але ми будемо з дітьми, і вони віддають перевагу саме піці. Але не відмовимось скуштувати і флячки, мандрИки, вареники, куліш, пляцки, якщо порадите гарне місце.:uaflag:
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Багато мучного дітям їсти не варто. Як і дорослим.:pardon:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я б навіть сказав борошняного. В дітей смак примітивний - торт і картопля фрі. Це не значить шо батькам конче їх цим годувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. happyfialka

    happyfialka New Member

    Хлопці, я не питала порад про здорове харчування. Хоча і за це ДЯКУЮ:hi:
    Якщо нема що сказати , то для чого флудити і засмічувати тему. Є багато інших тем на форумах, які створені саме для флуду, або іншими словами "по.......іть:tongue::tongue::tongue:".
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Одна біда, Прованс у Франції.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. happyfialka

    happyfialka New Member

    Так і не дочекавшись поради, ми вирішили зупинитись в Челентано-ресторан, що на Галицького,1, біля Ратуші.
    Пише цей відгук для тих, хто можливо, так як і ми збирається відвідати Львів.
    Першим, та великим плюсом було те, що столики та страви, забронювали здому по телефону. Завітавши голодними в Челентано, нас вже чекала смачна піца, та сервіровані столи. Все було гарно гарно організовано та смачно. Тому якщо ви приїжджаєте здалеку, раджу скористатись бронюванням по тел. Так як всі столики в піцерії були зайняті, да і в інших пристойних місцях, на вихідних , якщо в вас велика компанія, важко знайти вільне місце.
     
  10. luca

    luca миється в бані

    А на рахунок доставки додому - кого порадите? Але із власного досвіду. Холодна піцца смачною не буває.
     
  11. Stefano

    Stefano Active Member

    На eda.ua зібрані всі піцерії, що працюють з доставкою. Ми замовляли в трьох чи чотирьох і можу сказати, що всі рази привозили нормально.
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Мені там теж подобається)) Плюс там просторо, та є столики на велику компанію, ну і якщо з дітками то є дитячий ігровий майданчик!!
     
  13. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    То де всетаки?
     
  14. Kvitochka Dianka

    Kvitochka Dianka New Member

    Віддаю перевагу Челентано
     
  15. sakrab

    sakrab Member

    а мені не встигли...
     
  16. irenadrag

    irenadrag миється в бані

    Останнього разу мені теж не встигли, хоча мій дім знаходиться в зеленій зоні, але взяла до уваги що п'ятниця та й футбол якраз тоді був на "Арені", величезні корки(( але від їхньої самчної піци відмовитись не можу))) чекаю тепер на безкоштовну піцу за затримку))
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Треба в Харків замовити... :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Orestov

    Orestov миється в бані

    Начеб то так воно і є, у них лише виготовлення та доставка. Але у принципі як гарна піца, то її можно покуштувати чи дома, чи з друзями на пікніку, чи то навіть на футболі)
     
  19. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    Там таки непагано піцу роблять, також парочку разів брали. Сьогодні до речі приїхала до Києва, то гуляємо с друзяками по центру. А коли в обід сильно проголодались, то ось тут заказали смачненьку и не дуже дорогу піццу, особисто мені дуже сподобалось як готують піццу у Києві.
     
    Останнє редагування: 24 чер 2018
  20. burtseva

    burtseva миється в бані

    пам"ятаю кілька років тому пробувала надзвичайну піцу чотири сири в піцерії в Опері Пасажі, четвертий поверх здається. Не знаю чи вона там досить є. Чомусь більши туди не заходили. Почали замовляти піцу додому з 123pizza но та піца була набагіто смачніша Челентанівської -- тонесінький корж і чітко відчуваютсья чотири різні сири. В 123pizza піца чотири сири така собі - таке враження щотам не чотири а два сири, або неохайно вони посипали, тому що дуже чітко відчував солений сир, напевно пармезан, і більше нічого. Зараз зазвичай замовляю з la piec чи eda.ua. Зараз дуже імпонує піца цезаріо. Досить таки цікавий мікс виходить
     
а де твій аватар? :)