Найсмачніша піца у Львові :)

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Багіра, 13 гру 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Дуже люблю піцу, хоча вона і не дуже корисна. Ділимось своїми вподобаннями щодо львівських піцерій...
    Мені часто доводиться ходити в Нью-Йорк(недалеко від універу))), але піца там спортилася і персонал не дуже, готують довго, мінімум 20 хв... пару разів в ціні обманули
    Хіт-кафе роблять піцу непогано.. але не дуже приємно туди ходити, раніше обманювали по-чорному, не знаю як зараз...
    подобається Челентано.. якщо зайнято лише половина столиків - піцу(смачну) приносять за 5 хв, якщо багато людей - за 10-15...

    ще чула хороші відгуки про піцерію на Личаківській.. здається "Престо"
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Як на мене, то саме в "Нью-Йорку" раніше була найсмачніша піцца, але то було так років 4 тому...Тепер зіпсулись ті піццерії. :sad:
    В "Челентано" вона була і є якась інша, словом, несупер.:nea:
    Смачно готують піццу в "Пепероні" :good: на вул. І.Франка (біля готелю "У Бюргера").
    Але..........найкраща піцца - домашня. :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    кажете э смачнша ніж в Челентано??? то точно варте уваги... правда на Франка лізти, то мені задалеко)))


    брат робить суперську піцу в духовці, але вона всерівно не з файної пічки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А я люблю піццу,яку готують в Деманджаро:)як на мене,одна з найсмачніших у Львові:) в Челентано теж непогана,але останнім часом щось вони зіпсувалися,як на мене.Ще мені засмакувала піцца в Наполетані,що біля Стрийського ринку:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я куштувала там піцу років зо два тому... зараз навіть на пригада її смаку... видно тоді Нью-Йорк припав більше подобався, що я на нього перекинулася))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. syavych

    syavych копач

    +1.
    В ДеМанджаро один плюс: там найтовстіший шар тіста, тому якщо у вас мета добре поїсти, то підходить. А смак імхо не кращий Нью-Йорку чи Челентано.

    Мені найбільше сподобалась піца в Делікаті (пл.Соборна). Вони туди насипали спецій (орегано, базилік, можливо ще щось). Було файно :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    о! я туди відправлюсь з коханим, а то він завжди на піцу перець сипле :)))
     
  8. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    У "Піраміді" піца хоч і трохи дорожча, але смачніша ніж всюди)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А мені найбільше смакує піца в Челентано...тільки вічна проблема з місцями....На Коперника саме реальніше знайти вільнй столик:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Wild gucul

    Wild gucul Well-Known Member

    ага) просто з кінозалу на піцу з пивцем. або на десерти з кавою.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Саме так:)...Давненько щось я вже на піцу з пивом не ходила....
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    як на мене, найсмачніший соус дають в Челентано на Привокзальній, а товстеньку піцу мона поїсти біля Новго цуму в НЮ
    а от про Престо маю лише негативні спогади - заклад "общєпіта", нефайний, несмачний, нечистий, нецікавий і взагалі..
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Серед Челентано, Нью-Йорка, Мангеттена і ДеМанджаро - я за останню! Бо там пишна і смачна піцца. А в інших якісь суховаті піци, як на мій смак.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Скільки "винесе" піца в "Пепероні"? Ніколи не була там, хоч поруч часто проходжу. А то завжди здавалося,що там космічні ціни.
    Мені посмакувала піца в Челентано і ДеМанджаро, у Піраміді теж непогана, але як-коли.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    люблю піцу ( хоч і тісто, але дозволяю собі інколи) :)
    сама найкраща, як написали то домашня, бо ми бачимо з чого робимо і шо туди кладемо :yes:
    подобалась дууже НЙ піца, але тільки як почала відкриватись мережа, недавно пробувала на Сихові в Кінопалаці, :scratch_one-s_head:зовсім не смачно -лаваш і купа сиру з водою, даруйте :nea:
    мені рекомендували піцу на дровах десь в районі кінцевої трамваю №3 "Леоні" на Пекарській, але я там ще не була ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Моя мама вкусно пиццу делает. А покупная далеко не всегда вкусная. :nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    треба сходити, має бути смачно..мнямм
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    На Пекарській на дровах печуть. дуже мало начинки. називається ПІЦА на ДРОВАХ - бічна Пекарської.

    насмачніша-давно була в Челентаною і колись була там велика піца, а з роками стає якась все менша.
    а найсмачніша піца ( троха поофтоплю)-в Тернополі ФЛАМІНГО.!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. syavych

    syavych копач

    Ну всьо. Наступна форумівка в Тернополі :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    фє, не люблю їхньої піці - такий смак ніби вуглів тобі на пляцок понакидували:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)