Найромантичніші місця Львова :)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Geograf, 25 сер 2009.

  1. matvej

    matvej Well-Known Member

    З котрого це боку?
     
  2. Geograf

    Geograf Меломан

    Ті що біля Порохової вежї
     
  3. antique

    antique embarrassed

    Високий(мені не вершок,а алеї до смаку...), сквер біля Арсеналу, Цитадель, Стрийський(теж певні алейки), парк біля фонтану медуніверу, вул.Староєврейська, вул.Друкарська.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. matvej

    matvej Well-Known Member

    Дякую. Але то дОбрі собі левенята :)
     
  5. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Для мене найромантичніші:
    Так званий Львівський Лас-вегас - то як ввечері заїхати на авто на оглядовий майданчик Високого замку де відкривається вид міста у вогнях.
    Лавочки в сквері медінституту.
    Староєврейська, Краківська, Сербська, Вірменька та інші вулички, де гуляють закохані
    І кінець списку - Батальна. Я часто приїжджаю туди, щоб згадати ті емоціїї, які наповняли мене в очікуванні мого малятка:good:
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. matvej

    matvej Well-Known Member

    Волію порвнювати з Прагою, Парижем чи Будапештом, де також чудова нічна ілюмінація.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Karamelka

    Karamelka Member

    А ще цю красу нічного міста можна спостерігати з кафешки,що на 9 поверсі готелю Дністер.О це романтика
     
  8. Mamont

    Mamont миється в бані

    Откровенно говоря, мы с супругой очень любим покушать. Потому, самым романтичным местом во Львове для нас были рестораны. Особенно запомнился один, на центральной площади, там на улице была выносная крытая площадка с мягкими такими креслами с зелеными вставками. От улицы это все было отгорожено вазонами. Так вот там очень дорого, очень вкусно и очень хорошее обслуживание. Место - то что нужно! Спасибо Львову за такие "вкусные" воспоминания. :preved:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. West

    West Member

    Да Львов сам по себе он уже романтичный, его маленькие улочки, уютные кафе, не высокие домики, эх жить бы во Львове если бы зарплата была бы как в Киеве :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. oxaaa

    oxaaa New Member

    прикольне романтичне місце "золотий дукат" на вул.Руська(здається)..файно..тихо..романтично..але вільні місця часом буває тяжко знайти..
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Fobi

    Fobi New Member

    Так, але можна замовити столик, залишивши пару гривень, піти погуляти, а потім насолоджуватись атмосферою і смаком кави;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я не знаю,як Ви , а мені подобається парк на Рубчака(особливо ввчечері)як маленький острівець(правда запущений),там ще є озерце.....церква,а колись стояв літак( у ньому знаходився кінотеатр)Отож в народу кажуть - парк, де літак...
     
  13. syavych

    syavych копач

    Не знаю як ввечері, але страшно уявити що там вночі діється. Бо зранку інколи з малою йдеш і мус пояснювати шо то за ґумки по всьому парку лежать :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bogdanka

    Bogdanka МА-МА (с моя Софійка)

    а мені чомусь найромантичніше - це стрийський парк, коли там мало народу, вулички мого району - Сонячна, Шкрібляків... (навколо Бойчука), парк - психлікарні, і парк навколо Охматдиту (вул. Довбуша) - там я провела дитинство...)
     
  15. Guevara

    Guevara Active Member

    Шевченковский гай осенью золотой и когда весна просто прелесть, одно из любимейшх мест во Львове
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Як на мене чудовий в будь яку пору року:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. blondaStyle

    blondaStyle New Member

    ой, не ходіть туди люди, бо то зло.. додому не догребете потім..чесно. ну як не випити, якщо вже все включено??? краще підіть з коханими на ринок танцювати сальсу або танго))
     
  18. Hrystulka

    Hrystulka New Member

    Недавно побувала в Цитаделі....... Ну просто нема слів, важко описати ті відчуття, коли виходиш вночі на терасу, милуєшся панорамою міста, смакуєш келиш вишуканого вина і насолоджуєшся поцілунками коханого.... І все це доповнює це шикарне місце!!!!!!!!! Надзвичайна кухня, вишуканий сервіс і просто надзвичайна тепла атмосфера... Закохані просто не можуть оминати такі місця.. )))
     
  19. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    у Львові купа файних місць! особливо мені подобається там де немає великого скупчення людей, наприклад парк Знесіння, Лиса гора, і навіть Личаківський цвинтар! Ну і звичайно затишні кав"ярні в центрі, такі як Бамбетель, Францішка і Цукерня, також мені подобається в Найдорожчій Ресторації, тобто в Масонах ;)
     
  20. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Шановні форумляни, а де у Львові є отака скульптура???? [​IMG]
    Теж гарна і романтична, але я чомусь не знаю де вона... А так би хотілось до неї прогулятись...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)