Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Надія Савченко
    24 травня о 00:13 ·
    Не довіряйте слухам і вмійте визнавати свої помилки, особливо якщо ви політик. Іноді така помилка може дорого коштувати навіть не вам, а країні.
    Я приношу свої вибачення начальнику Генерального Штабу ЗСУ генералу Хомчаку за те, що опираючись на чутки і думку інших людей, дозволила собі коментувати в ефірі телеканалу 112 Україна його якості, як людини і командира, не будучи особисто з ним знайома.
    Я не мала на це права, хоча б тому, що не приймала участь в боях під Іловайськом і не служила під його командуванням. На це мають право тільки ті солдати, які були в тих боях.
    На війні ти ніколи не можеш знати всієї правди. Ти бачиш тільки бій в ста метрах від себе. Правда війни завжди супепечлива, а істина залишається до кінця невідомою.
    Історія визначає правду, але не істину, в залежності від перемоги чи поразки.
    Я вчинила не правильно. Я це визнаю. Я приношу генералу Хомчаку свої вибачення.
    Честь маю.
    Надія Савченко
    https://www.youtube.com/watch?v=7ZEsHRSfHAw

    зі


    Надька має честь? о_О

    :)))
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дура, кому вона там потрібна, тим більше на Л/ДНР депутатів для України не обирають
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...о_О
    У Надьки рецидив, чи шо? :scratch_one-s_head:

    "Чим більш однотипна релігія панує в державі, тим об'єднанішою, стійкішою і прогнозованішою вона робить поведінку людей в плані їх моральних цінностей. (...) Віра – це індивідуальний вибір кожної людини, як залишатися людиною в ладу зі своєю совістю і з оточуючим світом. А релігія – це мистецтво керування масами", – сказала Савченко.

    "Іслам - це свобода" - Савченко одягла паранджу і поїхала до Туреччини (фото)

    614efed4191e2.jpg

    Колишній депутат Верховної Ради Надія Савченко під час поїздки до Туреччини купила Коран і одягла паранджу. У такому вигляді вона сфотографувалася в соборі Св. Софії в Стамбулі.

    Також колишня нардеп показала Коран, перекладений українською мовою
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой, ще в гарем потрапить
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До речі, про особисте життя Надьки шось ніде не кажуть.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хвіст прищемили...Стала нікому не цікава. Відпрацьований матеріал.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну не скажіть... У неї енергія і завзяття ще бурлить)
     
  8. Циган у нас некрофіл виявляється. То він політичний труп славіка оживляє, то його тягне на відпрацьований матеріал у образі Наді Савченко
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, це ти якийсь збоченець - тобі всюди трупи ввижаються)))
    До речі, а Порошенко політичний труп чи нє, га-а? ;)
     
  10. Труп, що живіший за віслюка, як показали останні опитування СОЦІС
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А шо там СОЦІС каже про твого трупа і того твого віслюка?
     
  12. Найголовніше! Згідно з цим же опитуванням, переважна більшість українців відчувають негативні емоції до нинішньої влади - таких 87,5% опитаних! І тільки 12,5% респондентів сказали, що все не так і погано в країні.

    Капец. Відчувають негативні емоції, але продовжують жерти кактус. Какая прелесть ця амбівалентність середньостатистичного українського виборця!
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, не сци, все буде добре.
    Прийде час - виберемо того, кого захочемо і будемо собі далі жити-поживати ;)
     
  14. Ти вже раз вибрав кого хотів. І що? І де?
    Сидиш в гавні і вякаєш, що все буде добре. А що тобі лишається робити. Визнати, що ти лоханувся з віслюком - кишка затонка.
    Хоча полеміка з кацалапим - це вже щось.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, я лоханувся з Порошенком і Ющенком, бо вибирав кого хотів. І це я визнаю.
    А от з твоїм віслюком я не лоханувся. Я ні на що особливе і не розраховував. Все очікуване.

    Моя полеміка з твоїм кацалапим - це фігня ;)
    Ти би бачив, як я з кацапами полемізую)))
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не зовсім так, але із такої статистики сміятися чи плакати? Впевнений, багато розчарованих у Зеленському перекинуться до ЗаЖОП, гірше зростання їх рейтингу, але порохоботам, лиш би відімстити Зеленському.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Вилизував як барону?
     
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Особисто я сміюсь. Мені приємно, коли зебілоїдне бидло страждає, в тому числі від смерті своїх сподівань, що вмерли в важких муках.
    Я завжди стверджував що за зрадника голосували лише вороги України.
    Ви проти щоб воно було покарано за державну зраду?
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дурень! Це твій віслюк!
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А хто ідола собі не створив, не вірив у дива, як дехто при приході Ющенка до влади, при "вадінтур" у закінчення бойових дій за годину чи долар по 10, так і у Зеленського "нове обличчя" не із системи... Я давно вже РЕАЛІСТ, а не романтик.
    При всіх мінусах Зеленського і "Слуг обрізаного народу" Медведчука і ЗаЖОП вважаю куди "більшим злом".
     
а де твій аватар? :)