Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.061
 1. hrim

  hrim Well-Known Member

  Нас підтримує увесь цивілізований світ. Гаряча фаза конфлікту відбулася. Наша роль у мінімізації військової складової – наша стратегічна перевага. Де була Росія в 2014, а де вона зараз! Нам помагають - під Дейр-ез-Зором нашими союзниками було ліквідовано багато орків тероризуючих Донбас. "Ликвидировано три штурмовых отряда. «Весна» - бывшие «Карпаты» (це ж як донбаські орки себе назвали), который состоял из жителей Донбасса и россиян, которые принимали участие в боевых действиях на Донбассе."
  Паралель СРСР/Фінляндія. Схожість: підлість розвязання війни СРСР, територіальні втрати Фінляндії, агресор СРСР – вже труп, Фінляндія не планує довідвойовувати Карелію.
  Відмінності: стаж Фінляндії в Рос. імперії лише 130 років/ України більше 360р., і Україна в рос. сприйнятті – це історичне ядро Росії, в 1939 році ще не було такої потужної зброї і в такій кількості як зараз, на війну Росія зараз виділяє 30% бюджету – (це я цитую доцента московського вузу Зубаревич Н.). Прецедент Косова, який позбавив Росію панславістських зазіхань спонукав до агресій в Грузії, Україні. Вже був прецедент використання ядерної зброї, Росія вміє добре наслідувати.
  Масштаби кількості зброї в Росії- інтервю учасника війни в Чечні 2000: снаряди були 1946 року виготовлення.
  Росії і провокаторам потрібно роздмухати повномасштабні військові дії для нанесення нам максимальних збитків. Нам - ні.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. tea man

  tea man 茶人

  Ви до цього часу вірите в те, що Путіну важко знайти формальну причину для початку повномасштабних військових дій?
  Може питання в іншому - йому потрібен час на підготовку?
  І наша влада йому цей час любязно надає, сама при цьому займаючись не зміцненням армії і держави, а розграбуванням країни.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Пропонуєте вдарити першими?
   
 4. tea man

  tea man 茶人

  Пропоную навести лад у себе вдома і готуватися до зустрічі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Не варто порівнювати обстріл із систем залпового вогню, він проводився не поблизу небезпечних промислових обєктів і ракетні обстріли чи авіаудари.

  Фінляндія не висовує територіальних притензій на Карелію, але у разі розпаду Росії, впевнений, що взяли би цю територію у свій склад, ще при умові, що не буде там ватного населення а-ля "За сРусь усРусь" і "Путєн вваді вайска".
  Фінський сценарій - вимушений нейтралітет ( нейтральними були і це безпеки нам не дало ) і відмова від деяких територій - не влаштують, як жителів України, так і кремлядів.

  Бити першим, коли не уникнути бійки - принцип пітерської гопоти та її представника Пуйла.
   
 6. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Ліда, Ліда... Боже, Боже... :facepalm:
  Вдарити першими, чекати і готуватись, ядерну бомбу стругати...
  Група терористів захопила адмін будівлі в двох областях. Замість того, щоби знищити терористів, почали підписувати з ними угоди. Дозволили озброїти їх, збільшити їх чисельність в сотні разів, організуватись...
  І це вважається супер досягненням.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Доречі, чув думки, що як тішились у нас із "Ночі гніву", а це було таке собі відкриття скриньки Пандорри, коли побачили, раз безнаказано можна громити і захоплювати силові структури у Тернополі, то чому таке не можна зробити у Луганську?

  Моя думка, писав вже не раз, із Кримом складніше, при перших захопленнях силових структур на Донбасі, варто було діяти як в Одесі, нехай забагато жертв відразу, але мир і спокій, відсутнність війни у майбутньому, а так щодо ультиматуму і штурму мамлив Наливайченко, не відважився Турчинов дати наказ, при повноцінній владі, до тепер загадка, яка викриється і Порошенка візьмуть за горло, як зі звільненого Словянська спокійно виїхала, безперешкодно проїхала 120 км., почала захоплювати Донецьк колона Гіркіна. Договорняк?
   
 8. hrim

  hrim Well-Known Member

  Думаю, що так. В Криму і Донбасі військові дії проводилися під прикриттям фейкової "гражданской войны", дій маріонетки колаборанта Януковича...
  В 2008 Росія дуже добре подбала, щоб її участь у війні з Грузією була інформаційно добре представлена. Значною інформаційною перемогою була доповідь єврокомісії з Хайді Тальявіні (очевидно добре зацікавленої):
  "В докладе международной комиссии по расследованию обстоятельств войны на Южном Кавказе в августе 2008 года сделан вывод, что начала боевые действия Грузия, однако этому о многом способствовали вызывающие действия России".
   
 9. prius

  prius Well-Known Member

  А ви подивіться ким треба було знищувати якщо яник розвалив армію мусора 99% зрадники сбу зрадники більша половина війскових офіцерів ручкаются з ворогом
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. hrim

  hrim Well-Known Member

  То заспокойте російських селян, тим, що з РФ обстрілюють Україну градом, а не більш руйнівними ракетами, чи авіаударами. Вони на відео хвилюються.
   
 11. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  В сотий раз почнемо?
  Скільки було сєпараторів-терористів в Донецьку і Луганську?
  150-200 чоловік?
  Чим озброєні? Ножі, кастети і бейсбольні біти. Скільки було боєготових військ? ШІСТЬ тисяч. Скільки було боєготових мусорів? А варто подивитись, скільки з них пройшло люстрацію.
  Скільки було чекістів? Те саме. Тим більше, що в Луганську СБУ-шніки перезахопили свою установу і знову з неї пішли.
  І без оголошення війни, без громадянської війни, без дипломатичних нот і заяв.
  Наші СБУ і мусора зачищають нашу же територію від терористів.
  Всьо! Крапка. Весь світ з нами.
   
 12. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Принагідно, захоплену Харківську ОДА привозили звільняти спец.наз, ніби полтавський, свій не зовсім був на таке придатний і не надійний.
  Був ще "живий щит" про який говорив Пуйло ще при захопленні Криму - спереду жінки і діти, бабульки з іконами, не всі військові могли по них стріляти.
  Якщо декілька тисяч боєздатних військових, не вся техніка в ідеальному стані, кинути всіх в одну точку, не можна залишати не захищеним прикордонні із Польщею, Угорщиною, Румунією регіони.
  Ну і писав не раз, рано чи пізно прийдеться відповідати, чому мамлив Наливайченко і не кинув спец.наз на штурм захопленої луганської СБУ, чому по приказу Порошенка додзволили колоні Гіркіна виїхати із оточеного Словянська і почати захоплювати Донецьк?
   
 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Деж їх потім рЄзко десятки тисяч набралось з танками, градами і буком? З воєнторгу?
   
 14. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  бурятські трактористи і шахтьори приїхали в отпуск
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. prius

  prius Well-Known Member

  « хорошо было на бумаге но забыли про овраги»(с)
  Аха зрадники мусора які стояли і дивились і бидло лугандонске які перекривали війсковим дороги , так і був страчений час
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Де і жУки беруться на городі.
  Спочатку, побачивши безкарність і найближчі перспективи, почали сходитись місцеві джентельмени удачі, потім потягнулась за зарплатнею "братва", потім ми почали втрачати території і ініціативу, потягнулась сіра маса «патріотів» Донбасу. І це все на фоні гумконвоїв з воєнторговським крамом і заблукавших фахівців без пізнавальних знаків.
  От і дочекалися до двох армійських корпусів і холєраїх знає скільки тамтешніх мусорів, кагебешників, кАзаків, і ще когось, х.з. як їх там називають.
  Тому Ваш тон варто змінити. Вина нашої влади в озброєнні сєпарів пряма.
   
 17. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Бидло може перекривати що завгодно. Донбас - не гірський каньйон, який не можна минути. І пара-вирій кВ випадків перекриття доріг не змогли зупинити нашу Армію. А от договорняки і зливання інформації, накази про відхід і «планові відходи» зупинили. І відкинули назад. Варто глянути на карту АТО.
   
 18. hrim

  hrim Well-Known Member

  Применшення факту агресії.
  Порівняння громадської реакції на вбивства протестувальників з антидержавною діяльністю.
  Апелювання до факту трагедії в Одесії. Першими там загинули проукраїнські активісти від автоматів проросійських бойовиків.
  Головнокомандувач втік, безвладдя. Безпідставні звинувачення.
  Це взагалі, шедевр. Пробалакався про напрямки провокацій?
  Здається, на форумі зявився ще один провокатор.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Мені також здається, що переживати за західні кордони України в нинішні часи - це вже перебір. Взагалі вважаю, що там наші прикордонники даром хліб їдять. Рватися в Україну до кращого життя з Німеччини чи Франції, мабуть, ніхто не буде, а контрабанду з України на Захід хай румуни з поляками ловлять. Тамтешні українські прикордонники в основному потрібні, щоб будувати собі котеджі та купувати хороші авто.
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ніч гніву - вважаю провокацією, розрахунок, що тут після розгону майдану почнуть створювати якусь ЗУНР.
  Саме як втік Янукович, наказ на застосування спец.назу СБУ - повноваження Турчинова.
  Можливо зараз небезпека більша на східному кордоні, є також загроза від проросійської Білорусі та невизнаного Придністровя, звідки також є ймовірність вторгнення російської армії.
  Ще при Янику - робився акцент на зміцнення західного кордону, в догоду Росії, а схід - ніби партнери, союзники і братська держава.
  Але відкривати та залишати незахищеною не варто жодну ділянку кордону, ні від чого зарікатись не варто, колись божились, що Росія напасти не може.
   
а де твій аватар? :)