Політика і політики

Надія Савченко

Posted by Мих on 17 лип 2015 відповідей - 1.092
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Гіркин тим быльше.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нє, я ж казав, крім "колег", я не лізу) а хто кого перший послав , та хто кого дальше, до того діалогу я не хочу, бо доведеться з кимось з вас крокувати куди пошлють ) (компанія нічого, але напрямок засмучує) )
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А може змінились обставини? Спочатку було все домовлено, а потім бац, ввели чергові санкції...
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Савченко і почала!
    [​IMG]
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    бо як у моїй уяві кажуть поляки - пшездун наш войт ...
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гіркін - терорист.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    після її слів якраз і "можна" про щось домовитись.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ніхто і не сперечається. Але...

    Це Мінський протокол, -

    upload_2016-3-6_20-9-0.png

    А це "Комплекс мер по выполнению Минских соглашений"

    upload_2016-3-6_20-5-40.png

    Що не завадило таим же терористам підписати т.з. Мінські угоди на рівні з Тальявіні, Кучмою і Зурабовим, які якраз і являються посередниками.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    А чого юльку пхаєте? Вона здібна учениця кучми і лазаренка,коліжанка і бойовий товарищ ющенка і потрошека
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Порошенка? Є докази? І Ющенку вона перекакала життя.
     
  12. kym

    kym Well-Known Member

    Всім цім ажіотажем навколо Савченко може скористатись росія заставивши Порошенка піти на невигідні умови в обмін на Савченко.А почав все Саша Боровик. І не здивуюсь якщо це глибоко законспірований....
     
  13. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Для цього Ху№ло і викрав Надію, щоб шантажувати Порошенка.
    Але він не сподівався, що вона буде настільки вперто стояти на своїй невинуватості, і що навколо цього процесу здійметься такий галас на весь світ.
    Що до Порошенка, то він зараз може, і навіть повинен, що завгодно обіцяти Ху№лові, тільки щоб це не призвело до смерті Надії. Навіть обіцяти віддати весь Донбас.
    Але на другий день після того, як Савченко потрапить в Україну, почати наступ на сєпарів.
    А на будь-які закиди відповідати, що Українські військові ніяких бойових дій не здійснюють.
    Ху№ла треба бити його ж методами.
    Іншого виходу з цієї ситуації я не бачу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пхаю? я просто привів її слова.

    їй не 18 років, має свій розум.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. prius

    prius Well-Known Member

    Юлька така ж тварина як і кучма порошенко янукович ющенко кравчук,щурі з одної бочки
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Грузини утворили живий ланцюг на підтримку Савченко.
    А у нас лише близько тисячі душ на Майдані зібралося.
    І погода була гарна в Києві. Мені самому соромно, що не поїхав на Майдан. Закрутився дома з домашніми справами, глянув, а уже пів на першу. Нема коли їхати.
    А грузини - молодці. Тому грузини будуть у Європі, а ми - у рифмі.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=7YW1InRnnFk#t=37
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. kym

    kym Well-Known Member

    Методи Ху№ла військова агресія.Він давно усвоїв прописну істину - перемогу здобувають військові, а дипломати фіксують її. Порошенко хоче навпаки - але так не буває. З росією не розвяжемось до тих пір поки не розібєм іх армію в Україні
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як і всі, хто за них голосував, так?
     
  19. prius

    prius Well-Known Member

    Ви вже другий раз мене хочете лапати на цю фігню,народу чим більше наобіцяють ,гречки напхають тим народ обганяючи друг друга помчить за них голосовати,а потім виявится що обіцянки цяцянки а гречка комом в горлі встає
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Просто, переконуюсь, що справа не лише у президентах, у самих людях... У нас навіть якби знайшовся святий президент - не допомогло б. Заклювали б. За 25 років утворився прошарок - 5%, які по суті впливають на процеси в країні. І тут тре не стільки святого, скільки диктатора-святого, якщо є таке поєднання. Потрібен трактор-бульдозер і танк, а не Яресько - тиху мишку, за спинами якої можна буде робити все, що хочеш.

    Систему тре міняти. У нас вибирають президента, а керує всім прем'єр. Тобто реформи, якість життя, зарплати, податки, тарифи, робочі місця - уряд. А народ жодного відношення немає до премєра, до міністрів. От як не міняй президента, на покращення життя годі розраховувати.
     
а де твій аватар? :)