Нація, що спивається...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Deus igrok, 15 січ 2008.

?

Чи вживаєте алкогольні напої (не стосується пива) ?

  1. Так

    19,0%
  2. Інколи, на свята

    60,5%
  3. Не вживаю взагалі.

    20,5%
  1. victorys

    victorys позитивчик :)

    Я дала почитати перший ліпший сайт знайдений в неті, якщо маєте бажання то можете пошукати інші сайти, де написано про корисні властивості пива чи вина(у розумних кількостях!) і де не вказано конкретної марки того чи іншого алкоголю.
    Ще раз повторюю, що нікого до алкоголю не переконую і вашу думку щодо цілковитої відмови від того типу напитків підтримую, бо це ваше право.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. illia

    illia Well-Known Member

    щодо пива, то там дійсно є корисні речовини...
    але щоб отримати необхідну для організму їх кількість потрібно випити декілька літрів пива. в результаті отримаєте передозування всіма решта "складниками". це називається із "пушки по воробьям".
    з користю можна час від часу випити натурального вина, тобто дійсно вина, але ди ви його бачили?
    нмд, це відмазка - алкоголь для здоров"я. чомусь відвар із кропиви, яка в тисячу раз корисніша ніхто для здоров"я не п"є.
    повторю: я, особисто, вживаю алкоголь час від часу. але розумію, що це брєд, і намагаюсь робити це якого рідше. імхо

    ще один лінк: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=67062
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. victorys

    victorys позитивчик :)

    в дома, як самі зробили ;)
     
  4. illia

    illia Well-Known Member

    хіба що.
    дасьте попробувати...? суто в лікувальних цілях :blush:
     
  5. Та до чого тут моя мама? Чи вам відео про шкоду запостити, щоб наочно глянути?

    http://www.youtube.com/watch?v=Qi3bcb3icCQ
     
    Останнє редагування модератором: 14 чер 2009
  6. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    факти у фільмі звичайно цікаві та вражаючі, але такий фільм можна зробити і про багато безалкогольних продуктів - надто жирні, калорійні, гострі, вирощені з хімікатами ....
    загалом притримуюсь думки Іллі
    хоча є інша думка, стосовно іншої шкідливої звички - куріння ... тим не менше - житєйська правда
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    Мені відео постити не требе, я своє знаю. Вас ніхто до алкоголю не намовляє. Не пийте, бережіть себе :crazy:
    А висловлюючи свою думку вмійте теж поділяти думки інших форумлян.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. А мені все одно, п'єте ви чині - ваша справа.
     
  9. victorys

    victorys позитивчик :)

    Ну бачите, треба було відразу так, а ви тут відео якесь страшне постите ;)
     
  10. алкоголь - то зло!
     
  11. nastinka

    nastinka відсутня

    Але інколи можна собі випити пива стаканчик десь в теплу погоду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Моє ставлення до алклголю-індифірентне..я полюбляю хороше червоне сухе вино....
    десь на гулянці з шашликами можу випити пиво....на тому вживання алкоголю у мене закінчується....
     
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Вся катавасія починається, коли людина стає залежна, або коли організм і мізки не доросли до культури споживання алкоголю.

    Акоголіком мене назвати важко, питучою теж.
    Алкоголь здебільшого п'ю, коли хочеться. Десь на гулянках, або вдома до вечері сухе червоне. Люблю коньяк і мартіні. Навіть мама колись давала мені грам 20 коньяку, щоб підняти апетит (після 18 :))

    А колись на Кавказі ми пили "О БОЖЕ", розведений спирт з лимоном. Тому що було холодно, горілки на горбу багато не принесеш, а купляти місцеву паленку теж не хотілось.

    ТАк що усе відносно.
    Але те, що алкоголь перетворився в ледве не єдиний спосіб відпочинку - то жах. І боротися з цим можна лише розвиваючи інфраструктуру розваг і місць, де молодь може зайнятись тим, що їх цікавить. Розвивати молодіжний спорт і т.д.
    Затятого алкоголіка ви ні в чім не переконаєте, а за молодь ще можна поборотися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Це точно...така людина ніколи не визнає себе алкоголіком....хіба таким, що трохи випиває...
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Подумалося:
    [​IMG]
     
  16. Євген М.

    Євген М. New Member

    Один мій сусід полюбляє випити і 50 і 100 грамів (горілки, звичайно) ледь не щодня. Крім того кожен день фізично працює. Дідусеві здається 94 чи 96 років.
    Без коментарів :)
     
  17. illia

    illia Well-Known Member

    ще, коли я жив на Левандівці, наш сусід, чоловік моєї хресної теж не міг не випити і 50 і 100 і ...
    помер від цирозу печінки, не доживши до... 40 ка...
    Без коментарів :sad:
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    ТАК і запишемо: помер від неробства!
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Дааааа...
    ТАМ с этим проблема.
    Говорят, что и сегодня там процветает пивной алкоголизм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Для того,щоб взяти довідку в наркодиспансері, тре, крім всього, послухати лекції про наданя першої допомоги при ДТП та про вплив алкоголю на водія. До чого це я. Лікар, що вела лекцію, сказала, що в пиві містяться жіночі гормони о_О. Залізла в нет, і справді, пишуть, що є

    Отака от хвігня, малята.:pardon:
     
а де твій аватар? :)