Мультиварка

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем poetka, 3 вер 2011.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    гречку залив окропом на годину -- і мультиварки не тре
    про геркулесову кашу взагалі мовчу)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В мене мультиварки нема. В мене є соковитискалка. Мрію про пральну машину.
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    у мене є пральна машинка Мієлє, мрію про порохотяг
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  5. makiwka

    makiwka New Member

    так-то оно так, но немного не так. у меня мультя-скороварка, я на дно ложу лук, морковку засыпаб гречкой и через 10 минут у меня такая прелесть получается. Гречька разбухает и получается намного вкуснее че обычно приготовленная. Хоть и у меня не самая навороченная модель, всего на 6 программ, но справляется почти со всеми задачками. (У меня 4506 Редмонд)
    :):):):uanew:
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Редмонд - товар з Російської Федерації.
     
  7. makiwka

    makiwka New Member

    Редмонд - американский бренд изготовлен в Китае, как и большинство техники на нашем рынке
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Не так.
    Ось тут детально написано про цей "американський" бренд :) http://truebrands.ru/brand/redmond


    А ще про російськість Редмонда непрямо свідчить велика кількість юзерів з 1-2 дописами на форумі - і всі про Редмонд, і майже всі - чомусь російською мовою :)

    Gestapo - зареєструвався 9 травня 2014 року, лишив у той же день один-єдиний допис про Редмонд російською, більше не пише.

    swetikkja - зареєструвалася 13 травня 2014 року, лишила у той же день один допис про Редмонд російською в темі мультиварки та один допис про свою мультиварку російською в темі про йогуртниці, більше не пише.


    Никита Питюренко - зареєструвався 22 травня, зробив три дописи в той же день - два ні про що по суті, а один - про Редмонд шаблонною мовою рекламного агента. Написав українською, але нік - російською та по цих трьох дописах аж очі ріже, що в людини рідна російська. Більше не пише теж.

    І, зрештою, Ви, тобто makiwka. Реєстрація 23 жовтня, в той же день перший допис про Редмонд російською (Калуш у нас тепер російськомовне місто?).

    Тому агентам Редмонда я б порадила не думати, що вони від всіх мудріші, а йти піарити рашистські мультиварки у країну, з якої вони походять, а саме в РФ.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Дзеко в тебе немає пральної машинио_О. Зате напевно дорогенький смартфон, чи компютер є?
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вже є пральна машина. Я дуже радий.:)
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То добре:good:, бо я для себе як для жінки не можу уявити життя без пральної машини? Як ви без неї обходилися? Як то можна прати в руках, ну ще таку річ що не можна в машинці то так щось невиличке,і то :scratch_one-s_head:, а от постільну білизну,як, я б напевно дуба дала біля цієї роботи:crazy: Хочу тепер посудомойну машину!
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну не на руках, а в напівавтоматичній, воду вручну треба спускати-наливати. Але в порівнянні з автоматичною нікуди не годиться звичайно.
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    В моїй машинці є режим для речей, котрі треба прати вручну, і делікатний режим - спокійно перу :)
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То точно прання не для жінки, воду в відрах носити!:yes:

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    В мойї теж такий є режим. Ат ось наприклад в мене є штани з шкіряними вставками, то їх не перу в машинці а в ручну, чи плаття з оздобленням такі речі перу лише вручну!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. makiwka

    makiwka New Member

    Та ви просто капітан очевидність!!! Агата Крісті нервово курить поряд з вами. Слідуючі вашій логіці, просто усі люди які розмовляють і пишуть на російській мові - вороги.
    Єдине, що можу додати до вашого детективного розслідування: це не полінуйтесь коли будете проходити повз магазину побутової техніки і загляньте, запитайте у консультанта про мультиварки, і країни виробники. я вперше чую, щоб на нашому ринку взагалі мульті були виготовлені чи зібрані у Росіїї. От пралки, телевізори чи холодильники є, а за мультіварки уперше чую.
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я не написала, що вороги, читайте уважно.
    Просто смішно виглядає така навала рекламістів Редмонду.
    Ваша марка не єдина, яка подібним чином вирішувала рекламуватися на цьому форумі.

    А про бойкот рос. товарів прочитайте, там не лише місце виготовлення грає роль, але й належність бренду )))
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Не знаю,хоча я теж не прихильник рос.товарів,але хочу мультиварку Редмонд.Казали,що Поларіс значно дешевша фірма,але не знаю чиє це виробництво...Хоча Редмонд вже придивилася собі ,та й подруга вже придбала то дуууууже задоволена.!
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Як тут може бути прихильник/не прихильник, коли кожна покупка рос.товару збагатить країну, яка проти нас воює?
     
  19. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Щось вона дуже дешевао_ОТам напевно дуже мало функцій і програм.Та й про таку фірму я ще не чула,тому не наважилась би її брати)А ці вже провірені знайомими:yes:

    ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:03 ----------

    А ви геркулесову кашу теж не варите,а просто заливаєте окропом?
     
    Останнє редагування модератором: 21 лис 2014
  20. Garis

    Garis Well-Known Member

    Яку ж редмонд придбала ваша подруга? Паганих відгуків багато.
     
а де твій аватар? :)