МОСКАЛІ

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Мих, 6 бер 2007.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Остап Кривдник.

  Добрый день, бабушка, я москаль" - "Та який же ви москаль, - ви ж нормальний чоловік"
  (з діалогу на полонині між москвичем-туристом і гуцулкою)

  Москалі – це не національність, а спосіб мислення. Я теж іноді буваю москалем.

  Зараз комусь зручно, щоб усіх, хто в Україні розмовляє російською, назвати "москалями" і протиставити їх "хохлам"/"українцям"/"іншим". Це – конкретний приклад, як через підміну терміну можна нас посварити між собою.

  Москалі і росіяни – це різні виміри, це – як "метр" і "вольт". Багато хто помилково ототожнює їх.

  Насправді москаль – найлютіший ворог Росії, він вихолощує її, виснажує її заради непотрібних їй цілей і цінностей, паразитує на її культурі, сварить з нею її сусідів.

  Москалі – це не нація, це – збірний образ слуг і "великих кормчих" імперії. Спробуємо описати цей вид імперців – і не тільки з-за вузько наукового інтересу.

  Звідки москалі взялися

  Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями,
  Бо москалі – лихі люде, роблять лихо з вами. (Тарас Шевченко)

  В "Упанішадах", "Рігведі", Біблії та інших "словах-о-полку-Ігоревім" про москалів нічого не пишеться, і не дивно – тоді їх ще і не пчихалося.

  Москалі існують стільки, скільки існує Московська-Російська-Радянська імперія. Як бацила, вони поширюються по всьому імперському просторі, заражуючи не тільки простих роботяг, але й амбітних інтелектуалів міфами величі, могутності і багатства - читай: пихи, грубої сили і повного шлунка за чужий рахунок.

  Москалі нізвідки не взялися – їх створювала правляча імперська влада. Початки її – в розгульній опричнині часів Івана Грозного, а, можливо й ще глибше – в орді.

  Проте, по суті, москалі як явище на наших землях з'явилися після Переяславської ради – і першими москалями були зрадники, котрі за безцінь віддавали свободи свого народу, зрікаючись Батьківщини за імперські привілеї. Таке, зрештою, відбувається і зараз.

  "Хочеш перемогти ворога – виховай його дітей", каже східна мудрість. Цей метод яничарів був особливо ефективно застосований в СРСР, де мільйони дітей, чиї батьки погинули на війнах або в сталінських таборах, зростали без пам'яті.

  З таких дітей формувалася каста, яка не мала минулого. А пізніше їхні нащадки продовжили справу батьків. І зараз їхня віра – глибоке емоційне переконання, оплетене сімейними традиціями.

  Для того, щоб з людини зробити москаля, її треба було люмпенізувати, відірвати її від цінностей, зробити мораль гнучкою і залежною від вигод імперії. Для цього використовувалися міста, в плавильні котли яких кидалося багато різних націй.

  Втім, москаль – це свідомість, а не походження.

  "...Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль." (Володимир Маяковський, "Долг Украине", 1926)
  Нам не все равно, что произойдет с тем, что Россия и СССР собирали веками. (з інтернет-форуму)

  Москалі – здебільшого кочові (в гіршому розумінні цього слова) істоти. Їхня батьківщина або там, де добре (колись – в Криму, в Ризі, Вільнюсі або у Києві чи Львові, тепер – в Іспанії з двома півголими мулатками у ванній), або там, куди пошлють розширювати поглиблення і підвищувати пониження, а здебільшого – широка країна їхня рідна, де не плюнь.

  Їм чужі європейські цінності толерантності, верховенства закону, прав особи, власності, поваги до опонента і діалогу з ним.Новости ТаблоID

  Вакарчук дав установку: "Все буде добре!"
  Рідня Суркіса та Мороза окупувала сферу салонів краси
  Довгий влаштував своїй дівчині "Любовь-Морковь"
  Улюблениця Тимошенко завела однопартійців під землю
  Подкопаєва прийшла на шоу трансвеститів
  Ахметов витратив 3 млн. євро на бразильця
  Суркіс виграв суд у "донецького"
  13 мільйонерів українського спорту


  Москалі – люди великих імперій. Без імперії москалю життя нема. Він і справді щиро вірить в її абсурдні ідеали, щиро кладе своє життя заради її безумних цілей.

  Загатити кістьми пів-Сибіру, принести комуністичне щастя в останню гондураську чи бушменську хатину чи забабахати найбільшу в світі атомну боєголовку – все це вчинки, гідні москалів.

  Москалі – здебільшого гігантомани. От якщо б усі гори в один камінь, а всі моря в одну калюжу, і от як би булькнути цим каменем – ото була б велич! А ще краще – якби таким стратегічним каменем та й по ворогах бабахнути. Зразу б замовкли, піндосівські фашисти.

  Москалі – істоти агресивні і постійно воюючі. У них завжди є вороги, які здебільшого підступні – чи натовські фашисти, чи ватіканські сатаністи, чи дикі гуцульські бандерівці, чи світові масони-сіоністи.

  Москалі – здебільшого істоти світлого майбутнього, до якого йдуть з достатньо темного теперішнього. Це світле майбутнє, достатньо тьмяне і слабозмістовне, втім, успішно і нахабно нав’язується інакшим. Ну а кому не подобається – ми не винні…

  Москалі – істоти з короткою і гнучкою пам’яттю. Минуле їхнє – все ще не до кінця з’ясоване, але також світле. Воно досі проявляється, як фотоплівка, і по суті, є дзеркальним відбиттям світлого майбутнього.

  Вони краще пам’ятають те, що поросло 300-річним мохом історії, ніж те, що було 15 років тому, тому зазвичай багато ностальгують. Їхня пам'ять – винятково вибіркова, самозакохана і самовозвеличуюча, недіалогічна і несамокритична.

  Москалі розмовляють матюками, а не просто лаються ними, як звичайні люди.

  Кожним словом в розмові вони вступають в неприродний статевий зв'язок зі своїми співрозмовниками і їхніми родичами, а також з деревами, машинами, країнами, думками, великими філософами і тваринами, що випадково пробігають поруч. Інколи складається враження, що бачать вони не очима, а геніталіями.

  Їхнє мовлення – це, по суті, згвалтування мозку, нахраписте, насильницьке, нав"язливе перетворення світу в пеніси і вагіни.

  Москалі – зазнайки і хвальки, здебільшого хами. Вони позичили велику російську культуру для того, щоб нею чванитися, а також для підкорення неросійських народів і розчинення їхніх "маленьких" культур.

  Росіянам серйозно не пощастило з москалями – разом з імперським розмахом для своєї культури вони отримали на додачу штамп окупантів. Прямий приклад такої шкоди – хибне ототожнення москаля з росіянином.

  Москалі – любителі роздавати ярлики. Усі, кому щось не подобається, перетворюються в фашистів, ворожих шпигунів, зрадників і просто ворогів народу.
   
  Останнє редагування модератором: 23 тра 2009
  • Подобається Подобається x 10
 2. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Відповідь: Москалі

  Миху, це усе виходить із Вашої голови, чи звідкись копіюєте? Якшо друге, то незле було би джерело вказувати
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Pedro

  Pedro Дуже важлива персона

  Відповідь: Москалі

  http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/5/55361.htm
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Відповідь: Москалі

  Ух ти, в Укр Правди новий дизайн... гарно
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Відповідь: Москалі

  А мені від того стилю одразу згадалася серія приколів, як з оцієї майки
  [​IMG]
  Там у продовженні "Cуслик - это единственный зверек, который твердо стоит на лапках и смотрит вперед, в будущее."
  Не нагадує?
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Степаныч

  Степаныч Дуже важлива персона

  Відповідь: Москалі

  Взагалі цікаво, є раціональні зерна. Але як на мене, то навішування будь-яких ярликів у міжнаціональних стосунках - справа не тільки безперстпективна, але й вкрай шкідлива. Тобто, на побутовому рівні це було, є і буде. У стосунках між усіма народами. Але, так би мовити, офіційно підводити під ці поняття науковоподібну теоретичну базу не потрібно.

  До речі. Що це за один: Остап Кривдик, політолог, активіст. Політологів зараз розвелося як тарганів. А от що значить "активіст"?:confused:
   
 7. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Москалі


  Остап Кривдик пречудова і препорядна людина, за освітою політолог, працює в журналістиці, а по життю він "активіст"!
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Степаныч

  Степаныч Дуже важлива персона

  Відповідь: Москалі

  :) Дякую за роз"яснення. Хоча "активіст по життю"... звання це... посада... Та якщо людина хороша, нехай називає себе як хоче. В усякому разі написано непогано.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Читатель_Обкома

  Читатель_Обкома Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Спец по всем вопросам.."От Крыма до РЫма..."...ну как и Олексей Палий...

  Роет в интернете.. заказуху для определенных лиц и штампует....Печатается в основном на "УП"...прогуглили....
  Что ето за контора НаУКМА не знаю...:cool:
   
 10. Капітан

  Капітан Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  [​IMG]
   
 11. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Відповідь: Москалі

  Капітане, я трохи про інше (Песец,Выдра, Белка...) тут зразок
  Направду, дуже стилістика схожа. :o
   
 12. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Відповідь: Москалі

  А мені схоже на це:

  МОСКАЛІ: москалі колись були козаками, потім з якогось дива придуріли, почали називати горілку - "водкой", пиво - "півом", а Януковича - президентом, за що отримали підсрачників і подалися у невідомому напрямку;

  (с) Камеді клаб UA
   
  • Подобається Подобається x 3
 13. Ольга

  Ольга Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Ваша "контора" це Національний університет Києво-Могилянська академія.
  А Ви, пепепрошую, в якій "конторі" здобували освіту?
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Forpost

  Forpost Стоїк

  То що він може знати по суті питання?

  то мені все з МАУП асоціюється і взагалі що за помпа? 1992 р. (24 серпня) офіційне відкриття Університету «Києво-Могилянська академія», посвята перших вступників у студенти
   
  Останнє редагування модератором: 23 тра 2009
 15. Читатель_Обкома

  Читатель_Обкома Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Мы???????:cool:
  В Пермском Политихническом Институте!
  [​IMG]
   
 16. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Москалі

  Уважаю технарей
   
 17. Zigfrid

  Zigfrid Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Вопрос модераторам Не явлется ли это розжиганием межнациональной розни.? Или у вас только то, что напрвлено против вас можно считать последним. Интересно фраза "меньше 100 лет в соствте Украины" - это плохо, форумчане жалуются, а вот этот пассаж, все нормально, весело и смешно. А то что, скажем так, он меня лично оскорбляет, это не важно, потому что я здесь в меньшинстве. Демократия - вещь очень хитрая.
   
 18. Zigfrid

  Zigfrid Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Если я сечас начну анекдоты травить, которые вам покажутся несовсем смешными, так чего доброго вообще больше здесь не появлюсь. Хотя как в анекдоте
  "Доктор, я жить буду"
  "А смысл?"
   
 19. Капітан

  Капітан Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Только в том случае, если Вы - москаль, и притом без чувства юмора :)
   
 20. Zigfrid

  Zigfrid Well-Known Member

  Відповідь: Москалі

  Хорошо, посмотрим сколько я очков еще потеряю за чувсто умора, боюсь у вас оно тоже скоро пропадет
   
а де твій аватар? :)