Монолог НОТОЦО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 26 чер 2017.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Просто,в розділі Катрени від Нотоцо складаю це все...може пригодиться,може що і вгадаю! Пізніше перевірю!:mocking:
    Так,це на моїй галицько-хлопській хвилі! Я ж свою думку висловлюю не для вас і тієї більшості ,що тут залишилась...без тих хто пропав з форуму безслідно,тому що мав свою тверду власну думку,яка не сходилась з Вашою і до вас подібних тут!Але банити...свят,свят,примітивно!
    Де вони,де...Дзеко,Вася і ті інші,інтересні особи,яких тут багато було,яких забанячили в буцигарню?
    А з Вами і Ко. конкретно в мене,по-правді, думки часами кардинально розходяться!Але я вже теперь не злюся,хіба що саркастично можу поставитись і висловитись...ну там на скоро скалатаним примітивним катреном! Вам що,Нострадамусові катрени легко зрозумілі? Хлоп писав,як вмів!
    Нехай...колись і мої звіримо,хто з нас був правий!
    РS.Можу по-бажанню незадоволених мною,писати по-меньше,або взагалі зупинитись на час! Нема проблем.
    Пишіть про це чітко і ясно.Я послушний і виконаю побажання!
    Привіт Свободі слова !:sad:

    IMG_7560.JPG
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
    • Тупо Тупо x 1
  2. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ой,ой,ой,агресивний Дзеко!
    А може правду в лице плюскав,як Добкіну зеленкою в лице?
    І до мене 99% ставляться тут негативно,як до національно-свідомого елементу,так що...втікати самому?
    Ой,та перестанете ви фільозофствувати! То абсолютно не ваше!
    Можу по-власному бажанні зупинитись,поки хтось та не зачепить,випадково,чи спеціяльно!
    Зупиняюсь! :suicide:
     
    Останнє редагування: 26 чер 2017
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    США та Польща мають спільні інтереси, і ЄС це не подобається, – експерт - Телеканал новин 24

    Катрен про нинішню Польщу

    Розумними поляки хочуть буть,
    Америкою всіх пострашити,
    всіх в польські мешти "взуть"
    й так кризу перебуть!
    Але!...В Європі власна міць
    ще є,й національна сила,
    що наглих вміючи в нокаут посилала
    й розумно їх уміючи косила!

    IMG_8213.JPG
     
  4. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    Війни ведуться через суперечку про перевагу однієї нації над іншою, однієї релігії над іншою, однієї ідеології над іншою, однієї людини над іншою.
    Без расизму немає війни, а без війни не виходить ієрархія в суспільстві.
    Значить расизм і війна неминучі? Принаймні війна неминуча, я так вважаю.
    Наприклад колоніальні війни Англії і придушення опозиції Лукашенком в Білорусі.
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 27 лип 2017
  6. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    Після агресії росії зросла русофобія
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    А в Британії,що стало,а чи то стає причиною антисемітизму?
     
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Війни ведуться за розширення життєвого простору
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вікіпедія:
    Палестинський та арабський антисемітизм

    Після Другої світової війни, створення Ізраїлю в 1948 викликало палестинський і загалом арабський антисемітизм.
    ----
    Може це стало причиною,але...
    чому саме в Британії,в даному випадку?!
     
  10. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    треба вести війну проти експансії русского мира та російської мови
     
  11. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    виходить що якщо ти українофіл, то обов'язково русофоб?
     
  12. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    Популярне європейське видання La Bussola Quotidiana каже що США знижує конкурентоспроможність ЄС. Але це союзники по НАТО. Долар бореться з Євро. Значить, треба ставити Україну вище всіх в стосунках з іншими країнами. Вище Німеччини, Франції та США.
    Читайте больше на Европа обвинила США в уничтожении Евросоюза как конкурента

    View: https://www.youtube.com/watch?v=CL_GShyGv3o

    "Fuck the EU! - Exactly!" - Victoria Nuland & Geoffrey Pyatt
     
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Яким кінцем все це до расизму?:dntknw:
     
  14. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    все це відноситься до почуття зверхності
     
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Почуття зверхності це не расизм.
     
  16. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    але без нього не повоюєш і не зможеш обмежувати права інших соціальних груп
     
  17. Interaktive

    Interaktive миється в бані

    Існують панівні релігії, які вели війни проти єретиків. Одні віруючі принижували інших. Хотіли їх поневолити.
    Так роблять одні нації по відношенню до інших націй.
    Влада по відношенню до опозиції.
    Відносини панування і підпорядкування.
    Щоб домінувати над кимось треба його дегуманізувати.
    Я об'єднав ці всі позиції під назву Расизм.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як сказав Вінстон Черчіль "У нас немає антисемітизму, тому що ми не вважаємо себе гіршими від євреїв".

    Та і чи всі євреї семіти? Що спільного із семітами-арабами у Анатолія Чубайса, Алли Пугачової, Вупі Голдберг, Барака Обами?
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так,але ж вони,британці,чомусь нині не цитують Черчіля,а бачать і читають те,що пишуть їм,та й нам також їхні газети...
    Якщо це неправда,то і слава Богу,і нехай Черчіль вовіки-віків залишиться для них правИм,а не прАвим,який вміло зумів в свій час уникнути того європейського антисемітизму в себе на острові!
    Нині це зробити видно їм також слід,а як їм це зробити,то це...не наша справа,бо і Черчіля нині в Європі то і нема.
    Просто запитання потребує відповіді:
    Що являється причиною нинішнього антисемітизму в Англії? Хто нині його породжує/відроджує і чому?
    Кому це вигідно..,можливо що й самим тим їхнім семітам,і арабським в тім числі!

     
  20. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Во-о,і в Україні зникли раптом антисеміти,які як той україншький прокурор Пискун,що навіть не повторює сказане Уїнстоном Черчилем,же нинішні українчі при старій і новій владі не вважають себе гіршими і глупішими від євреїв в нинішній Україні,а він особисто і себе від тих корумпованих з президентсько-премєрської когорти БПП,та і того ж корумпованого депутата С.Лєщенко з Верховної Ради.
    Та так воно і нині й є! Ніякого антисемітизму! Всі справами збагачення зайняті!
    Нема й часу в Україні бути забембаним дурнем-антисемітом і на всякий там расизм! Коротше,дураки закінчились,як в Британії перед тою війною!:mocking:


    View: https://youtu.be/r1xhGg6RZQ0
     
    Останнє редагування: 27 лип 2017
а де твій аватар? :)