Молодіжний сленг

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Forpost, 21 бер 2007.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Якщо суть "Голубого щенка" я знаю,то про ту рибу навіть не догадуюся)))Спитаю батьків,хіба розкажете?)))
     
  2. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    :D ги ги, це пісенька про вічну тещу :)) і воона вже с маленької настроїна стати незабутньою тещею :haha:))) ги ги :D :D :D :D я тої піісеньки навіть не чув але тут вичитав, адже мені в 70-х був лише рочок :))
     
  3. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Хі-хі...Клас!)))
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Розкажу. Щоліта доводиться коментувати студентам, які приходять до нашого вогнища.

    У 70-ті - 80-ті рр сленгове слово "пилиться" означало те, що зараз називається "тр***тися".

    Пила:
    1) процес
    2) жінка, яка "это дело" любить, а також добре на цьому розуміється.

    А тепер перечитайте пісеньку спочатку й до кінця.
     
  5. Дімон

    Дімон Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Ги:)) не погано :)
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    А у 78-му быльшість людей старшого покоління не розуміло, що означає арія Голубого Щенка:

    "Что еще для счастья надо.
    Если друг надежный рядом,
    Если всеми ты любим -
    Быть неплохо ГОЛУБЫМ !"

    хор: "Голубой! Голубой!
    Мы хотим дружить с тобой!"
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    У нас в той час їх звали "мочалки",ше пісня була:"пусть ее мочалит жалкий фраерок ,сегодня я в печали, друг мотает срок!"ну і ше на ту тему було багато фолка.А Ви де на той час жили?
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    А гімн? Голубой вагон идет качается....?
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    В Києві й жив. Слово "Мочалка" скоріш московсько-пітерське. У нас мало зневажливий відтінок.
    Це вже така, яку ніхто не поважав. І частіше пов"язувалося із зовнішнім виглядом.
    А наприклад, філологіня з Уралу не знала, що таке "пила". Хоча спеціалізувалася саме на молодіжному та професійному сленгах.
     
  10. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Дуже вірно!
    Колись, десь році в 90-му, чи 91-му, купив "Dictionary of the American Slang", зараз не згадаю чиє видання, здається NTC, чи що? Я був вражений, скільки значень мав кожен з наведених виразів, - здалося, що на "нормальній" англо-американській мові в Америці ніхто не розмовляє.
    І тим не меньше, тлумачення виразу "play on ten" там немає... Книга була не тоненька, а отже, насправді того "сленгу" ще більше.
     
  11. Topper

    Topper Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Зовсім не того! Я сам з політеха, і деколи люблю жартівливо привітатись наприклад: здурів(здуров), превед, хайдук :) йов, ну і т.д.
     
  12. Topper

    Topper Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Супер! бум теперка знати як називати таку кубіту :) :cool:
     
  13. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Молодіжний сленг

    ось і скотилися останніх 10-20 постів виключно на російський сленг.
    Нічого не маю проти запозичень, але ж не з російської! :ireful1: :ireful1: :ireful1:
     
  14. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Шодо так званої "албанської мови", поясніть мені, будь ласка, яке її призначення, бо я не розумію...

    Спрощення? - А чи не занадто? Тим більше, у наш час, коли з грамотністю у багатьох людей і так проблеми...:sad:

    А може то якраз спроба приховати свою неграмотність? - Так кожну помилку можна виставити як новий варіант написання тією "мовою" і бути "на висоті"... Це що виходить, заохочення неграмотності?:confused:

    Мені, чесно кажучи, це явище позитивним не видається... Якось занесло мене на сайт, де був "словник" тієї "мови", я почитала трохи, то в мене голова розболілася і з'явилося відчуття, ніби якоїсь гидоти торкнулася, аж виникло бажання руки вимити. Це я чесно кажу, без перебільшень. Навіщо підтримувати це деструктивне явище?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Молодіжний сленг

    пояснюю. Ви переплутали. "Вчи албанску" - цей вислів виник, коли якийсь американець спробував переконати москалів на їхньому форумі спілкуватися "общєпонятною". Тобто - американською. Відповідно, вся ехоконференція лаха дерла з того американця. Вислів - прижився.
    Так звана "падонківська" мова (яку ви помилково назвали албанською) виникла (чи узаконена була?) завдяки пітерським - деталі на "удафф".
    Реально значна частина висловів - це надбання фідошних лайливих перепалок. Відповідно, доволі зручно застосовувати, коли немає натхнення думати над тим, як краще "кусьнути" опонента.
    --
    Загалом, КГ/АМ
     
  16. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Як би вона не називалася, суть та ж. За пояснення дякую, але ж , як я розумію, її застосовують не тільки для лайки, нею спілкуються (якщо це так можна назвати). Так от, мене цікавить, як таке "спілкування" може приносити якісь позитивні емоції і навіщо "спілкуватися" нею поза лайкою?
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    точно навіщо,?протест молоді!вони бояться мату і не вміють на ньому розмовляти
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    батальйони вставали під прямий вогонь....а ви кажете..... измельчало нынешнее поколение....маменькіни синки ,підкаблучники
     
  19. Веселка

    Веселка Well-Known Member

    Відповідь: Молодіжний сленг

    Так, боюся, я як щось таке чую, одразу все аж перевертається в мені, огидно страшно!!! Я вважаю, що кожна людина, яка себе поважає, не дозволить іншим так з собою спілкуватися (а особливо дівчина). Зі мною, слава Богу, так ніхто не спілкується.

    А насміхаєтесь ви даремно!
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Молодіжний сленг

    я насміхаюсь!? я ридаю.... що ви побудуєте?ваші діди країну побудували ,погану чи добру але побудували а що можете ви?
     
а де твій аватар? :)