Мікрокорупція

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 8 вер 2015.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Е нє, Хулігане. То не совкові, то ваші, щирі, червоноградські, які скакали разом з вами...
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    ті щурі сидять там поколіннями, точно ше від союзу...А на рахунок скакання...Здається мені 2-3 дні ви теж скакали ;)
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Може за Полски? За бабці Австрії? Від Трипілля? Від 150 000 років до н.е., за Бібиком?
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ні, не плутайте мене зі скакунами. Мене вкурвило, коли мусорилі кийками розігнали студентів. Всі інші скакння без мене. От і наскакали бариг, злодіїв і шахраїв. Одним словом всю пАмаранчаву звиздоту.
     
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Що таке "мікрокорупція"? Корупція є корупція.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    це коли питання до 100 грн.:)))
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Hyligan, а чо ви сі тутка питаєте, доки ті всі старі ше совкові дармоїди будуть на халяву з людей гроші збирати?
    Не пробували написати заяву в прокуратуру?
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Про що напишу? Про вимагання 6 гривень? Тим більше що до мене чрмусь не підходять...
     
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @VasMT ну вже при Янику то точно сиділи, ше і нагліли більше ніж зараз...
    Злегка притихали якраз таки після скакання, але не надовго...
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Лучше була б голуба - розумію.

    Якщо прирівняти одних і других і вважати, що вони одинакові, то різниця таки є: одні тягнули в Маскву, а інші - хоть в Європу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну то станьте активістом і займіться боротьбою з мікрокорупцією на базарі ;)
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я хіба час від часу займаюсь тролінгом контролерів...Дуже цікаво спостерігати як просте питання "скільки коштує метр місця" доводить їх до сказу :))).
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А колись Хуліган розказував, що знає, як коктейлі робити і балаклаву на писок натягувати... Пройшли части.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @VasMT не той випадок...то треба вже повного відморозка щоб за 6 грн. в балаклаві на базар виїхати :))).
    Значно прикольніше було б загнути щось типу: "Згідно пункту такогото, закону України такогото, ваші дії незаконні ітп...."
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Працює? Чи слюнявите шість засмальцьованих гриваків і гонорово торгуєте кропом?
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Наразі не зачіпають, сношають тільки шпикулянтів які на пташиних правах і тих хто пАпрощЄ....
    Підстави в них в принципі є, типу або купи повірину вагу, або бери нашу на прокат, але так як в них ваги "совковий металобрухт" то виглядає то крайнЄ дивно, коли бабулі з елеатронним "кантаром" який важить з точністю до грама, в кг і фунтах, та ще і температуру вимірює, пробують всучити поломану тарілочну вагу без гир :mocking:.
    От якщо без підколок, шо з таким цирком можна зробити?
     
а де твій аватар? :)