Ментальність, чи відчай?

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Hase, 10 тра 2015.

  1. Hase

    Hase зайчик

    Вже довший час спостерігаю на форумі немилосердну критику від деяких форумлян щодо Уряду, президента і державних чиновників. Абсолютно відсутнє елементарне людське розуміння, терпіння і довіра. При чому довіри не має не тільки до політиків, а і до співрозмовників. Як завжди підтверджується стара аксіома:"Де два українці, там 3 гетьмани".
    Чуму у вас склянка завжди напів порожня??? Чому не помічаються позитивні сторони? Скільки можна вже НИТИ??? Ця вічна непокора і вербальне розривання на куски інших, (звісно ж не себе), грає на руки лише ворогові.
    Чому деяким так важко зрозуміти, що реформи розробляються і вводяться в життя РОКАМИ! Адже це і є ламання системи, крок за кроком. Все і одразу, такого не було в жодній країні світу. Все коштує час.
    Бути президентом в Україні, особливо у зарашній час та з таким позитивом це найбільш невдячний чин, майже "боксерська груша", для тих у кого наболіло....

    Давайте замість пережованої критики свої пропозиції! Ці пропозиції, ми (форумляни, як громадкість), можемо подати далі нашим політикам, листом , меілом, тощо.
    Пропоную писати ПОЗИТИВИ здобуті на цей час, адже вони Є!!! Склянка направду може бути напів повною...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Починайте!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я взагалі не знаю на шо цей форум перетворився. Якийсь прохідний двір з випадковими людьми. Агрегатор ссилок і чужих думок. Діалогів немає, кожен сам з собою розмову веде.
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ok. Виправляю - посилань. Ви тепер виправите "мужів"?
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Значить і ссилки будуть. Я вже розібрався, "мужі" і "жони" - це діалект, Львівської області, можливо в русинів ще. Якщо десь деінде - вже чисто русизм.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та нехай будуть. Вони ваші, не мої. )
    Жора, не изводите себя. Вы же еще не отсидели за то дело, зачем вы опять нервничаете? (с)

    :)))

    Ви ще диплом мистецтвознавця не показали, лінгвіст.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    +100500
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Нема діалекту Львівської області. На території області мають поширення :

    волинський
    наддністрянський
    бойківський

    діалекти української мови.

    і, навіть, потрошки мають місце

    надсянський і закарпатський.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Багато говорите ні про що. Ваша місія на цьому форумі вигороджувати свого ватного земляка.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ага. Если герой просто сидит - еще ничего, а как рот откроет - так пока не идет. (с) :)))
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    (с) - Левандівка?
     
  14. Dervish

    Dervish миється в бані

    Скажу так -- єдина причина яка стримує українців від справедливої розправи над нинішньою владою -- це війна.
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Перший позитив.
    Навіть під час війни панство має час і натхнення дискутувати на теми лінґвістичні і не думати про погане. Що є ознакою психічного здоров'я.
     
  16. yurazua

    yurazua дачник

    ага, народна мова, це нiяк не формалiзовано, дiaлектiв в пiдручниках нема... тобто кожен розумie це питання на власний розсуд )
    в якiй мicцевостi - eталон, чиста украiнська мова?
    тобто де та географiчна межа, за якою для тебе - кацапи?
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. yurazua

    yurazua дачник

    можна видiлити кiлька моментiв:
    1)географiчний чинник важливий... "каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны" )
    2)критика - це фiльтр, контроль якостi... але треба знати мiру )
    3)я не можу вiдповiдати за всix - в мене нема стiльки ресурсiв, i за це не платять )
    часто дивуе безмежна компетентнicть людей у глобальних питаннях :mda:
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. prius

    prius Well-Known Member

    Кацап,українська мова вона в серці і душі,то тількі ви шукаєте географічні межи для кацапських скрєп
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)