Масони

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Окультист, 16 вер 2009.

?

Як ви ставитеся до масонів?

  1. Позитивно

    17,6%
  2. Негативно

    35,3%
  3. У мене мало інформації про цю організацію

    47,1%
  1. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Факт служінню Багатству - це погано, бо не залишається місця для Бога.
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну тогда все плохие у кого есть хоть немного богатства ....
     
  3. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    всі хто на перше місце ставить гроші і владу.
     
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ну вот опять, мы рассматриваем первый и вторые места? первоначально утверждалось что "двум хозяевам служить нельзя" теперь выходит можно если один - главнее ... гм ... очень фривольная трактовка ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Я не дуже то погоджуюсь... я гадаю що як є масонство то воно одне! ан ерізні собі течії чи різні погляди... суть одна і лінія одна.

    Це так само як казати що є різні християни - добрі, злі, атеїстичні, віруючі...

    Масони то вони скрізь! І щось же їх обєднує...
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    об'єднувати може, але якщо не помиляюся то там є рівні 32 чи 33(хоча дехто стверджує що їх більше), а це означає і відповідний рівень інформації інший на різних рівнях. Тобто те що роблять умовно на нижніх сходинках піраміди, зовсім по-іншому сприймається з вершини.
    Щодо християн невпевнений, що ситуація сильно відрізняється.
     
  7. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Так таки воно так... рівні тих 33... але це не ділить їх на хороших і поганих... адже спупінь "поганості" не може бути наступним етапом ступені "хорошості" чи навпаки...

    ---------- Додано в 02:47 ---------- Попередній допис був написаний в 02:45 ----------

    як не узагальнююче це звучить, але таки в більшості випадків то правда. І не лише з точки зору релігії чи ще чогось там...

    просто всім відомий факт що гроші псують людей. тобто велике багатсво може зіпсути. але частіше за все великого багатсва люди чесні і порядні не досягають... принаймні в нас чесним шляхом заробити оооой як важко...
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    лично для меня это интересно в первую очередь с точки зрения СЕ, ибо сначала сам факт службы на благо богатсва рассматривался как греховность, а потом уже постановка оного служения как первоочередной цели, как для меня - это как минимум не стыковка ...
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    в їх моралі може і добрі, а для більшості необв'язково. Якраз через різницю в інформації і її розумінні. Для сильних світу цього межа між добром і злом стирається.
     
  10. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, гріховність - то є дуже сильно розтяжиме поняття. Фактично є чіткий перелік гріхів. Або ж порушення 10 заповідей - то гріх, або ж все шо завгодно то гріх.

    Я маю на увазі, що крім гріхів явних, до гріхів хто захоче приписує все підряд.
    От наприклад можна почути від викладача, християнської етики, що презервативами користуватись - гріх, а від іншої релігійної людини - що планування сімї - це не гріх. (то не в тему але то приклад розбіжних тлумачень того самого поняття).

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    Ну але яке нам діло до їх моралі. То ж ми зараз висловлюєм думку про них. Отже, ми маєм судити за своєю мораллю, або за загальнолюдською. І грань між добром і злом не стирається у нас.
     
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    достатньо отримати важелі впливу і зразу ж стираються.
    Ви здатні розрізняти чітко добро і зло? Я не можу. Це як ефект метелика, не знати до чого приведе наш слідуючий крок. Ми здатні тільки розрізняти безпосередній вплив наших дій і судити добро це чи зло.
    А може вищі масони можуть? А може це немає значення?
    Думаю, що в одних елементах ланцюжка впливу наших дій, одні елементи виступають як добро, інші як зло.
     
  12. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Не будем заплутувати себе... не такі ми вже й темні щоб нічого не знати...
     
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вот тут не поспоришь, растяжимей некуда ....
    так и я про то же ....
     
  14. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Між іншим я читав, що нещодавно розширили список "смертних гріхів"... туда увійшли й наркотики, і забруднення екології, і контрацепція... і ще дещо...

    папа підписав)))
     
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    Знати що? Ви знаєте які саме знання правлять світом?
     
  16. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    я принаймні знаю де явне зло! і де добро відверте...
     
  17. menkaur

    menkaur Active Member

    просто цікаво: ти знаєш, хто такі сатанисти? коли небудь читав сатаниську біблію?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Астана - столиця масонства і світового порядку
     
а де твій аватар? :)