"Мафия" Партия №7

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 26 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Чому ж?
    Всім можна, а мені ні?
     
  2. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Та про що Ви говорите??!! Які можуть бути претензії до ведучого??!! Я просто запитую.
    Я думав, що Еребус буде в понеділок, а отже в понеділок вже зроблять НД, а у вівторок перший день. Коли ж я не побачив результатів НД, то подумав, що гра почнеться з дня, так як це було в якійсь з перших ігор. От і все. А до ведучого навіть теоретично претензій бути не може. Ваша гра - Ваші правила.:)
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якби я відписала "Я не маф, стріляти не буду!" то мені швидше б повірили? Чи треба було натяками розказати про свою роль? Тоді б вирішив, що я виправдовуюсь.
    Якщо підбуриш народ проти мене, то я відкрию свою роль. Мирним буде аблом і менше шансів на виграш. Тому краще шукай мафів серед інших, якщо Ти - мирний. Якщо ж ти - маф, то Твої спроби мене повішати будуть мені зрозумілі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    о господи, який довгий нульовий день..... ця партія ше нудніша, ніж попередня :) я думав мене давно вже повісили або пристрелили. Рідко заходжу бо прихворів :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    Ви мене зовсім заплутали, навіть не знаю на кого думати, може після НД стане якось більш зрозуміло. Нульовий день дійсно довгий..

    Чогось під підозрою в мене Іспанка, може тому що обрала такого персонажа з казки..:dntknw:
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    а по-моєму ви маф..
     
  7. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Поки не було ночі, зрозуміти хто маф майже неможливо!
    Хоч Сашука щось почав "з копита", що трохи підозріло, бо Нірванака ніяких дій, що могли би сказати про її мафіозність ще не зробила! :)

    Ще йде нульовий день, в нас зараз постійно падає дощ, який наганяє тугу...
    Тому нинішня тема гри така актуальна... я щодо казкової травки чи ще кажуть чарівний тютюн...
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А ви до образу не прив"язуйтесь;) Я ,звичайно, і коньком - Горбунком прикинутися м ожу,бабка то так - ситуативний гумор:)))
    Щось важко думається в таку погоду..Наразі жодних підозр,всі якось по норах позалягали,ніяких дискусій серйозних,щоб з них хоч якісь висновки робити.Де "мутний тіп"?:)))Не всі ж у темі ще повідписувалися,здається...
     
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    всі якісь сонні і я теж. завтра вчитись. я йду спати. всім добре виспатись, папа.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    настінька, куди спати? а стріляти вночі хто за вас буде? :)
     
  11. hunter

    hunter мандрівник

    скукота...
     
  12. ovod

    ovod Well-Known Member

    і головна мафіозі десь пропала :)
     
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Якщо "мафіозі", то це вже має бути кілька штук )) То множина в італійській. )
    По - перше, нудно, бо нема ще НД
    По друге, мене мирною призначили, я майже образилась )))
     
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    шось дуже швидко прибігла виправдовуватися, підозріло..
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

  16. hunter

    hunter мандрівник

    а шо то за пусте повідомлення? О_о
     
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    то шифровка своїм, що є двічі підозріло..

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:34 ----------

    о, вже шось зелене появилося - гоблін?
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :haha: А нащо шифруватись? У нас вже ніби не мокруха ))
    Шо значить "появилось" воно там і було. Прикольний смайлик. )) Виражає моє ставлення до твоїх підозр )
     
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

    просто поки воно появилося я встиг відписати...
    відповідь мафа, бо мирний став би підозрювати, нє?
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Овод, пиши ще. :))) Кого підозрювати? :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)