"Мафия" Партия №3

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 12 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. nastinka

    nastinka відсутня

    думаю, винна Хонда.
     
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Внутрішній голос мені сказав - винна nirvanka!

    Може він й помиляється, але...
    ..пише вона мало й тіко обвинувачує...:crazy:
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    То значить, що то нічого не значить :) Мирний теж відіграє певну роль, наприклад, відводить увагу мафів на себе, жертвуючи себе, а тим часом допомагає вижити тому ж комісару, який може прибити мафа.
    От я хотіла вичекати, бо не маю ще власної думки. І от якщо чекатиму, то подумають, що маф. А якщо зараз проголосую, то подумають, що ми втрьох з Персі і Мартіні - мафи і підбиваємо народ проти себе..
    І що робити?.. Тотальна невизначеність.
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Для мафів то є дуже ризиковано, відразу явно підбивати проти когось голосувати, якщо повішений виявиться мирним, відразу всі підозри на тих, хто підбивав проти нього проголосувати. ІМХО дуже маленька ймовірність на таку тактику від мафів, надто ризиковано
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так, вже видно проти кого мафія збирається :)))

    Винна: Honda.
     
  6. Honda

    Honda Well-Known Member

    Напевно сьогодні мій останній день! Жаль! Але мені сподобалось грати! Смерть мирного буде на вашій совісті!!!
    Ну що ж це моя вина, бо піддалась на провокацію Хантера! Але якшо я б змовчала то теж би була під підозрою:sad:
    А я вважаю, що мафи Хантер, Мартіні,і Іспанка або Сашка!

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

    Значить Мартіні повішать наступним...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nastinka

    nastinka відсутня

    Хонда ви також маєте проти когось проголосувати!
     
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я знаю! Але то вже нічого не змінить!
    Добре, Винен: Хантер
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    .. і ще можна людей на свою сторону перетягнути :) От Сашці в минулій грі це вдалось, що і дало мирним перемогу :) Ми ж можемо переголосувати. Спробуйте!
     
  10. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я пробую! Але як бачите не виходить! Я вже всоте повторюю, що я мирна, проста мирна!!! Мафам на руку мене повішати, бо мають шанс виграти!!! А Сашка ж був дівчиною в грі і мав перевагу в мирних, докази, а я не маю чим доказати, що я мирна! Тільки повірити на слово! Просто задумайтесь, Хантер ні з того, ні з сього обвинуватив мене у вбивстві і причетності до мафів! Щоб мирні між собою сварились, сперечались, один одного перевішали, а мафи будуть спостерігати!

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    А якщо Хонда мирна, то ви підозрююте цю трійку!
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    От мене переконали (не пригадую чи було голосування, коли не зміняла голосу :))) ).

    Винен: hunter
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Хм... Не знаю-не знаю... Відповіді Хонди були дуже неоднозначні... Хоча Іспанка і Мартіні теж дуже підозрілі. Поки що схиляюсь до того, що винна Хонда... А тоді вже буде видно, в залежності від того, ким вона виявиться.
     
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Що таке? Мафія ж психи, а я якраз є нормальним... тіко голоси чую... :))
    І голоси мені кажуть, що Ви мафія... та і за логікою теж так виходить!
     
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    Де? Коли Хантер мене звинуватив, я запитала на якій основі, решта моїх дописів це намагання донести до вас, що я мирна...
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Так, Хантера і Мартіні в першу чергу
    Нірванко, ІМХО, ви робите помилку. Мафи брешуть. Я не стверджую, що Хонда - маф, але якщо маф, то що ще їй лишалось сказати?
    Або ж ви теж маф, і розігруєте з Хондою комедію, щоб злити Хантера. У мене навіть є здогадки, хто до вас приєднається )
    Майже переконана, хто ще один маф
     
  16. Honda

    Honda Well-Known Member

    Дивний якийсь пост! Чому це Настіньку турбує мій голос? Можа вона теж маф і когось прикриває?
     
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нє, все - таки Хонда маф, швидше всього ))
     
  18. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я вже писала

     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    не треба писати таке, от ти вже спалилася, тепер більша ймовірність мафам вбити значну роль для міста!(

    мартіні - хонда
    персі - хонда
    настінка - хонда
    еребус - нірванка
    нірванка - хантер
    хонда - хантер
    хантер - еребус
    іспанка -
    сашка -

    шо я можу сказати точно це те що Нірванка не маф, Хонда - 49/51 шо не маф.
    А ось в Еребуса дуже сумнівний голос проти Нірванки, і якщо прочитати його пости то виявляється що він не дуже вже й читав тему, а тему не читають тільки мафи впринципі...
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ага, і "ваші діти вам цього не пробачать" і т.д. :)))
    Дам вам пораду: не перегравайте :)))

    ---------- Додано в 17:25 ---------- Попередній допис був написаний в 17:24 ----------

    Хантер, бляха - муха, я щось твоєї логіки взагалі не розумію, тому починаю підозрювати тебе

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

    А що, розумно, перевести стрілки на Хонду, потім самому прийти білому і пухнастому на наступний день і сказати "а от я проти мирної не голосував"
    Напевно, переголосую проти Хантера, ще трохи подумаю

    ---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Винен - Хантер
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)