Мафія: гра №9

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем nirvanka, 11 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Навіть пасивні гравці нам потрібні для перемоги! Якщо вони не голосуватимуть, то отримають автокіл - шкода, але нічого не поробиш! А так вішати людей тіко за пасивну гру вважаю невірним, бо це лише допоможе мафам!
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я бачу овод хоче собі долі такої як попередній партії :)
     
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    або мирні перевішають активних мирних, а мафи в тіні залишаться...
     
  4. hisp

    hisp Well-Known Member

    А модераторы не могут тут разбивать или добавлять посты?

    *нда.. ситуация на этот раз еще веселее 4/11
     
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    застрілять мене, застрілять...
     
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Як варіант! :)
    Просто треба дивитись за кого голосує неактівний гравець і у якій момент!
    І з цього вже робити логічни висновки, а просто так вішати - це варіант програти!
     
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

    нормальна ситуація,
    просто ком два рази встрілить і все, головне мафів знайти....
     
  8. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Комісар стріляє!
    Вважається, що при такому розкладі гра збалансована! Але я чомусь не впевнений!
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    а коли голосує в останні 5 хм, то що вже поміняється тоді,
    а от коли проти нього буде 3-4 голоси, то думаю відписувати буде активніше...
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    це точно. А після ночі є всі шанси шо ситуація зразу стане 4/10... Але "ведучий завжди правий"... Зате на нашу користь трохи грає те, що рольовики вскриваються після смерті. А мафам ускладнює життя чергування
     
  11. hisp

    hisp Well-Known Member

    Прошлая игра и многие мои прошлые игры показали, что стрельба кома далеко не так полезна, как кажется
    То есть ты считаешь, что расклад сейчас в пользу мирных?


    Может хоть босса сделать, а не по очереди? хотя наверно уже поздно.
     
  12. ovod

    ovod Well-Known Member

    це вже як карти ляжуть
     
  13. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Навпаки - на користь мафів!
    Зараз 4 мафа і 7 мирних, після ночі може статися, що залишиться 6 мирних, і якщо другого активного дня ми не повішаємо мафа, то нас вже 5 проти 4 мафів і поразка не за горами! :sad:
     
  14. hisp

    hisp Well-Known Member

    Стреляющий ком полезен при большом числе игроков, когда можно успеть и проверить и пострелять, а не сейчас, когда все могут решить первые дни.
     
  15. ovod

    ovod Well-Known Member

    це вже задача кома,
    а також мирних...
     
  16. hisp

    hisp Well-Known Member

    Нет. Вот это уж "как карта ляжет" ))
     
  17. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    згоден. Треба було робити щоб коли ком попадає в мафа, той автоматично гине
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Знущаєшся???!!! Це мафам +!!! Був би в них бос, то дівчинка, заблокувавши його раз могла б блокувати ще раз через хід, наприклад, а так спробуй вгадай, хто маф і хто чергує!! Та ще й цього разу Нірванка зробила так, що при повішанні чергового мафа хід переходить до наступного, тобто мафія не пропускатиме пострілів!! Тож мафам досить непогано. Але, якщо рольовики мирні зіграють нормально (і, якщо їм трішки пощастить, то можна буде потягатися).

    ---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:43 ----------

    Капець!!! А другого дня мафи всі дружненько так напишуть: "Я - маф". Так????
    Якщо почати спілкування сьогодні (що ми вже і робимо), то шансів вислідити мафа буде більше. А флуд про всякі там дурдоми, чи погоди тільки відтягує час, який можна використати з толком!
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тоді то однозначно сильний перекос в сторону мафів
    я коли був мафом пару ігор тому, то чергування зіграло чи не вирішальну роль в нашому програші бо ми пару разів пропустили нічний хід
     
  20. nastinka

    nastinka відсутня

    та давайте спробуємо пограти :) а не вже будемо всіх вішати, і шо ми вже програємо ;) ми їх поборемо!)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)