«Львіввугілля»

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Pototsky, 20 жов 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  • Смішно Смішно x 1
 2. manur

  manur Well-Known Member

  То файно))) Бо там і моїх більше 10 тисяч висить:blush:
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Під час ревізії «Львіввугілля» виявили порушень на ₴65 млн
  Під час перевірки «Львіввугілля» Державна аудиторська служба виявила фінансових порушень на 65,5 млн грн. Йдеться про невідображені у бухгалтерському обліку борги, неконкурентну закупівлю товарів та завищення витрат під час передачі у комунальну власність гуртожитків і садків.

  «Порушення на 36,8 млн грн допущено в обліку наявної дебіторської заборгованості: понад 36,6 млн грн дебіторської заборгованості, яку визнав дебітор (ПАТ «Львівська вугільна компанія»), у бухгалтерському обліку підприємства та його підрозділів не відображено взагалі, а понад 108 тис. грн безпідставно списано», – йдеться у повідомленні Держаудитслужби від 3 листопада.

  Окрім цього держпідприємство в обхід передбачених законом процедур закупівлі придбало на 16,5 млн грн паливо та інші товари.

  «Підприємство на 10,7 млн грн завищило свої витрати під час передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери (гуртожитків і садочків). Усупереч цільовому призначенню витрачено 1,3 млн грн, отриманих за бюджетною програмою для погашення заборгованості із зарплати працівникам», – уточнюють аудитори.

  У повідомленні Держаудитслужби вказано, що керівництву ДП «Львіввугілля» скерували вимоги усунути порушення, а матеріали ревізії передали в управління СБУ Львівської області. Водночас у Державній аудиторській службі не уточнюють, який період охоплюють ці порушення.
   
 5. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Гірники шахти «Львіввугілля» залишилися під землею – вимагають у Насалика зарплату

  Вимога робітників – погасити заборгованість із заробітної плати, адже шахтарям за жовтень виплатили тільки 48% від зарплати.
  Шахтарі вимагають виплати зарплати за жовтень у повному обсязі та авансу у розмірі 50% заробленого за листопад, а також у подальшому регулярних розрахунків, згідно з умовами колективного договору, 10 і 25 числа кожного місяця.
  «Як повідомила голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України Мирослава Кафтан, щойно піднявшись на поверхню після проведеної ночі під землею разом із протестувальниками, на 11 годину вівторка, 11 грудня, у вибої залишається 93 гірники із 118, що розпочинали акцію. З різних причин частина гірників виїхала на поверхню. Ми спілкувалися з Мирославою, щойно вона виїхала з шахти. Обговорили організацію харчування гірників, необхідних медикаментів та забезпечення життєдіяльності шахти й людей. В той самий час міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик відволік на інші цілі 240 млн грн, які були зароблені шахтарями за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію. Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України.
  Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати. Це вже не перший протест в Україні, який провокує сам міністр Ігор Насалик», – написав на своїй сторінці у соціальній мережі голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.
  З приводу критичної ситуації, що склалася в ДП «Львіввугілля» голова Регіональної організації НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук надіслав листа прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру енергетики і вугільної промисловості Ігорю Насалику та голові Львівської ОДА Олегу Синютці.
  У ньому, зокрема, наголошується, що «активи за відвантажену ДП «Держвуглепостач» вугільну продукцію, станом на 3 грудня, складають 187,485 млн грн. Крім того, загальна сума відвантаженої, але ще не заактованої вугільної продукції, – 49,17 млн грн. Несвоєчасне здійснення розрахунків спричиняє порушення термінів виплати заробітної плати, ЄСВ та податків до бюджетів усіх рівнів і, як наслідок, призводить до нарахування штрафних санкцій, що вкрай негативно позначається на фінансовій ситуації підприємства, унеможливлює належне підтримання його технологічного процесу та введення в роботу нових лав, спонукає до зростання соціальної напруги у шахтарських колективах, що в кінцевому результаті може призвести до страйків». Читайте більше тут: Гірники шахти «Львіввугілля» залишилися під землею – вимагають у Насалика зарплату
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Збиткове «Львіввугілля» витратить 9 мільйонів гривень на перевезення керівництва з адмінперсоналом

  Державне підприємство «Львіввугілля» 14 лютого підписало п’ятнадцять договорів з підприємцями на перевезення працівників до роботи на загальну суму 8,9 млн грн.

  Найбільше замовлень отримала 35-річна підприємниця Софія Павлюк − на 3,7 млн грн, менше Наталія Дмитришин – на 3,2 млн грн, інша підприємниця Галина Гук – на 1 млн грн, підприємець Олег Терех – 990 тис. грн.

  Софія Павлюк перевозитиме генерального директора, технічного директора, юридичну та енергетичну службу, профспілку та управління якості. Наталія Дмитришин возитиме помічника гендиректора, дирекцію з МТП, економічну службу, бухгалтерію, профспілку та шахту «Степову». Галина Гук перевозитиме охорону, дирекцію з кадрів та інформаційну службу, а Олег Терех – дирекцію з виробництва і спеціалістів охорони праці.

  Найдорожче «Львіввугілля» заплатить за перевезення тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Олега Акімова в автомобілі Volkswagen Phaeton 2005 року випуску – 864 тис. грн за рік або 72 тис. грн за кожен місяць.
   
 8. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  :facepalm:пани та підпанки. Всюди пирування за часів чуми.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  І їм пофік, що вони державне збиткове підприємство. А держава в стані війни, також потрібні кошти для МОЗ, для освіти, для пенсіонерів...

  Получається, що наша Гідна влада зичить в світах гроші, щоб возити на роботу всяку шушару...

  #Я вам покажу
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Львівські шахтарі якісь смішні - тре було вимагати виплату зарплат перед виборами Порошенка.
  А тепер Зеленський скаже: "Хай вам Порох віддає, то він вам винен." І буде правий, шо нє? :)))

  Шахтарі ДП "Львіввугілля" провели мітинг біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості
   
а де твій аватар? :)