«Львіввугілля»

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Pototsky, 20 жов 2014.

 1. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  р е к л а м а
  Капєц, сенсація! Шахтарям заплатять зароблені гроші! Може...

  View: https://www.facebook.com/oleg.synyutka/posts/637096086478169?pnref=story
   
  • Смішно Смішно x 1
 2. manur

  manur Well-Known Member

  То файно))) Бо там і моїх більше 10 тисяч висить:blush:
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Під час ревізії «Львіввугілля» виявили порушень на ₴65 млн
  Під час перевірки «Львіввугілля» Державна аудиторська служба виявила фінансових порушень на 65,5 млн грн. Йдеться про невідображені у бухгалтерському обліку борги, неконкурентну закупівлю товарів та завищення витрат під час передачі у комунальну власність гуртожитків і садків.

  «Порушення на 36,8 млн грн допущено в обліку наявної дебіторської заборгованості: понад 36,6 млн грн дебіторської заборгованості, яку визнав дебітор (ПАТ «Львівська вугільна компанія»), у бухгалтерському обліку підприємства та його підрозділів не відображено взагалі, а понад 108 тис. грн безпідставно списано», – йдеться у повідомленні Держаудитслужби від 3 листопада.

  Окрім цього держпідприємство в обхід передбачених законом процедур закупівлі придбало на 16,5 млн грн паливо та інші товари.

  «Підприємство на 10,7 млн грн завищило свої витрати під час передачі у комунальну власність об’єктів соціальної сфери (гуртожитків і садочків). Усупереч цільовому призначенню витрачено 1,3 млн грн, отриманих за бюджетною програмою для погашення заборгованості із зарплати працівникам», – уточнюють аудитори.

  У повідомленні Держаудитслужби вказано, що керівництву ДП «Львіввугілля» скерували вимоги усунути порушення, а матеріали ревізії передали в управління СБУ Львівської області. Водночас у Державній аудиторській службі не уточнюють, який період охоплюють ці порушення.
   
 5. Pototsky

  Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)