Львівські хостели

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем lyu, 13 гру 2006.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так ви бачили живих бандерівців? Вночі мабуть легше, чим вдень?
     
  2. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Ваша думка - це Ваша думка. Моє життя не настільки тривала, щоб роками мусолити чиї-небудь справжня обличчя.

    ---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:01 ----------

    З питання не відповіли - і на тому дякую.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То ж не клейте етикеток на обличчя, котрих навіть не бачите.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не мусольте руками обличчя.
     
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    не існує вже такого
    Un.Known права. З таким набором справді приїдете подивитеся і виберете. Львів - місто компактне, всі помешкання - кілька хвилин ходу одне від одного.
    Я маю товариша, який займається подобовим винаймом квартир, але це вже буде з націнкою посередника. Якщо цікавить, можу спробувати домовитися. Але мусите вказати свої потреби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона



    ---------- Додано в 16:34 ---------- Попередній допис був написаний в 16:11 ----------

    Дуже вдячний за контакти всім, хто захотів допомогти!
    Не люблю їхати в порожнечу, хочеться після довгої дороги уткнутися носом в м'яку подушку. Ще раз дякую! Вивчу карту і завтра зв'яжуся із зазначеними людьми.:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Їду до Львова! Накінець. На 10 днів в грудні, як раз під Новій Рік. Порадьте щось танне і беспечне, щоб можна було шпурнути свої речі і піти дихати львівськім повітрям. Ох і плакати буду.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Serhiyy

    Serhiyy New Member

  10. Айе!

    Кто владеет информацией и опытом (!) - подскажите где же лучше остановиться: Hostel Del Pozitiff, GHOSTel или Мистер Хостел?

    А может что другое посоветуете? На букинге миллион предложений (не меньше! ;) ), так что я даже расстерялся. Планируем в мае на пару дней приехать (проездом, в Мюнхен собираемся). Хотели бы остановиться где-то в районе Площали Рынок!

    Заранее спасибо! Love!
     
  11. muravey

    muravey Well-Known Member

    Денис Лукьянов, на самой пощади Рынок есть несколько хостелов (Арт Хостел, Just Lviv it!) и на окрестных улочках тоже. В Арт Хостеле моя жена останавливалась - только позитивное впечатление.
     
  12. Айе!

    спасибо за рекомендацию. будем думать!) я в прошлом году останавливался в "Евро хостеле" на ул. Князя Романа - впечатления самые приятные. но сейчас нужен двухместный номер не дороже 300 грн, поэтому будем искать...
     
  13. Айе!

    остановились на Cossacks Hostel (Just Lviv it! был в приоритете, но зазевались с бронью и проворонили, так что в следующий раз).

    отчет - по факту возвращения домой ;)
     
  14. Hase

    Hase зайчик

    Відвідали два тижні тому Львів, зупинилися у типу "інтуриста" "Жорж"...
    Наразі дорогий і абсолютно НЕ відповідає своїй ціні. Фотографії, які подаються на сайті готеля вже не відповідали тому, що ми бачили. У туалеті ( це при температурі більше 30 градусів) працювали батареї... виключити НЕ могли, оскільки це гаряча вода... Кондиціонера НЕ має. Воду у душовій наставити не можна...або холодна вода, або жахливо гаряча, сніданок, як у савдепівській столові...
    Один раз включали телевізор... одразу ж попали на "чесний" російський канал новин. І це у Львові!
    Порадити можу готель "Відень". Зупинялися ми там правда 5 років тому, але це хороший затишний і чистий готель у самому центрі міста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. taxlv

    taxlv New Member

    Коли я відвідував Львів то зупинився в хостелі Lucky Hostel. Мені там все сподобалось. І євроремонти, в центрі міста, вільний Wi-fi, доступ в хостел 24 години, можна взяти в оренду велосипеди. Всім раджу. Контакти - http://lucky-hostel.in.ua/ +38 (096) 78-59-869
     
  16. findp

    findp Member

    Я минулої зими зупинявся у Central Square Hostel, на площі Ринок. Нормальний хостел і ціна адекватна
     
  17. Prokopych

    Prokopych Member

    Добрый день! Летом с женой собираемся ехать в Яремче, будем проезжать через Львов (потому что так и дешевле, и хочется наконец-то увидеть город)
    Хотим где-то переночевать -предпочтения отдаем или хостелу, ближе к вокзалу или недорогой квартире посуточно.
    Может форумчане подскажут оптимальный вариант рядом с вокзалом? Совсем не хочется с чемоданами далеко таскаться.

    PS и заодно подскажите вменяемую службу такси в вашем городе

    Спасибо!
     
  18. Serhiyy

    Serhiyy New Member

    Хостел Львів | Оренда квартир у Львові | Randevu, StareMisto

    Хостели Львова - StareMisto & Randevu

    Корисні сайти для тих, хто планує відвідати Львів, або для тих, хто цим містом цікавиться. Туристам є змога забронювати хостели Львова, або квартири щодобово, Львів варто відвідати! Рекомендую хостел Randevu або StareMisto.
     
  19. Natallina

    Natallina New Member

    Добрый день! Хотелось бы услышать отзыв о хостеле Yellow House.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Google
     
а де твій аватар? :)